Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Fucsovicsot felejtsétek el egy időre, tehetséges, de fejben annyira gyenge, mint egy átlag alatti WTA teniszező. Múlt héten a német salakchallengeren Burquiert 6-2 4*-1 ről, szett és dupla brékelőnyből engedte vissza 41 es oddsért és alig tudta behúzni a szettet 7-6 ra. Sokat ne várjatok egy alkesz játékostól. Óriási csalódás amit mostanában leművel.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum május 20, 2014, 17:44:16
Fucsovicsot felejtsétek el egy időre, tehetséges, de fejben annyira gyenge, mint egy átlag alatti WTA teniszező. Múlt héten a német salakchallengeren Burquiert 6-2 4*-1 ről, szett és dupla brékelőnyből engedte vissza 41 es oddsért és alig tudta behúzni a szettet 7-6 ra. Sokat ne várjatok egy alkesz játékostól. Óriási csalódás amit mostanában leművel.

Kössz a felvilágosítást így utólag  :ok: , de akkor folytatom is a sort:

- Gulbist felejtsétek el mert egy pénzes köcsög, akinek a szülei mindent a segge alá tesznek és akit a pénz egyáltalán nem motivál
- Tomicot felejtsétek el mert egy alkesz, problémás köcsög, aki később fekszik le vasárnap hajnalonként mint én.
- Fogninit felejtsétek el mert egy idegbeteg köcsög olasz, aki többet beszél az ütőjével mint a legjobb haverjaival.
- Youzhnyt és Davidenkot felejtsétek el mert két bundás orosz köcsög, aki az elsőt megveri a 783.-tól meg kikap.
- Az összes női játékost, élükön Babos Timive felejtsétek el mert közük nincs a teniszhez.

Na, de akkor kire vagy mire fogadjunk?

A válasz egyszerű , szaud arábiai női kézilabdára, kuvaiti vizilabdára és egyesült arab emirségeki zsebhokira. Nyomjunk egy-két team totalt és akkor járhatunk ide minden másnap mint te kedves ZTE88  :ok: Kössz én inkább maradok a jó öreg tenisznél.

Idézetet írta: Kagawa Dátum május 20, 2014, 19:19:53
Kössz a felvilágosítást így utólag  :ok: , de akkor folytatom is a sort:

- Gulbist felejtsétek el mert egy pénzes köcsög, akinek a szülei mindent a segge alá tesznek és akit a pénz egyáltalán nem motivál
- Tomicot felejtsétek el mert egy alkesz, problémás köcsög, aki később fekszik le vasárnap hajnalonként mint én.
- Fogninit felejtsétek el mert egy idegbeteg köcsög olasz, aki többet beszél az ütőjével mint a legjobb haverjaival.
- Youzhnyt és Davidenkot felejtsétek el mert két bundás orosz köcsög, aki az elsőt megveri a 783.-tól meg kikap.
- Az összes női játékost, élükön Babos Timive felejtsétek el mert közük nincs a teniszhez.

Na, de akkor kire vagy mire fogadjunk?

A válasz egyszerű , szaud arábiai női kézilabdára, kuvaiti vizilabdára és egyesült arab emirségeki zsebhokira. Nyomjunk egy-két team totalt és akkor járhatunk ide minden másnap mint te kedves ZTE88  :ok: Kössz én inkább maradok a jó öreg tenisznél.

Én kezdetben a tenisszel foglalkoztam a legtöbbet, de nagyon elment a kedvem tőle, amikor már jó szervával bíró férfi játékosok meccsein is 8-12 nullás tarolásokat csináltak. Az utóbbi 1 hónapban sikerült az idei évet kicsi plusszra visszahozni a selejtesnek tekintett kosár, kézimeccsekkel (cseh, horvát, bolgár stb) ennek csak minimális részét tették ki ezek az ázsiai valamik. Úgyhogy én a panaszkodás ellenére is maradok a sercli bajnokságoknál, mert a teniszhez képest semmi az a csalódás, ami itt ért.

A régebben jegyzett teniszezők közül sokan emlékeznek Gineprire, szinte minden meccsén csak őrültségek történtek, a tradereknek  igazi aranybánya volt. 10/9  meccse durván extrém volt.

A Szolnok team totallal egyenlőre befejeztem. Az utolsó 2 percet pont nélkül eltüntették, amióta ezt a mocsok kosarat nyomatja az Olaj azóta nem éri meg őket overre rakni semmilyen határon.

Péntek óta 20 tippből 1 jött be, 10 átlag felett állt, abbahagyom egy időre.  :noway:

Nem írtam eddig ide be, mert elegem van az egészből, de zsinórban 4 kosármeccsem ment el 1 ponton vagy döntetlenen. (Maccabi-CSZKA ezt említettem már, Maccabi-Real, Limoges-Dijon, Panionios-Olympiakos, és érthetetlen módon a Khimki is leszopatta magát otthon 2-szer is "Trotterék" ellen, úgy, hogy eddig veretlenek voltak). Szóhoz sem jutok, lehet meg vagyok átkozva...

Idézetet írta: Greipel Dátum május 20, 2014, 22:27:11
Nem írtam eddig ide be, mert elegem van az egészből, de zsinórban 4 kosármeccsem ment el 1 ponton vagy döntetlenen. (Maccabi-CSZKA ezt említettem már, Maccabi-Real, Limoges-Dijon, Panionios-Olympiakos, és érthetetlen módon a Khimki is leszopatta magát otthon 2-szer is "Trotterék" ellen, úgy, hogy eddig veretlenek voltak). Szóhoz sem jutok, lehet meg vagyok átkozva...

Fel a fejjel. Ez az egész sportfogadás szériákról szól. Te szem előtt lévő, ismert csapatokra raksz, mégis hasonló módon szívóznak, mint a "selejt" csapatok. Kívánok sok zöldet, kevesebb dühöt és szitkozódást. Hajrá. Nekem az elmúlt bő 1 hónapban szinte minden klappolt, nagyon régen volt ilyen sportfogadási szériám, péntek óta meg egyszerűen képtelen vagyok tippet eltalálni, az elmúlt 5 napban nettó 72.000. Huf -lett a mínusz, épp számítógép fejlesztésre gyűjtögettem, aztán most örülök, ha a boltba le tudok menni.

Na ki az aki még a világ egyik legbénább játékosa, azaz Querrey ellen is szenved salakon? A címvédő Montanes, bravó Albert  :beerchug: Kurva anyád!!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2014, 11:55:31
Na ki az aki még a világ egyik legbénább játékosa, azaz Querrey ellen is szenved salakon? A címvédő Montanes, bravó Albert  :beerchug: Kurva anyád!!!

Én épp most repültem rá 3,05-ös oddson. Szóval hajrá Montanes!

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2014, 11:55:31
Na ki az aki még a világ egyik legbénább játékosa, azaz Querrey ellen is szenved salakon? A címvédő Montanes, bravó Albert  :beerchug: Kurva anyád!!!
oddsot emel szimplán

A berlin kézimeccs bundameccs?!

Idézetet írta: forzainter Dátum május 21, 2014, 20:23:48
A berlin kézimeccs bundameccs?!

Reméljük!
1 pont kell a Bergischernek a bennmaradáshoz.

Mondjuk a Füchse elég gyenge, ahogy a hétvégi négyes döntőben hazai pályán is megmutatták.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 21, 2014, 20:30:11
Reméljük!
1 pont kell a Bergischernek a bennmaradáshoz.

Mondjuk a Füchse elég gyenge, ahogy a hétvégi négyes döntőben hazai pályán is megmutatták.  :)

Gyanús volt, de csak tettem ezeket a trágya berlini kutyákat ....  :bash:

Team totalokat már inkább duplában szoktam nyomni, ez is egy ponton  ment el, pedig olyan csapatra raktam, akinek rengeteg meccsét lekövettem, streamen is láttam őket, szóval kurvára nem dubai vízilabda:

A Kalev TT hez 3:12 alatt bónuszban 4 pont kellett volna, 1:25 alatt 1, -> 83:72 lett. Aljas szemetek.

Senkinek nem kívánom, hogy így vesszen:




Monaco, te egy akkora szerencsétlen egy fasz vagy, hogy már én szégyellem magam miattad... Ez a seggfejű köcsög képes volt kikapni salakon a folyton másodikat szerváló, botladozó, röptézgető, labdákat egyfolytában kiütő, hibázó Karlovictól ... Még a hosszú labdamenetek nagy részét is elbukta ez a szarházi... Mocskos egy geci vagy te cigány állat Monaco, öld meg magad, akkor én sem szenvedek miattad és te magad sem...