Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: LanMaffia Dátum március 20, 2014, 23:12:26
A Salzburg a világ legnyomorékabb csapata. Írjátok fel a listára.

Ezt, ha nem látom, nem hiszem el. Mondjuk, így is alig hiszem.

Rohadj meg te kibaszott fasszopó gulbis!!! Nem tudsz kiszerválni egy kibaszott meccset, utána meg röptézgetsz össze-vissza, te sem tudod miért. Egy büdös lúzer vagy, remélem eltöröd a kezed, és soha többé nem fogsz teniszütőt a kezdeben! Áh, te rohadt nyomorék állat...

Hogy a faszért kell nekem magyar vízilabdára és röplabdára fogadnom ..főleg olyan szelvényeken, ahol minden jó és így mindent visz
Geci Eger
Geci Kaposvár 

Dögölj az anyádba Monfils...

Idézetet írta: Greipel Dátum március 22, 2014, 19:47:26
Dögölj az anyádba Monfils...

Monfils takarodj. Ha nem akarsz játszani add fel te majom  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 22, 2014, 19:50:14
Monfils takarodj. Ha nem akarsz játszani add fel te majom  :redchug:

Pályát nem találsz te nyomorék, add már fel!!!


Mehet a picsába (összegyűjtve pár napról)  Szpartak Moszkva foci, Gran Canaria kosár, Dinamo Bukarest foci, Huesca kézi. :bash:

Remélem, hogy a szutyok szegedi kéziseknek legalább megérte ez a gusztustalan, lélektelen játék, mert nekem nem...

A +7,5-ös hendit sem voltak képesek hozni.

faszomat hogy megbíztam ezekben a balfasz leverkuseniekben, egy rakás szerencsétlenség

AZT A KIBASZOTT KURVA ZSIDÓ EGET RÁTOK MACCABI TEL-AVIV!!!!!!!!!!!!!!!! EKKORA PATKÁNYOK NEM LEHETTEK!!!!!!!! Megbaszhatjátok a bevehetetlen Nokia Arénátokat, a rühes anyátokat, utána rátok is omolhat... Ekkora mocskos bundás patkány egy bandát, szép kis Euroliga csapat vagytok...

Matri annyira nyomorék, hogy simán beférne a Salzburgba is helyzetkihasználást tekintve. De én basztam el, miért nézek olasz focit...


Volt egy koreai kézim, megtanultam a leckét:

Team total, DNB-s ML, és race to 10 volt a hazai underdogon a Sangmun.

A race to 10 elég simán jó lett, de utána egy igazi horrort nyomtak.

7 perccel a félidő előtt 11-8 volt a Sangmunak. Innen az lett volna a feladatuk, hogy 37 perc alatt dobjanak még 11 gólt és legalább x eljenek, ha már nem tudják a + 3 at megtartani.

Kurva nagy feladat volt.......... az elkövetkező 37 percben dobtak 8 gólt és kaptak 19-et. 19-27 lett a vége.

Ezt meg tudnám érteni, ha Kasper Hvidt vagy egy 5 méteres Yeti állt volna a vendégek kapujában, de így.....................

Suta, amatőr faszok, menjetek a bányába dolgozni.

Eszem a szádat Lodygin, ha egymás után 2 büntetőt is megfogtál a Zenit meccsen, már ha tényleg így volt, és nem mondjuk mellé lőtte valamelyiket szerencsére ez a balfasz Szamara. De mint tudjuk, ilyenkor szokott jönni a bűvös hosszabbítás, ha ott kaptok mégis egyet Zenit, akkor mind máglyán fogtok égni hamarosan...