Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Melsungen otthon -8 a Wetzlar ellen. A jó kurva anyátokat!  :redchug: :fakk:

Na jól van City, szakadjatok a retkes anyátokba a faszfejű Demichelisszel együtt... A KURVA ÉLETBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4637 március 18, 2014, 15:12:50, nasgur
Csak hogy legyen egy ilyen kép is:D

Pedig szép hétvége volt.. egészen vasárnap délig:)

Ez van mikor minden tipp bejön.  :beerchug:

Az a tetű fapapucsba bóklászó Hollandus fasszopó Ajax, hogy mindnek szopná rojtosra a faszát
egy bengáli oroszlán :fakk:

Arról a hányadék :hanyas: sváb geci Borussiáról nem is beszélve.

Berdych te rohadt féreg, hogy nem tudsz megcsinálni egy bréket az a másik nyomorék ellen. Mintha női meccset néztem volna :crazy:

Rohadt rekes tökű bordói bagázs, már azt hittétek hogy a zsebetekben van a 3 pont?
Fasszopó csürhe 2 perc alatt elbasztátok a hétvégi nyereményemet.

#4641 március 10, 2014, 20:37:35, Greipel
Jól van Murray, te tetves rohadék, grat a dupla break előnyből elbukott szetthez a sérült, de amúgy hozzád hasonlóan szemét patkány Vesely ellen...

Így tovább, kapj is ki...

Kurva anyád te fasszopo nigger monfils!! Te nem egy showman vagy hanem egy agyatlan balfasz köcsög.  :bash:

Nadal te utolso faszszopo, megerdemelten elvertk a szadat, kurva anyadert rakok en rad

Kedves Monfils, Marrero és Verdasco! Én azt javaslom, hogy mindhárman basszátok meg a büdös kurva anyátokat!

Na, a Sociedadot és a bámulatosan rotáló mesterét senki sem küldi a retekbe?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 11, 2014, 09:15:54
Na, a Sociedadot és a bámulatosan rotáló mesterét senki sem küldi a retekbe?  ;D

De, én! Baszkják meg az anyjukat, Velával az élen, aki tiszta helyzetből, kapuval szemben sem képes lőni, hanem 2 méterről akar mindig gólt lőni...

Radwanska te kibaszott kurva.  :hanyas: Tegnap biciklit adsz Becknek, ma meg lefexel te rühes geci. :fakk2:

NCAA March Madness

A Wright State - Wisc. Milwaukee-n a vendégre volt egy team totalom, 70.5-est írtam először, de azt felhúzták azonnal 73.5-re, jó mondom, ezen is jónak kéne lennie.....

33-43 lett az első félidő. A nagy feladat az volt, a Milwaukeenak, hogy 31 pontot dobjon még. Hát 26 összejött nekik és így is nyertek, még a 70.5 es határt is simán kinyírták volna!

A második félidőben 11:07 nél 60-48 ra ment a Milwaukee, innen kellett volna tőlük tehát bő 11 perc alatt ütőtávon 14 pont.

8:10 nél 65-52 volt, innen elkezdődött a kosárgyalázás.

A Milwaukee 4 perc 25 másodpercig besült és nem dobott semmit.

3:45 nél megtört a jég: 67-58

Ezután a szemetek ugyanúgy ölték a játékot, 0:31 nél dobtak két büntetőt és 69-63 ra nyertek.

A mocsok Wright state meg hazai pályán teljesen ész nélkül játszott, ők is csak a blokkolásra mentek rá, nem ütöttek be, nem volt time menedzsmentjük, az edzőjük hibát - hibára halmozott, hogy hagyta őket így játszani. Ilyen durva kosárgyilkosságot régen láttam, 8 perc 10 mp alatt 4 pontot dobni, ütőtávon egyszerűen minősíthetetlen.......

Müller,hogy rakjanak vissza a 3 osztályba,nem tudsz belőni egy kibaszott büntetőt?