Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Aha Aalborg kézi, teljesen hihető, hogy egy totálisan meggyengült Silkeborg ellen félidei 3-as vezetés után kikaptok... A dán patkány kurva anyátokat!!!!!!!!!!

Egy tippjátékban volt egy Hsieh - Razzano + 1.5 es HC m Hsieh-re. A taiwan-i csaj 6-4 3*-1 ről kapott egy 0-8 at Razzanotól és már 6-4 3-6 0-3 volt az állás. 16 os oddsért ki is kapott. 

KURVA ANYÁDAT CHARDY TE FASSZOPÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :2guns:

A kurva retkes faszba:

Norvég női hazaim volt 6 os oddsért a Levangerrea Stabek ellen:

A félidő előtt 18:11 re vezetett a Levanger.

A hajrában, az utolsó 10 percben 28:23-ra!

31-27 volt bő 3 perccel a vége előtt! Ez a printscreen lemaradt, innen lett 31-31!

Mocskos húgyagyú ribancok. Régen dühöngtem magamban így egy szar meccs miatt!!!!!!!

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 19, 2014, 19:19:37
KURVA ANYÁDAT CHARDY TE FASSZOPÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :2guns:

Csatlakozom.

Megvan a hivatalos score:

1 perc és 44 másodperc volt a meccsből, ekkor 31:27 volt. Innen lett 31:31, öt másodperccel a vége előtt.

Azt a büdös.....

Kizsigereltek virtuálisan, elment a harci kedvem.......



hanyagolni kell a női sportokat, közelebb állnak a hazárdjátékhoz, mint bármely sport:
női tenisz itf: tradelhető volt, de hagytam futni, el is futott:

Supertie-ban dupla miniből, *6-3-ről 7-10 lett. Komolytalan.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 20, 2014, 16:23:30
hanyagolni kell a női sportokat, közelebb állnak a hazárdjátékhoz, mint bármely sport:
női tenisz itf: tradelhető volt, de hagytam futni, el is futott:

Supertie-ban dupla miniből, *6-3-ről 7-10 lett. Komolytalan.
Skupski/Skupski  páros tud 26-os oddson forditani párosban, ez csak ujjgyakorlat ahoz képest

Idézetet írta: afrikailajos Dátum március 20, 2014, 19:07:28
Skupski/Skupski  páros tud 26-os oddson forditani párosban, ez csak ujjgyakorlat ahoz képest
Durva, mikor, kivel játszottak? Az odds alapján szett és dupla brékhtárnyban lehettek egy nagyszervás páros ellen.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 20, 2014, 19:51:17
Durva, mikor, kivel játszottak? Az odds alapján szett és dupla brékhtárnyban lehettek egy nagyszervás páros ellen.
valamelyik francia tornán, de forditottak,asszem 2-5 re álltak a másodikban, már-már huta galung magaslatok ezek

Rohadj meg Anzsi! 0 kaput eltaláló lövés!!! Rohadt buzik! Ősztől irány a másodosztály tetves banda! :bash: >:(

Idézetet írta: afrikailajos Dátum március 20, 2014, 19:59:20
valamelyik francia tornán, de forditottak,asszem 2-5 re álltak a másodikban, már-már huta galung magaslatok ezek

Akkor a cherbourgi challengeren lehetett.

A Salzburg a világ legnyomorékabb csapata. Írjátok fel a listára.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum március 20, 2014, 23:12:26
A Salzburg a világ legnyomorékabb csapata. Írjátok fel a listára.

egy dolog nyugtat meg...ök többet buktak mint mi...

Idézetet írta: Tomee886 Dátum március 20, 2014, 23:16:30
egy dolog nyugtat meg...ök többet buktak mint mi...

Engem egyáltalán nem nyugtat :)