Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Az ilyen Atalanta-Sassuolo meccsek miatt utálják sokan a Serie A-t...szidni sincs kedvem őket :bash: :bash:

Itt a példa, hogy miért szoktam el az elit bajnokságokról:

Pamesa team totalt raktam 86.5-re.

Sok meccsüket láttam már, nem zsákbamacskát vettem, mégis egy ponttal bukott ez is:

A Pamesa 65-76 al fordult az utolsó negyedre, tehát, 11, azaz 11 pont kellett tőlük az utolsóban. Az ütőtáv is megvolt, 2:29 el a vége előtt 79-84 volt az állás, innen több, mint két percet eltüntetett a két csapat pont és beütés nélkül. 81-86 lett, úgy, hogy  a Canaria már nem akart 5 pontál beütni és ez is egy ponton ment el. Komolyan mondom, nem hittem el, hogy nem lesz meg ez a tipp.


Babossséééék :bash:

Tudom, hogy nem kell foglalkozni ilyen hulladék ázsiai kézivel, de néha a  női koreai vállalható, mert vannak pörgősebb meccsek:

Ezen a meccsen over 49.5-esem volt, az 53' perc elején 26-18 volt az állás, teljesen felpörögtek a csapatok, innen kellett volna bő 6 és fél perc alatt 6 gól. Mindkét csapat elkezdett futkozni és az utolsó percig nem dobtak gólt, de akkor már hármat is. Azt hittem lefagyott a score, de nem, tényleg megtörtént és a superfavorit hazai sem dobott a kutyaütővel egyetemben az utolsó percig, szinte hihetetlen, de megtörtént. 28-19 lett a vége.


Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 07, 2014, 13:56:17
Tudom, hogy nem kell foglalkozni ilyen hulladék ázsiai kézivel, de néha a  női koreai vállalható, mert vannak pörgősebb meccsek:

Ezen a meccsen over 49.5-esem volt, az 53' perc elején 26-18 volt az állás, teljesen felpörögtek a csapatok, innen kellett volna bő 6 és fél perc alatt 6 gól. Mindkét csapat elkezdett futkozni és az utolsó percig nem dobtak gólt, de akkor már hármat is. Azt hittem lefagyott a score, de nem, tényleg megtörtént és a superfavorit hazai sem dobott a kutyaütővel egyetemben az utolsó percig, szinte hihetetlen, de megtörtént. 28-19 lett a vége.
szerintem Te sorbanállsz egy pofonért eset vagy :'(

Idézetet írta: afrikailajos Dátum április 07, 2014, 14:00:19
szerintem Te sorbanállsz egy pofonért eset vagy :'(
Inkább küzdök, más lehet, hogy régen feladta volna. Hiszek benne, hogy jobbra fordulnak a dolgok egyszer, de ez nem kívánságműsor. Bajnokságtól függetlenül, függetlenül attól, hogy szar tipp volt e vagy sem, ha csak az ebbe a topicba beírtakhoz hasonlóan elment tippjeim 1/10 e jött volna az már jó lenne, de amíg ilyen nagy arányban megy el szinte minden 1 gólon, 1 ponton, érthetetlen és értelmetlen üresjáratokon, addig nincs mit tenni. Nekem az extrém vesztés már átlagos sajnos, amikor kezdtem 100 meccsből kb 10 et buktam el így, most 100 ból 60 at ha időarányt nézünk. A játékszisztéma nem változott, de a bukási faktor durván a 6* lett. Egy teljesen új rendszert kéne kitalálnom, mert a jelenlegiben a pozíció védés nehezen kivitelezhető.

#4761 április 07, 2014, 18:32:29, BvB_09
Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 07, 2014, 14:16:29
Inkább küzdök, más lehet, hogy régen feladta volna. Hiszek benne, hogy jobbra fordulnak a dolgok egyszer, de ez nem kívánságműsor. Bajnokságtól függetlenül, függetlenül attól, hogy szar tipp volt e vagy sem, ha csak az ebbe a topicba beírtakhoz hasonlóan elment tippjeim 1/10 e jött volna az már jó lenne, de amíg ilyen nagy arányban megy el szinte minden 1 gólon, 1 ponton, érthetetlen és értelmetlen üresjáratokon, addig nincs mit tenni. Nekem az extrém vesztés már átlagos sajnos, amikor kezdtem 100 meccsből kb 10 et buktam el így, most 100 ból 60 at ha időarányt nézünk. A játékszisztéma nem változott, de a bukási faktor durván a 6* lett. Egy teljesen új rendszert kéne kitalálnom, mert a jelenlegiben a pozíció védés nehezen kivitelezhető.

Te függő vagy. Mindegy csak legyen valami meccs. Mindig úgyanaz... Egy rakat jobb és nyerhetőbb meccs van. Szerintem inkább válts stratégiát egy időre.

#4762 április 07, 2014, 17:23:33, Alk
Fuck, inkább töröltem..

Galatasaray, a faszszopó muszlim kurva anyátokat ismét 1 héten belül már másodszor!!!!!!!!!! Téged meg Zoran Erceg a rohadás öljön meg, múlt héten karriercsúcsot dobsz a CSZKA ellen, a kétbalkezes kurva anyádat, ma meg leszopod magad. Nincs Arroyo, nincs játék? A saját pályátokon basszátok az anyátokat? Szóval így állunk... Nem baj, holnap indulok Isztambulba... Először is ez a patkány Erceg lesz szépen keresztre feszítve, hogy tudja, hol a helye és szenvedjen, őt Markoishvili követi majd, akit karóba húzok, Güler oroszlánok elé lesz vetve, mert ennél üresebb triplát a mesében sem látni, mint amit te kihagytál a végén, a többi faszszopót meg egyszerűen halálra köveztetem a szurkolóikkal, de ők se maradnak sokáig, mert a csarnokot rájuk robbantom. Mennyire tudom ilyenkor sajnálni, hogy az európai nagyhatalmak nem segítettek Bizáncnak annak idején a középkorban, Galatasaray sem lenne... A fasz kivan, hogy minden egyes alkalommal ezek basszák el...

Fürth faszom a kihagyott tizitekbe.  :crazy:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 07, 2014, 15:59:23
Te függő vagy. Mindegy csak legyen valami meccs. Mindig úgyanaz... Egy rakat jobb és nyerhetőbb meccs van. Szerintem inkább válts stratégiát egy időre.

Ezen a mindegy csak valami meccs legyen kategórián már túlléptem, egyébként minden sportfogadó függő, csak valakinek nagyobb az önuralma.

#4766 április 08, 2014, 19:48:29, CarlosGitanillo
szakadék pironkova

legidegesítőbb, hogy nem elég hallgatni muszáj néznem, mert a kurva kamerát/mikrofont, rossz helyre telepítették, és a másik pályán zajló meccsnek a székbíróját, és labdapattanásait hallom a nem a saját meccsét.. nagyon szar szar szar..:) Na gyerünk fordítani...!!!

NYERT ;)

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 07, 2014, 22:44:07
Ezen a mindegy csak valami meccs legyen kategórián már túlléptem, egyébként minden sportfogadó függő, csak valakinek nagyobb az önuralma.

Ne általánosíts, de ezt talán érdemes végig nézned.
Al Pacino on sports betting and gambling

Idézetet írta: bendehal Dátum április 08, 2014, 16:12:18
Ne általánosíts, de ezt talán érdemes végig nézned.
Al Pacino on sports betting and gambling

Köszi, ez jó volt. Láttam a filmet is.

Undorító vagy Wigan...