Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


#5040 május 30, 2014, 19:47:55, Alibi
Hogy  picsába van az hogy előzőleg sima 3-0 ra elverik őket hazai pályán most meg közük sincs a meccshez???? Menstruálnak vagy mi a szar? Mindegyik egyszerre? Szarjatok sünt.   :bash:


Há há 12-23 rol vissza hozták 24-24-re. Tényleg menstruálnak az asszony szokott ilyen változékony lenni akkor...

Úgy érzem fájó bukta lesz ez a magyar női röplabda vereség számomra... Én hülye nem, hogy félretennék a VB-re, felrakom egy ilyenre a fél bankom! :bash: De azért rohadjatok meg ti is, hogy pár napja simán nyertek, most meg azt sem tudjátok, hogy kell játszani ezt a sportot! :bash:

Makarova és Vesnina, ti undorító ruszki kis kurvák, Shaq basszon titeket seggbe úgy, hogy belehaltok!!!!! Persze, hogy 1 breaklabdát sem tudtok hárítani, a másik párosnak viszont a 0-40-ek sem okoznak gondot....

#5043 május 31, 2014, 20:07:07, Tomee886
Mocskos barcelónai cigányok....leadni 4-5 gólos előnyt pont X-re, pusztuljatok férgek  :crazy:

Helyes nagyon helyes hogy kiestetek, meg is érdemlitek

Kurva anyatokat fasszopo bayernes ciganyok!! 2xes hosszabbitasban is vegig vezettek megis kikaptok ti fasszopo gecik!!! 103-98rol 45mp alatt kiszoptok!!!

Nálam a vicc kategória, hogy a kosárlabda Euroligát is az előzetesen leggyengébb csapat nyerte, és az a kézilabda BL-t is a legesélytelenebb csapat nyeri meg, hogy dögölnének meg...

Rhyne Williams,a bundás rohadt gyökér kurva anyádat, te faszfej!!!!!!!!!!

A női kosárlabda nem sport!

Fago első szettem volt 4 es oddsért. Sajnos nem volt tradre balance, mert több szálon futottak tippek és ez bónusztipp volt, a módja dűhít nagyon, ahogy elment. 5-2*-ről megfordította a szettet, 5-6* nál két szettlabdája volt szerválóként, és mégis elkúrta, a tie-t már meg se néztem, 1000/1* nyernek ilyenkor. Szemét digó köcsög.

Remélem a cigány Partizan összeszedi magát  :knuppel2:

Remélem a következő körben kiesel te fakezű Mörri! :bash:

#5051 június 02, 2014, 21:13:58, alexthebest
Idézetet írta: alexthebest Dátum június 02, 2014, 20:11:04
Remélem a cigány Partizan összeszedi magát  :knuppel2:

A büdös kurva anyját az összes Partizan játékosnak, hogy akárhányszor rájuk teszek, szopatnak. Dögöljön meg mind.

*Lol, ekkora geci bundameccsbe belenyúlni. Már kifizetettem bukóban... :redchug:

Ez a partizan meccs hatalmas bunda.igy tegyen az ember kibaszott bundas szerb csapatra.17rol kiszopnak hagyjuk mar

Idézetet írta: priest Dátum június 02, 2014, 21:19:10
Ez a partizan meccs hatalmas bunda.igy tegyen az ember kibaszott bundas szerb csapatra.17rol kiszopnak hagyjuk mar

Az FMP a Crvena Zvezda cserecsapata, úgy útálják egymást a Partizannal mint az Újpest és a Fradi.

Nem volt bunda, néztem a meccset, egyszerűen a Partizannak a negyedik negyedikben minden kinti dobás ( tripla ) beesett, azt pedig ugye nem nagyon lehet lebunádzni.

A Radnicki - Vizura meccsen megőrültek, 100 as oddsért fordított a Vizura. Nekem Radnicki 90.5 es team totalom volt, nem hittem volna, hogy ilyen extrém lesz ez a meccs...