Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Donskoy te mocskos féreg!! szettelőnyről kiszopsz egy tejfelesszájú top 400-astól? baszódj meg te faszparaszt!!  :crazy:

Isner te anyabaszó csicska!  :bash:

Bouchard te szerencsétlen! :bash:

Bassza már meg magát a mocskos geci unibet.
Remélem mielőbb csődbe megy ez a retkes, faszszopó, cheater kaszinó geci.
irodát így még nem utáltam, mint ezeket a mocsadékokat. legyen földönfutó az össze tulaja...

Vesely te szerencsétlen agyament fogyatékos...... ilyet is régen láttam mindkét szett tiebrékben 6 4ről bukod a szettet és a meccset...... AZ ISTEN BASZNA MEG!!!!!

Azt a túlélő büdös kurva anyádat baszom meg Pavic, hogy minden kibaszott meccset meg tudsz fordítani szetthátrányból.

Kokkinakis te pedig egy nyomorék geci vagy, semmi több  >:(

Idézetet írta: ZTE88 Dátum május 20, 2014, 17:39:22
Az Izhevsk - Luch Moszkva orosz női kézi helyosztójára, a moszkvai csapatra raktam egy team totalt, az utolsó 20 percben 10 gólt kellett volna a Moszkvának letolnia a túró védelemmel rendelkező Izhevsknek, erre mit csináltak: bő 13 percig nem dobtak gólt! 40-53 0 gól!

Mocsok szar szériában vagyok.

Nem csak te  :bash: :bash: :bash: :bash:

Rohadék Altach :bash: Hogy minden nap van egy csapat vagy játékos aki belerondít a napomba  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 23, 2014, 18:29:29
Rohadék Altach :bash: Hogy minden nap van egy csapat vagy játékos aki belerondít a napomba  :redchug:
Pedig kell nekik nagyon így az utolsó fordulóban, hogy 18 pont előnnyel nyerjék a bajnokságot ;D ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 23, 2014, 18:37:39
Pedig kell nekik nagyon így az utolsó fordulóban, hogy 18 pont előnnyel nyerjék a bajnokságot ;D ;D ;D ;D ;D

Mivel az ellenfél is már bentmaradt, és mivel elég keményen levitték a szorzót a hazaira, joggal gondoltam hogy hazai pályán azért győzelemmel búcsúznak. De csak kötekedj, nem vagy gáz  :redchug:

Allah bassza meg a rohadt Banvitot. Persze, hogy egész szezonban veretlenek hazai pályán, most meg azért is kikapnak a kosárlabda Kohlschreiberétől (Galata), mert tettem rájuk... Basszák meg!!!!

brazil röpi gecik ... MI VAN???

szopjátok le egymást.dögöljetek meg.kurva anyátokat.

Törökország röplabda válogatottja rohadjon meg ..... ilyen a világon nincs... ...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Kurvára unalmas már, hogy minden hétvégén szakad az eső.  :fakk: