Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


nategeci lugi.. 19-22ről 4 gólt kaptál rohadj el

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum május 24, 2014, 18:34:49
nategeci lugi.. 19-22ről 4 gólt kaptál rohadj el

És még 23:22-nél volt labdájuk az utolsó percben, hogy hozzák nekem legalább a döntetlent...


jonkoping - landskrona mi bunda.. az a vendég kapus még a lövés irányára se mozdul vagy vak de inkább az első ...:D

nieminen te fasszopó csicska, hogy nem bírod lehozni 6 szettlabdáról a szettet te büdös kurva. Innen meg tuti simán hozod a meccset, de remélem holnapra megdöglesz.

Faszom a 3 Alba büntetőbe a végén. Kibaszott anyátokat azt!  :fakk2: :fakk2: :fakk2:

#5015 május 25, 2014, 19:05:23, Greipel
Muguruza, ne szórakozz már, te szerencsétlen ribanc!


Hatott szerencsére az ösztönzés, de így is hatalmas szenvedéssel nyert, tipikus női meccs volt. :D

#5016 május 25, 2014, 22:24:49, alexthebest
Ez mi a faszom Armani???  :crazy:

Fogyatékos bundás köcsögök, remélem kiestek a gecibe  ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 25, 2014, 21:53:53
Ez mi a faszom Armani???  :crazy:

Fogyatékos bundás köcsögök, remélem kiestek a gecibe  ;)

Jó ám ez a Pistoia, nem kell őket lebecsülni!!! Nekem +7,5-el van hazaiba, az előző meccs összképe alapján várható volt hogy meccsben lesznek.

Wanamakerrel nem sok mindent tudnak kezdeni a milánóiak

A sárga kurva anyádat Nishikori bazmeg, mi a fasznak lépsz pályára ha még nem vagy 100%os?

Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 26, 2014, 14:21:54
A sárga kurva anyádat Nishikori bazmeg, mi a fasznak lépsz pályára ha még nem vagy 100%os?

A huszonvalahányezer euróért, amit az első körben kiesők kapnak.

Bellucci, te rohadt féreg, a kurva anyádat, felkereslek és megnyúzlak, ha 2-0, majd 4. szett breakelőnyből képes leszel kikapni!!!! Szedd már magad össze, te köcsög!!!!!!!

Soha nem szivleltem ezt a Wawrinka gyereket, de most nagyon felbaszott agyilag. Hogy a büdös francba lehet igy teniszeni, hogy az utolsó két szettben csak 2-t nyer?! Megsérült?- akkor meg lépjen vissza és ne vegye el a 8-as kötésemet.

Montepaschi a büdös kurva anyátokat. 11-es hendin vagyok, nyerik az elsőt 12vel, és mégse fog jönni, ez mi a faszom? Kombiban az Atlanta Braves-szel, akik 6-1 ről bukják 6-6-ra. Tökéletes  :bash:

Be birja venni a faszomat az összes férfi teniszező is ( a nők után természetesen ), Giraldoval az élen, Gastao Eliassal, Staraceval, Volandrival, Mecirrel folytatva.

Szarok én bele, hogy ezek a rajzolt over 37,5 , 38,5-ek mind sima 3:0-al végződnek?

Én lennék ennyire hülye? Lehet.....

Szopjá meg Giraldo, hogy még a szett nyeréshez se volt közöd ez a szerencsétlen Seppi ellen  :noway:  :bash: :crazy:

Errani a geci anyád, hogy nem bírsz szerválni. Dimitrov a geci anyád, hogy Karlo breakel. Berloq a kurva anyád, mert a kurva anyád. Régi jó öreg tenisz.  :fakk2: :fakk2: