Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Ennyire faszt mint ez a Lietuvos... Minden Zalgiris támadás bedobott hármassal végződik. Idióták, vagy védekezzetek rendesen, vagy faultoljatok inkább.  :bash:

Idézetet írta: Greipel Dátum május 09, 2014, 16:32:50
CSZKA Moszkva, a Putyin által megkúrt faszszopó retkes ortodox kurva anyátokat, hogy vagytok képes kikapni otthon 22 pont előnyből???????????????? Ez nem igaz most már bassza meg, először a sok szar bundás tenisz szivat végig a teljes hét során, most meg ez... Még a triplákat is faltolgatják a mocskos faszszopók, persze, hogy rengeteg 3+1 ennek az eredménye... Az isten bassza meg!!!!!!!!!!


Csatlakozok...dögöljenek meg :bash:

Debrecen el ne baszd a HT-FTmet. Nyomorék banda, az Újpest lejátssza őket. Ezeknek kell stadion? Meg bajnoki cím?  :D :o

#4923 május 11, 2014, 20:19:11, Greipel
Isner, a rák eméssze fel a 2 méteres redves pofádat, te nyomorék!!!!! Mi az, hogy Melzert minden jöttment megveri mostanában, veled viszont feltörli a salakot? A rohadt kurva anyádat!!!!!!!!!!!!!!!!

Nadal is csatlakozhat...

"Hiba lépett fel a weboldallal. Kérjük, keresse az ügyfélszolgálatot." (Sportingbet)

Minek?
Maximum azért fogom megtenni, hogy az illetékesnek feldugjak valamit, aki miatt nem lehet "csúcsidőben" fogadni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 11, 2014, 18:06:23
"Hiba lépett fel a weboldallal. Kérjük, keresse az ügyfélszolgálatot." (Sportingbet)

Minek?
Maximum azért fogom megtenni, hogy az illetékesnek feldugjak valamit, aki miatt nem lehet "csúcsidőben" fogadni.

Bet365 is vacakol :)

Szemét spanyol dobogós bagázs. Főleg buzi barca. Nem is akartak elsők lenni? Utolsó 20 percet láttam csak, de úgy tűnt nem érdekelte őket az első hely. Semmi elképzelés nem volt a játékukban. Méla undorral tették a dolgukat. Messi, Iniesta arca a közelképen mindent elárult a mai meccsről. Baszódjatok meg.

Bízom benne, hogy a Spanyol csapatot a VB-n jól elpicsázzák.... menjen vissza a drága jó édesanyjába mind

na akkor melyik spanyol csapat is érdemli meg a bajnoki cÍmet?

Idézetet írta: kreatos Dátum május 11, 2014, 21:41:59
na akkor melyik spanyol csapat is érdemli meg a bajnoki cÍmet?

A Betis, mert ma 3x is visszajött aztán meg nyert!!!  :D  :D  :D

Idézetet írta: kreatos Dátum május 11, 2014, 21:41:59
na akkor melyik spanyol csapat is érdemli meg a bajnoki cÍmet?

Bohóc liga ;)

Mindig is gyűlöltem ezt a patkányképű olasz paprikajancsit,ezt a Fognini nevezetű férget!

Te is elmész Eysseric a kurva anyádba... Azt sem értem, hogy Olivetti miért szivat már 2 héten belül 3-szor, ha azelőtt nagyot mondok, ha nyert salakon 5 meccset. Ő is baszódjon meg... Persze ha rá raktam volna, 6-3, 6-1-re oktatták volna.

Dolgopolov látom bekezdtél a kurva anyádat.  :bash:

Nem tudom, hogy csak Unibetnél szokás-e, de az elmúlt három napban ahogy figyelgetem élőben a meccseket már vagy 8 olyan gólt jeleztek, ami kurvára nem volt gól, most pl a QPR - Wigan meccsen, kurva nagy helyzet, de kimaradt erre gólt jelez a szefós buki...mindjárt dobok nekik egy levélkét, hogy szép dolog szellemi fogyatékosokat alkalmazni (nem megbántva őket) meg gondolom olcsóbb munkaerő is, na de na.