Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Kurva anyádat Phau te tetves féreg!!!

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 03, 2014, 14:24:33
A jó ég vágjon meg Mark King geci, minden frame-ben nálad a kezdeményezés, 30ig break, aztán elbaszod, ki vagy te????? Takarodj
5-3 Megoldotta0-3ról...! Kellett a lebaszás
Belenyúltam élőben is, igazából a legjobbkor ment, még abban a percben leesett 6-ról 2.1ig. Bf-n ezért jó snookerezni, figyeljétek, ha van hozzá idegrendszeretek..!

Fel se akartam tölteni ide, de vasárnap óta már a 3. fontos team totalom ment el görény módon, legszívesebben egy baseballütővel szétcsapnék köztük, pedig én aztán birkatürelmű vagyok.

1.) A Stanford női csapatán volt egy 82.5 es tt-m, 2 perc 22 másodperc volt arra, hogy BÓNUSZBAN dobjanak 2 pontot. 2:09 nél megvolt a 82, már csak egy pont kellett volna szintén BÓNUSZBAN..... a többit nem kommentálom...

2.) Lett kosár: a Lauvason 83.5-es em volt. Nyomtak egy 13 pontos gyalázatos 3. negyedet, az utolsó negyedben 1 pont kellett volna még BÓNUSZBAN, otthagyták.

3.) Ez volt a legdurvább: egy fontos kombi volt: a cseh Brno - Slavia Praha női kosár over 136.5 kötve a Galata női kosár tt 79.5-vel. Csak a Galata vitte el, úgy, hogy kb a 3. negyed vége előtt egy perccel voltak 67 nél, jó 11 perc alatt kellett volna tőlük 13 pont. Fél perccel a vége előtt bónuszban voltak 79 nél. Maradt is annyi.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 03, 2014, 19:43:41
Fel se akartam tölteni ide, de vasárnap óta már a 3. fontos team totalom ment el görény módon, legszívesebben egy baseballütővel szétcsapnék köztük, pedig én aztán birkatürelmű vagyok.

1.) A Stanford női csapatán volt egy 82.5 es tt-m, 2 perc 22 másodperc volt arra, hogy BÓNUSZBAN dobjanak 2 pontot. 2:09 nél megvolt a 82, már csak egy pont kellett volna szintén BÓNUSZBAN..... a többit nem kommentálom...

2.) Lett kosár: a Lauvason 83.5-es em volt. Nyomtak egy 13 pontos gyalázatos 3. negyedet, az utolsó negyedben 1 pont kellett volna még BÓNUSZBAN, otthagyták.

3.) Ez volt a legdurvább: egy fontos kombi volt: a cseh Brno - Slavia Praha női kosár over 136.5 kötve a Galata női kosár tt 79.5-vel. Csak a Galata vitte el, úgy, hogy kb a 3. negyed vége előtt egy perccel voltak 67 nél, jó 11 perc alatt kellett volna tőlük 13 pont. Fél perccel a vége előtt bónuszban voltak 79 nél. Maradt is annyi.

Most is csak azt tudom kérdezni mint legutóbb hogy miért játszol hülyeségeket?

Én is kosárlabdában utazok, de nem angol nőiben... Az angoloknál a kosárlabda az utolsó sportok között van ami a népszerűséget és a minőséget illeti. Nehogy azt mond, hogy követed, nézed a meccseket, levonod a következtetéseket.... Ha csak az egyikre is NEM a válaszod, akkor ne csodálkozz, hogy buksz....

KURVA ANNYÁT ENNEK A RETKEDÉK VALENCIÁNAK! 1 FÉLIDŐ ALATT 1 KAPURALÖVÉS AZ "ACÉLOS" BASEL ELLEN. A 2. FÉLIDŐBEN ELJUTTOK 2-IG IS? VERJETEK 2-ŐT MERT HA TI VISZITEK EL A 100K-S SZELÓMAT AKKOR REMÉLEM VAGY 100 NÉGER FOG VÁRNI TITEKET A ZUHANY ALATT A MECCS UTÁN. GYERÜNK CSICSKÁK!

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 03, 2014, 19:49:26
Most is csak azt tudom kérdezni mint legutóbb hogy miért játszol hülyeségeket?

Én is kosárlabdában utazok, de nem angol nőiben... Az angoloknál a kosárlabda az utolsó sportok között van ami a népszerűséget és a minőséget illeti. Nehogy azt mond, hogy követed, nézed a meccseket, levonod a következtetéseket.... Ha csak az egyikre is NEM a válaszod, akkor ne csodálkozz, hogy buksz....

Ez nem angol volt, hanem amerikai női egyetemi kosár, elit csapatnak számítanak, több meccsüket lekövettem már, nem zsákbamacskát vettem ilyen szempontból tényleg, sajnos a szem előtt lévő meccseken is nagyon sokszor történnek ilyenek.

#4746 április 03, 2014, 22:57:24, ZTE88
Sokszor minőségi HD-s stream is van az ilyen meccsekhez az egyetemi honlapokon.

A kurva anyádat wawrinka bazdmeg te balfasz agyhalott, nem elég hogy szetthátrányban fogadóként elbaszod 40-0ról, hanem még utána elveszíted az adogatásodat is. 30-40-nél kettőshibát ütni bazdmeg  :crazy:

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 04, 2014, 14:56:05
A kurva anyádat wawrinka bazdmeg te balfasz agyhalott, nem elég hogy szetthátrányban fogadóként elbaszod 40-0ról, hanem még utána elveszíted az adogatásodat is. 30-40-nél kettőshibát ütni bazdmeg  :crazy:

nyomorék vagy, nem teniszező

ez a Wawrinka egy isten barma, pff tisztítgasd csak a a melbourni serlegedet te faszfej mer mégegy ilyen mákod úgy se lesz
Golubevtől.... jézus fasza... szégyen

Akiknek a rühes retkes kurva anyját:
-Zoran Erceg, aki tavaly lószart sem csinált a CSZKA Moszkvában, ma meg kivétel nélkül mindent bedobott.
-Milan Macvan, aki center, de ma csak triplákat bír dobni, amik persze mind be is mennek.
-Sonny Weems, aki zseniális játékkal kemény 0 pontot szórt.
-Ettore Messina, aki az utolsó támadáshoz az irányító magasságú centert, Hines-t hozza be.
-Kyle Hines, aki kiejti a kezéből a labdát a végén.
-Milos Teodosic, aki elbalfaszkodja a végét az idióta passzával.
-Galatasaray, akiket múlt héten bucira vert a Fenerbahce, de ma nem bírtak leszakadni.
-CSZKA Moszkva, akik ekkora férgek, hogy csak hosszabbításban bírnak nyerni, ahol persze nem bírnak hibázni, 3 perc alatt már 12 pontnál járnak.
-Sonny Weems ismét, persze 40 alatt nem bírtál semmit sem csinálni, most meg úgy dobod a kosarakat, mintha a Jászberény ellen játszanál.
-A Szerencsejáték, ahol döntetlen nélkül nem lehet kosárra rakni.

AZ ISTEN BASSZON MEG EZEK KÖZÜL A FASZFÉRGEK KÖZÜL MINDENKIT, DE FŐLEG SONNY WEEMST, REMÉLEM SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBE NEM JUTSZ VISSZA AZ NBA-BE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Errani te utolsó szarrágó féreg!

Buzi Aston Villa.... :redchug: :bash:

A mocskos anyátokat Bayern München MÉG egy gólt sem tudtatok berúgni ti tetves férgek :bash:

Idézetet írta: Dezmop Dátum április 05, 2014, 18:13:11
A mocskos anyátokat Bayern München MÉG egy gólt sem tudtatok berúgni ti tetves férgek :bash:



csatlakozok...