Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Faszom baszom náthás piccsába ezzel a mocskos cityvel a kuuurva anyátokba 1-0nál még nincs vége a meccsnek fasztolvajok!!!! Ti anyabaszó tetves hulladékok, pusztuljatok megye8-ba vissza, vérmes gecik vagytok utolsó dögök, a családotokat Én nem fogom szidni, attól hánytam, amit más be írt ide a mai napon. De a barátnőitek száját azért rongyosra basznám ti Gecik, kiiibaszott húgyagyú paprikajancsik

Ezzel a Kibaszott fejszével kéne megsimogatni a fejeteket..............!!!!


Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 16, 2014, 22:59:56
a családotokat Én nem fogom szidni, attól hánytam, amit más be írt ide a mai napon. De a barátnőitek száját azért rongyosra basznám ti Gecik

Egyébként egy elég nagy összeget buktam a ruszkikon azért szidtam még a jó kurva anyjukat is, de azért is van ez a téma

Na de mindegy, remélem azért te már jól vagy a hányás után, s nem ártottam sokat az egészségednek  :D

#4818 április 16, 2014, 23:45:59, ZTE88
A sarasotai challengeren a szabadon lévő kis pénzemet a Monroe/Young párosra raktam liveban 2.1@ ért, supertie-ban 8*-5 ról koccoltak a kis szemetek. Tudom, hogy Skupskiék meccsein az 50 es odds se ritka, ez kutya füle volt, de akkor is bekaphatják a yeti faszát.





Idézetet írta: gerry Dátum április 16, 2014, 23:35:46
Egyébként egy elég nagy összeget buktam a ruszkikon azért szidtam még a jó kurva anyjukat is, de azért is van ez a téma

Na de mindegy, remélem azért te már jól vagy a hányás után, s nem ártottam sokat az egészségednek  :D
Igazán jól tetted! Szívemből szól tőlem is minden vesztes tippem Kurva édes anyjának a gyalázása. Inkább a többi rokon, ( na jó az apa még tehet valamiről ;)) a gyerek meg a testvér szidása volt sok..

Remekül vagyok, köszönöm az aggódást. Így a city-vereség után nem is olyan vészes az írásod, talán az húzta rövidebbre nálam a határokat, hogy épp a keresztfiammal voltam, és csak az járt a fejemben, ha nekem mondana ilyet valaki akkor utána már mást nem mondana többé

Over 27.5 esem van a Nilüferen (török férfi kézilabda) (több meccsüket lekövettem már livescore-on, nem zsákbamacskát vettem)

6-11 volt az állás a 17 percben, innen majd 13 percig nem dobtak gólt a Nilüfer játékosai. Nagyon sok bajnokságot figyelek, de ilyen kritikán aluli, elcseszett nyominger teljesítményt régen láttam. Kb. 3 perc előny volt a tippen, most meg szinte esélytelen. A Barca már le is igazolhatja a Trabzonspor kapusát. Vicc ez az egész.


Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 16, 2014, 23:39:05
A sarasotai challengeren a szabadon lévő kis pénzemet a Monroe/Young párosra raktam liveban 2.1@ ért, supertie-ban 8*-5 ról koccoltak a kis szemetek. Tudom, hogy Skupskiék meccsein az 50 es odds se ritka, ez kutya füle volt, de akkor is bekaphatják a yeti faszát.

Ez gyenge. Azért egy szint alá ne menjünk, ettől jóval nagyobb szopókákat szoktál prezentálni :D

Idézetet írta: Latzka Dátum április 17, 2014, 17:13:55
Ez gyenge. Azért egy szint alá ne menjünk, ettől jóval nagyobb szopókákat szoktál prezentálni :D
Javulok, javulok!  :cya:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 17, 2014, 16:59:40
Over 27.5 esem van a Nilüferen (török férfi kézilabda) (több meccsüket lekövettem már livescore-on, nem zsákbamacskát vettem)

6-11 volt az állás a 17 percben, innen majd 13 percig nem dobtak gólt a Nilüfer játékosai. Nagyon sok bajnokságot figyelek, de ilyen kritikán aluli, elcseszett nyominger teljesítményt régen láttam. Kb. 3 perc előny volt a tippen, most meg szinte esélytelen. A Barca már le is igazolhatja a Trabzonspor kapusát. Vicc ez az egész.

2 és fél perccel a vége előtt megvan a 28, 22-29 lett. Unbelievable!


köcsög berdych, vitted a fasza kombómat

Kabbe faszom Frankfurt! :fakk2:

Wawrinka.....te szerencsétlen hülye :bash:

Cibulkova, te gusztustalan kötözött sonka, szedd össze magad  :nu:

Érdekes vagy Nadal bazmeg, hogy megint pont Ferrer ellen jön elő a szarabbik játékod...

Remélem ez a retek Chelsea le fog égni a BL-ben is,mert tele van velük már a f...om.... :bash:
Remélem a Liverpool nyeri a bajnokságot,mert egyedül ők érdemlik meg....