Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#5085 június 08, 2014, 21:42:41, Greipel
Rohadj meg, te kibaszott finn gyökér Bottas, a kurva anyádnak kellett erősködnöd Hülkenberg mögött, persze hogy kicsúszol és Massa megelőz. Zúdulna rád egy lavina ott fenn a finn havasokban te görény, 10000 Ft jött volna 1000-ből, ha nem vagy ekkora nyomorék...



ÉS KICSÚSZIK MASSA AZ UTOLSÓ KÖRBEN!!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D azt a kurva mindenit neki!!!!!!! :D:D:D:D

Ward te retardált féreg! Megvered Rolát kedvenc borításán, ahol meg még nem is játszott, és te hazai pályán vagy, brékelőnyről szenvedsz te geci?

#5087 június 09, 2014, 18:33:55, alexthebest
Struff hogy a kurva anyádba magyarázod ezt a szart amit a pályára teszel? Egy Sousa ellen, aki azt se tudja mi az hogy meccset nyerni...  :crazy:

Anyádat hogy egy adogatást sem tudsz visszatenni, vicc  :bash: Viszont 0-30-cal kell kezdeni minden adogatójátékot.  :o

Kurva anyádat te agyatlan cox (igen, így kisbetűvel) geci! :bash: 1-4-ről képes vagy elbaszni az 1. szettet. Remélem Mannarino megver azt' takarodhatsz haza anyádhoz kapálni!

Struff, te rohadt geci, dögöljél meg!!!!!!

Fasszopó Struff is elmehet a gecibe! :bash:

csicska Struff... persze h csak ez a meccs kellett volna már.. az ISTEN BASSZON MEG

Ügyes vagy Gasquet, te csigazabáló féreg, hogy füvön azt csinál veled a salakon kívül szökőévente nyerő Haase, amit csak akar... A kurva anyádat!!!!!!!!!

Falla, te falloszfejű, nem használod ki a bréklehetőséget, ez a fakezű Kubot meg persze hogy lebrékel... Fasz féreg vagy  :redchug:

Rohadj meg Watson,hogy képes vagy 6-2 4-2-ről kiszopni Wozniak-tól!

A páduai női keménypályás ITF en a Guarachi/Turvi párosra beszálltam, 3*-1-ről 3-6 0-6 lett, tehát 11 játékot buktak összesen, ami párosteniszben is kiemelkedő. Ezek pénzt kapnak ezért? WTF?


Most már a faszom a sok esőbe. És mindig csak ott esik ahol tenisz van, inkább itt esne egy keveset.

Kurva anyádat berdych! :bash: Ez a szerencsétlen Duckworth a te hibáidból nyerte a 2. szettet! Remélem lesérülsz vagy 2 évre és nem nagyon fogsz játszani többet te büdös csicska geci! :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum június 10, 2014, 21:27:07
Áááááá soha többet facebook fejtörőőőőt kikészülőőőők áááááááááá :D

nekem tetszik.. én vagyok a 4pontos. :)

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 10, 2014, 18:16:46
A páduai női keménypályás ITF en a Guarachi/Turvi párosra beszálltam, 3*-1-ről 3-6 0-6 lett, tehát 11 játékot buktak összesen, ami párosteniszben is kiemelkedő. Ezek pénzt kapnak ezért? WTF?
Ezen k*rva jót nevettem :D páduai itf  :redchug: :great:
"Nem is csodálom, ha a szerencse elhagy! "