Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Na jól van bazdmeg remélem soha az életbe egy büdös versenyt se nyersz meg te hülye picsa...

#5071 június 04, 2014, 22:44:00, BvB_09
Azért ez a szar olasz válogatott is elmehet a jó büdös picsába. Egy szar Luxemburg ellen elég kevés az 1-0.. :bash:

1-1 :fakk:

#5072 június 05, 2014, 18:38:36, Spooner
Gilles Müller te szerencsétlen fasszopó h 6-2ről bukod a tiebréket, hol vannak ilyenkor a nagy szerváid buzifejű??? dögölj meg ha nem nyered a döntőszettet te retek

... dögölj meg mert visszafogadtam és így nagy nullát nyertem pffff

Fenerbahce, ti utolsó retkes faszszopók, a kurva anyátokat!!!!!!!!!! És kitől fognak kikapni simán egy 19 pontos első győztes meccs után? Hát persze, hogy a Galatasaraytól... Elmennek ők is a picsába, köcsög Buzitasaray, hogy amikor a meccseikre rakok, mindig elmegy minden fogadásom... Hol voltatok az első meccsen, ti rohadt férgek?????????????

Idézetet írta: Greipel Dátum június 05, 2014, 21:44:30
Fenerbahce, ti utolsó retkes faszszopók, a kurva anyátokat!!!!!!!!!! És kitől fognak kikapni simán egy 19 pontos első győztes meccs után? Hát persze, hogy a Galatasaraytól... Elmennek ők is a picsába, köcsög Buzitasaray, hogy amikor a meccseikre rakok, mindig elmegy minden fogadásom... Hol voltatok az első meccsen, ti rohadt férgek?????????????

+1
Rohadt anyjukat hendivel tettem ezt a rohadt Fenert, a múlt meccsen úgy szarrá verték a Galatát. De azok meg fossák most a hármasokat...

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 05, 2014, 21:50:46
+1
Rohadt anyjukat hendivel tettem ezt a rohadt Fenert, a múlt meccsen úgy szarrá verték a Galatát. De azok meg fossák most a hármasokat...

Csak megnyerték végül valahogy, McCalebb megmentett engem legalábbis 4 másodperccel a vége előtt, nekem szerencsére ennyi elég volt. :great: Zoran Erceg, te utálatos gyökér, neked pedig kívánok még több ilyet meccs el nem döntő dobást a végén, amikor ugyanígy 1 pont hátrányban vagytok.  :D

Mocskos fasszopo ausztral roplabdas ciganyok.hogy a budos faszrago kurva anyatokba tudtok 9-4rol 9-10re bukni a race to 10pointot ti nyomorult fergek.es ezek vannak vilagversenyen.budos ciganyok vagytok

Idézetet írta: priest Dátum június 07, 2014, 11:57:29
Mocskos fasszopo ausztral roplabdas ciganyok.hogy a budos faszrago kurva anyatokba tudtok 9-4rol 9-10re bukni a race to 10pointot ti nyomorult fergek.es ezek vannak vilagversenyen.budos ciganyok vagytok

Geci egy meccs. Eddig néztem, most inkább megyek kajálni, mert ezt már nem bírom  :D Ilyen 4-es, 5-ös sorozatokat produkálnak, full kiszámíthatatlan.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 07, 2014, 12:14:15
Geci egy meccs. Eddig néztem, most inkább megyek kajálni, mert ezt már nem bírom  :D Ilyen 4-es, 5-ös sorozatokat produkálnak, full kiszámíthatatlan.

Na mondom megint belenézek. 11-7 a finneknek, most 11-15. A kurva anyját az ilyen sportolóknak  ;D

Vicc egy meccs volt.itt szerintem szarra bundaztak magukat.azt h felvaltva 6s sorozatokat csinaljanak ilyen szinten en meg nem lattam

Gimeno-Traver, a rohadt bundás kurva anyádat, halál fia vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Undorító szemét féreg angolok, a kurva anyátokat!!!!!!! Ezért a nagy szarért maradtam fent idáig... ESSETEK KI A CSOPORTBÓL, A FLEGMA PATKÁNY ANYÁTOKAT, HOGY EMBERELŐNYBŐL SEM BÍRTOK NYERNI HONDURAS ELLEN!!!!??? Nem igaz...

Kurva KooTeePee  MI a FASZT Csináltok  ti majmok ? Nem látjátok a kaput  , hogy a vak kurva anyátokat  :bash:

Djoko, te egy igazi fasz vagy!  :redchug:

Már az ünneplés pillanatait mutatják Siena kosármeccsen, a stream végig az edzőket és a szurkolókat vette az utolsó 30mp -ben, meg is álltak a játékosok, erre mit látok, +3 pontot az utolsó mp -ben hozzávágtak az eredményekhez, vmelyik balfasz elég gerinces módon vitte el az underem így.. :bash: A vicc tényleg az, hogy az operatőr se mutatta, hogy mi van a pályán, így ezt a kosarat se lehetett látni, már az egész pad szinte bent volt, mentek a kézfogások..