Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Kibaszott angol futball  :bash:  Bár az is igaz, hogy csak a Chester - Portsmouth 1. félidő-t tettem...

Volt egy jó kis kombim:

Xalapa over 86.5 (mexikói) kombinálva Marquette (ncaa) féidő under 26.5

A Xalapa nagyon simán jött, viszont a Marquett keménykedett és kinyírta a kombit:

8:38 al félidő előtt 18-10 volt az állás, a Marquette-től az lett volna az elvárás, hogy egy védekezni tudó csapat ellen idegenben a félidőig ne dobjanak 8:38 alatt 17 pontot, hiszen, addig csak 10 pontnál voltak bő 12 perc alatt. Hát a redvák lenyomták 7 és fél alatt a 17 pontot.

Ezen kívül volt egy Phoenix team totalom szólóban: itt 101 pont kellett vola a Phoenixtől a Clippers ellen. 55-44 lett a félidő, 46 os második elég lett volna. A Phoenix bő 7 és fél perccel a 3 negyed vége előtt 66 pontnál volt. Innen kellett volna tőlük jó 19 perc alatt 35, azaz 35 pont! Dobtak 30 at a retkek a meccs végéig!

:noway:

Szép lassan leszokok a team totalozásról, ezek vitték a balance 80-át.

A mai fő meccsem a Marupe (lett2) tt over 91.5 es volt. 56 os első félidő után 36 pontos második volt a feladat. Sajnos bonyolult volt nekik, csak 86 ig jutottak összesen.


Az első negyedben többet dobtak, mint a második félidőben összesen.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 05, 2014, 20:11:15
Az első negyedben többet dobtak, mint a második félidőben összesen.

meccs elotti oddsokbol kiindulva a Marupe tt kb. 76.5 lehetett, ami mondjuk 37.5 pont az elso es 39 pont a masodik felidoben, ehhez kepest a 36 pont a masodik felidoben csak kb. 3 ponttal van a varakozas alatt, ami a 2. felidore lehet csokkent is a szunetben, mivel 25 ponttal vezettek felidoben es nem is ok voltak a meccs eselyesei eredetileg. gondolom utana mar lassitottak is inkabb a jatekot es csak a gyozelemre koncentraltak.

Idézetet írta: lunatik Dátum március 05, 2014, 22:28:09
meccs elotti oddsokbol kiindulva a Marupe tt kb. 76.5 lehetett, ami mondjuk 37.5 pont az elso es 39 pont a masodik felidoben, ehhez kepest a 36 pont a masodik felidoben csak kb. 3 ponttal van a varakozas alatt, ami a 2. felidore lehet csokkent is a szunetben, mivel 25 ponttal vezettek felidoben es nem is ok voltak a meccs eselyesei eredetileg. gondolom utana mar lassitottak is inkabb a jatekot es csak a gyozelemre koncentraltak.

igen, sajnos ha nagy az olló a meccsen szinte törvényszerű, hogy a nagyon vezető csapat visszavesz a tempóból, a saját káromon sokat tanultam ebből, így próbálok rotálni a meccsek kötött, sajnos  pont itt is leálltak.

Még egy olyan fogyatékos csapat nincs mint a Minnesota... A negyedik negyedben miután feljöttek 2 pontra -15ről, mindössze 2 pontot dobnak 6 perc alatt. Egy Knicksnek  :o: Nyomorék lúzerek vagytok mind kezdve Rubióval :bash:

Ncaa TT kombi, a Gardner Webbtől kellett volna 2 pont 1:40 alatt bónuszban. Persze, hogy csak egy szaros büntit dobtak be.


Idézetet írta: alexthebest Dátum március 06, 2014, 04:28:10
Még egy olyan fogyatékos csapat nincs mint a Minnesota... A negyedik negyedben miután feljöttek 2 pontra -15ről, mindössze 2 pontot dobnak 6 perc alatt. Egy Knicksnek  :o: Nyomorék lúzerek vagytok mind kezdve Rubióval :bash:

A Minnesota sokszor eljátszotta már ezt, Rubio meg néha különösen rühellnivalóan játszik, van, hogy egy egyeneset nem tud dobni.

Tényleg van ilyen?????
Zalgiris Kaunas - CSZKA      86-88
Olympiakosz - Milano           86-88
Vagy már paranoiás vagyok?



       


   
   

   


Női egyetemi kosár - WNCAA:

VCU t tettem győzelemre a Dayton ellen:

28-10 ről sikerült kikapniuk.

28-10
34-19
57-53

1:56 al a vége előtt 60-56 ra vezettek még,

innen kaptak egy 6-0 ás futást.

60-62 -nél 2 büntetőt dobhattak az OT-ért, ilyen előzmények után nem volt kérdés, hogy nem fogják 2/2 vel bedobni.

61-62. Jó napot.


Engem ki kellene vizsgálni!
Megfogadtam: Női teniszt soha!!! Erre - hogy kombi szelvényem oddsa 3.00 legyen - hozzáadom ezt a ribanc Azarenkát 1.06-ért. - Tudom a  szorzó-szorzandó összefüggést, és mégis! - Most sem értem! Első szettet 6-0 ra elveszti, majd rövidítésben is veszít, én meg mehetek a sóhivatalba. ?????????!!!!!!!!!
Azt még megérteném, ha a második szettet veszti el 6-0-ra, mert megsérült. Akkor most mi  van? Második szettben gyógyuló félben volt? Vagy a fehérorosz agyával úgy döntött tavasz ide- vagy oda, ő még hordja egy kicsit a "bundát"?
Most már tényleg soha női teniszt!
A Nőnapon meg kívánok neki egy ménes lipicai felajzott csődört.

Azarenka hulljon ki az összes hajad.

Épp le akartam baszni az Union Berlin-t, hogy az első percben kapott góllal elviszik az 1X fogadásomat, erre a 90+3. percben belőnek egy 11-est! :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

 a jóóóóóóóóókurva anyádat Gary Anderson... ha fontos akkor sose nyered meg nekem te kis geci