Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Amacskarúgjameg! :bash:

Paok  ! Az már jó pászor előfordult velem  ,hogy fogadnék 2.5 gól felettre  gondolkoznak   fogadás lezár és gól   na most nálatok egy 2.62 -es oddsot  nem fogadtak el miattatok 2.5 overe  mert repült a gól .  A jó édes kurva anyátokat ,hogy nem tudtatok még várni 1 percet   akkor meg főleg ,ha nem sikerül 3 gólt összehozni :redchug:

Mekkora ratyi... Megtettem a Metset kombiban a Sharks-szal. Erre a Mets 5-1ről is ki tud kapni, és mivel bukott, mondom megteszem a közben 2 gólos hátrányban lévő Sharkst +2 es hendivel. Pár másodperc múlva már 3 van közte, és ahogy elnézem lesz az több is. Faszszopó San Joséééééééé  :crazy:

Elkezdtem nézni a Győr-UTE-t, aztán ottragadtam. Na, nem azért, mert olyan jó meccs volt. Nem hittem a szememnek, hogy az NBI-ünk ennyire szar manapság. Tényleg hihetetlen, és hiába épülnek egyre-másra a stadionok, amíg ez a rudolf a válogatottunk csatára, addig nincs miről beszélni.

ROHADT TETVES GECILÁDA portói SENKIHÁZIAK,MI A JÓ KURVA ANYÁTOKAT AKARTOK MEGNYERNI,HA EGY TARTALÉKOS 10 EMBERREL JÁTSZÓ KÖCSÖG benfica ELLEN NEM TUDTOK GYŐZNI!

Utálom ezt a kurva vihart: dörög, esik, eláll, jégeső, eláll, most jégeső eső együtt... Nagyon remélem, hogy a meccsre lecsitul ez a szar, mert a digi kis esőnél is nincs vagy rossz jel felirattal rukkol elő, és a kinti időt látva az adás kurvára nem fog bejönni.

Parndorf te geciláda! Vezettek a 84.percig aztán 3 perc alatt kaptok 2 gólt! Hogy rohadnátok meg tetves buzik! Remélem ősztől harmadosztály! Mocskos egy liga ez az osztrák 2!  :noway: >:(

Birmingham! 1 gólt nem tudtatok szerezni! Nektek is üdv a harmadosztályban szarrágók! :noway:

Istomin te ultrabarom, 6-4ről 6-8ra elveszíteni egy rövidítést hogy lehet? Tegnap is megszopattál te lúzer, úgyhogy remélem bukod a másodikat is hogy bejöjjön a két szettes tippem :redchug:

Szép volt Gaziantep, hatalmas grat!!!!! Persze a Szolnok ellen amit rádobtatok, az mind be is ment, most meg otthon szoptok a harmatgyenge Trabzonsportól? A faszszopó muszlim szunnita féreg kurva anyátokat!!!!!!!!!!!!!!

náthás picsába a mai nappal, az egész csak arra jó, hogy kibaszott idegbeteg vagyok elmehet a faszomba az egész ország, tetves kizsákmányoló geci, akkor sem hagyom magam, megdöglötök!!!!!

(nem fogadástól vagyok sokkos)

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 30, 2014, 19:09:16
náthás picsába a mai nappal, az egész csak arra jó, hogy kibaszott idegbeteg vagyok elmehet a faszomba az egész ország, tetves kizsákmányoló geci, akkor sem hagyom magam, megdöglötök!!!!!

(nem fogadástól vagyok sokkos)


most fogadj 1 őrült eseményre 8)....hátha azért is be fog jönni :beerchug:

Idézetet írta: kreatos Dátum április 30, 2014, 19:19:28

most fogadj 1 őrült eseményre 8)....hátha azért is be fog jönni :beerchug:

ááá már be is b*sztam, nagyon nagy hendikeppel indulnék....  :)

Mi a faszomért nem tudnak ATP tornás teniszpályákra világítást kiépíteni? ekkora faszságot

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 30, 2014, 19:44:43
ááá már be is b*sztam, nagyon nagy hendikeppel indulnék....  :)


;D..ha fogadnál,majd írd le,hogy mi lett :laugh: