Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Premier League FUCK!!! :fakk2:

barcelona nyomik vagytok :)

Csicska fasszopó katalánok törjön el a lába mindnek!!!  :bash: :bash: :bash:

Én is megéltem pár "10ből9t" , de ez most nekem is új volt. Köszönöm a megosztást (Y) És remélem kijutsz a VB-re Knapp :beerchug:

Geci Roma  az utolsó szarrá ver titeket  ,de legalább az 5 gól meg volt ti szarrágók   :D

Ti rohadt tetves geci Atletico!Remélem elbukjátok a bajnokságot is meg a BL-t is.Gyökér köcsögök.

Löwen nyomassad neki a kurva anyátokat!

Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2014, 21:17:59
Ez a BBC-ézés kurva unalmas és ciki is...csak a C ér valamit ebből, a másik kettő középszerű szar.
Szokás szerint nem értek egyet veled...ha a Realnak egy középszerű szar csatára lenne, már rég bajnok lenne. Benzema csak arra jó, hogy meglegyen a 11 ember a csapatban.

Mi a faszom ez a hétvége??? Mellesleg a két kis valenciai csapat úgy küzdött mintha tétje lett volna

Idézetet írta: Lord Dátum május 04, 2014, 21:43:39
Szokás szerint nem értek egyet veled...ha a Realnak egy középszerű szar csatára lenne, már rég bajnok lenne. Benzema csak arra jó, hogy meglegyen a 11 ember a csapatban.

ma is, még csak komoly helyzete sem volt. mondjuk Suárez is bőven túlértékelt, felesleges lenne Madridba.

Én továbbra is úgy vagyok ezzel, hogy Zizou menjen a Monaco padjára, cserébe kis árengedménnyel küldjék returral Falcaot.

#4901 május 05, 2014, 16:26:24, Greipel
Tsonga, te agyatlan faszkalap, minek jössz vissza 0-5-ről, ha utána egyből elbaszod? Szedd már össze magad!!!!!!!!!!

Kohlschreiber, téged pedig már azóta gyűlöllek teljes szívemből, amióta megláttalak. Igen, most is teljesen természetes az, hogy 6-2, 6-2-re mos le az a Matosevic, aki szerintem életében nem nyert még salakon 10 meccset. Csak Isner ellen vagy képes játszani, ott persze sosem hibázol semmit. A bundás kurva anyádat baszd keresztbe, te flegma féreg!!!!!! Ez egyszerűen nem lehet igaz, mennyi mindent összecsalt már ez a tetves féreg, és senkinek nem tűnt eddig fel. Kívánok neked életed végéig tartó kibírhatatlan szenvedést, te senkiházi germán köcsög patkány!!!! A német nép és a világ szégyene vagy...

#4902 május 05, 2014, 22:59:33, Cpt. Szikla
Kabbe Pool! Ht-re 3-4 dugót vártam tőletek. Ez így kevés.  :noway: Jellemző... 5 a második félidőben.  :fakk2:
Izlandi kutyák, nem hoztátok ti sem ami kell! :crazy: :lehany:

liverpoolllllllllllllll ti szerencsétlen marhák, ti akartatok bajnokok lenni?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Inkább menjetek a .......................... ................. ...............  :noway: :noway: :noway:

És ezek a szar liverpooliak lesznek ott jövőre a BL csoportkörben???? Remélem a 4. helyen végeznek! Suareznek meg ha egy cseppnyi esze van, elhúz tőlük Madridba. amíg nem késő, mert ezek soha nem lesznek bajnokok többé. Nagyon remélem!