Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


16-33 as utolsó negyeddel, 98-102, Vizura nyert.

Gyerünk már Berdych , told már le a pályáról ezt a pöcs Gulbist...

Nestor a nagy Garros menő, 24 órán belül kiesik mindenhonnan vazze?  :bash: Berdych meccsre meg szavak nincsenek... :redchug:

#5058 június 03, 2014, 20:07:26, CarlosGitanillo
kikre teszek bazdmeg...  :2guns:
már nem azért, de te mi a gecinek teniszezel szakadjál szét, 1 labdát csináltál meg amióta fogadtam rád, de én vagyok a fasz... : D fogadtam rád.....

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum június 03, 2014, 20:01:03
kikre teszek bazdmeg...  :2guns:
már nem azért, de te mi a gecinek teniszezel szakadjál szét, 1 labdát csináltál meg amióta fogadtam rád, de én vagyok a fasz... : D fogadtam rád.....

Az gyönyörű geci. És ilyenkor ne vágja szét az ideg az embert... :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 03, 2014, 20:11:07
Az gyönyörű geci. És ilyenkor ne vágja szét az ideg az embert... :crazy:

Egy fél órácskával előtte, 10-4 !!!-ről veszítette el az asztaliteniszes a játékot... (nem fogadok erre, csak poénból, most is 3.75-ért csíptem meg ) de túl hamar örültem.. talán jogosan és még sem..

Most már tényleg a picsába a női "tenisszel"!!
Ellie Halbauer-Petra Rampre 6:4 - 1:2 állásnál 13 játék után felváltva 3 adogatást nyernek 10-t buknak!
Leginkább szopattak a 8-13 játékban. Tétemeléssel fogadtam az  adogatóra. Erre? mind a hat break!!!!
Mi a faxomat lehet ilyenkor tenni, azonkivül,  hogy most már SOHA TÖBBÉ NŐI TENISZT!

#5062 június 03, 2014, 22:20:44, Knapp
Az a jó, hogy kényelmesen fizethetem otthonról a számláimat és nem akadályozhat meg semmi abban, hogy betartsam a mai határidőt...

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum június 03, 2014, 20:01:03
kikre teszek bazdmeg...  :2guns:
már nem azért, de te mi a gecinek teniszezel szakadjál szét, 1 labdát csináltál meg amióta fogadtam rád, de én vagyok a fasz... : D fogadtam rád.....

Duval tavaly a US openen 50 es oddsért verte meg Stosurt szetthátrányból. Ez a női tenisz őrület.

Szemét csicska Sassari, -15 ről OT re menették a meccset, vezettek, de mégis kinyírták a + 2.5 es HC met is, mert 76-77 nél berosáltak ezek a szemetek, ennek így semmi értelme.

Idézetet írta: corsica Dátum június 03, 2014, 22:05:04
Most már tényleg a picsába a női "tenisszel"!!
Ellie Halbauer-Petra Rampre 6:4 - 1:2 állásnál 13 játék után felváltva 3 adogatást nyernek 10-t buknak!
Leginkább szopattak a 8-13 játékban. Tétemeléssel fogadtam az  adogatóra. Erre? mind a hat break!!!!
Mi a faxomat lehet ilyenkor tenni, azonkivül,  hogy most már SOHA TÖBBÉ NŐI TENISZT!

Megoldás: női tenisz pályákat római hagyomány szerint felszántani, sóval behinteni és csak néhány kivételes képességű játékost engedni labda közelébe.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 03, 2014, 22:40:27
Szemét csicska Sassari, -15 ről OT re menették a meccset, vezettek, de mégis kinyírták a + 2.5 es HC met is, mert 76-77 nél berosáltak ezek a szemetek, ennek így semmi értelme.

Az SB jóváírta a tippet, alap HC re nincs OT? Ha így van akkor megkövetem őket.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 03, 2014, 22:51:00
Az SB jóváírta a tippet, alap HC re nincs OT? Ha így van akkor megkövetem őket.

Megnéztem, tényleg nem számít az OT.

A picsába már, hogy Nottinghamben folyton esik az eső. A De Schepperes meccsemet már második napja halasztják el a következő napra. Még csak az kéne, hogy ki is kapjon ezek után...

óóóóóóóóó Errani, hogy nyald meg a faszom.... :bash: