Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Dolgopolov ezért a 2. szettért egyszer megkereslek és a szart is kiverem belőled egy vascsővel.

Idézetet írta: patyi Dátum május 12, 2014, 22:42:30
Dolgopolov ezért a 2. szettért egyszer megkereslek és a szart is kiverem belőled egy vascsővel.

Csak szólj előre és megyünk ketten. :knuppel2: Szerintem még Tsonga sem hitt a szemének hogy  nyert , ráadásul kettőben :redchug:

Kurva anyád Bautista!!!! te nyomorék!!!  :crazy:

Kohlschreiber, te kibaszott mocskos gecifejű nyomorék, most persze bírsz játszani ugye? Minden közül, ami létezik a Földön, téged gyűlöllek a legjobban, de amennyire csak lehet, te tetves flegma pofájú nyomorék, kerülnél egyszer a szemem elé, addig kínoználak, ameddig csak élsz!!!!! A ROHADÉK KURVA ANYÁDAT!!!!!!!! Robredót felesleges szidni, mindig is egy kis csöves faszszopó volt...

Idézetet írta: Greipel Dátum május 13, 2014, 19:58:21
Kohlschreiber, te kibaszott mocskos gecifejű nyomorék, most persze bírsz játszani ugye? Minden közül, ami létezik a Földön, téged gyűlöllek a legjobban, de amennyire csak lehet, te tetves flegma pofájú nyomorék, kerülnél egyszer a szemem elé, addig kínoználak, ameddig csak élsz!!!!! A ROHADÉK KURVA ANYÁDAT!!!!!!!! Robredót felesleges szidni, mindig is egy kis csöves faszszopó volt...

Még leadhatja, hisz ismered  ;D


Én ma nem tudok kit nem szidni :) Ezért nem is sorolom. De különösen Kerber és Vinci elmehetne táborozni Szibériába :)

Le Mans, ezért az 5 pontos negyedért jól arconvágnálak mindannyiotokat  :bash:

A cigány kurva anyját az összes Pacerses faszszopónak!
Hazai pályán így kimenni egy Playoff meccsre mint ezek a szarháziak...remélem kiesnek a gecibe...de persze a következő meccseken már hajtani is fognak...ma meg beszopatták a fogadókat a nagyvilágba.
Ne mondja már nekem senki hogy ez reális ez az egész geciség ami történt/történik....
Szarrá bundázzák a meccseket...

Hogy én mennyire utálom ezt a kibaszott Oklahomát. Gusztustalan egy csapat  :crazy:

Cilic rád nincsenek szavak, te zsíroshajú utolsó féreg. Végre brék, erre semmire veszíted el... Remélem annyi salakot nyelsz hogy beledöglesz.  :redchug:

Cillic.....SZ.L.A.M.B...vicc ez a torna

Rósa vs. briós

Idézetet írta: Szurki Dátum május 14, 2014, 03:29:54
A cigány kurva anyját az összes Pacerses faszszopónak!
Hazai pályán így kimenni egy Playoff meccsre mint ezek a szarháziak...remélem kiesnek a gecibe...de persze a következő meccseken már hajtani is fognak...ma meg beszopatták a fogadókat a nagyvilágba.
Ne mondja már nekem senki hogy ez reális ez az egész geciség ami történt/történik....
Szarrá bundázzák a meccseket...

Ha nem nyersz, akkor az bunda, de ha eltalálsz egy meglepetést akkor az a te zsenialitásodnak köszönhető.. Persze..

Baszódj meg Federer, ha csak a születendő gyerekedre tudsz gondolni, akkor minek indulsz egy ilyen tornán????

Idézetet írta: Greipel Dátum május 14, 2014, 16:15:58
Baszódj meg Federer, ha csak a születendő gyerekedre tudsz gondolni, akkor minek indulsz egy ilyen tornán????
Már megszülettek a gyerekek