Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 12, 2014, 12:44:57
Ha úgy nézem, akkor ez neki nem egész 2  heti pénze:-)

Elverte azt a pénzt, amit egy kis nyári munkával keresett...
Szerintem ilyen mindenkivel előfordult már.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 12, 2014, 13:30:37
Elverte azt a pénzt, amit egy kis nyári munkával keresett...
Szerintem ilyen mindenkivel előfordult már.
Lázár színvonalon élt egy picit, nincs ezzel baj

Babos Timi. A jó kurva narkós anyádat te utolsó ronda,ostoba,balfasz kurva, hogy ütne el egy vonat. Hogy lehetsz te ennyire nímand, hogy egy ilyen semmirekellő, bohóc Stricovától kikpasz. Adsz neki a második szettben egy biciklit, és mégis elbaszod a 3. settet. Mondd meg nekem, mi a faszért teniszezel te kibaszott kurva? Mindenki látja hogy semmi nem lesz belőled mert egy ilyen meccset sem tudsz megnyerni. Hírből sem ismered az egyenletes formát, egyik meccsen  agyonversz egy nálad jobbat, majd kikapsz egy ilyen senkitől.  Már látom a kifogásokkal teli nyilatkozatokat, hogy fájt a vállam, elégedett vagyok, mert nyertem 2 meccset a főtáblán, előre tekintek, majd Wimbledonban blabla.  Ott is kiesel a selejtezőben te utolsó cigány. 

De én vagyok a hülye hogy megint rád fogadtam..

Komolyan a halálod kívánom.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 12, 2014, 14:01:26
Babos Timi. A jó kurva narkós anyádat te utolsó ronda,ostoba,balfasz kurva, hogy ütne el egy vonat. Hogy lehetsz te ennyire nímand, hogy egy ilyen semmirekellő, bohóc Stricovától kikpasz. Adsz neki a második szettben egy biciklit, és mégis elbaszod a 3. settet. Mondd meg nekem, mi a faszért teniszezel te kibaszott kurva? Mindenki látja hogy semmi nem lesz belőled mert egy ilyen meccset sem tudsz megnyerni. Hírből sem ismered az egyenletes formát, egyik meccsen  agyonversz egy nálad jobbat, majd kikapsz egy ilyen senkitől.  Már látom a kifogásokkal teli nyilatkozatokat, hogy fájt a vállam, elégedett vagyok, mert nyertem 2 meccset a főtáblán, előre tekintek, majd Wimbledonban blabla.  Ott is kiesel a selejtezőben te utolsó cigány. 

De én vagyok a hülye hogy megint rád fogadtam..

Komolyan a halálod kívánom.

Ha állításod szerint mindenki látja hogy nem lesz belőle senki, akkor minek fogadsz rá? Mellesleg az utolsó mondatoddal nagyon szépen jellemezted magad, így már nem csodálom hogy buktál...

Mert a tegnapi meccs után volt érték a győzelmében..az más kérdés, hogy tuti volt, hogy megszopat mert egy nímand.

És ez a topik a gőzkieresztésre van.. ír ide mindenki sok féle cifraságot. Ha nem ez lett volna az első alkalom, hogy ide írsz rájöhettél volna.


ezeknek az orosz gecikurváknak biztos jól jött kikapni a kanadaiaktól..
Bár Én jártam volna ilyen jól, szemét ribancok

Spyker, te Babos fan vagy h itt bevéded? :) elég szar lehet annak a tehénnek szurkolni, kudarc kudarc hátán haha felőlem is megdögölhet én már nem rakok rá soha, de buktam miatta korábban én is, nem egyszer.. inkább veretni szoktam a nagyképű ribancot, abban több öröme van az embernek  :) :)

#5122 június 12, 2014, 17:19:33, Tomee886
Anyád Murray hány játszma labda kell még neked hogy be tudd fejezni a szettet? :D  :crazy:

te hülye balfasz hozd a másik két szettet ezek után  :crazy:

Idézetet írta: Spooner Dátum június 12, 2014, 16:34:09
Spyker, te Babos fan vagy h itt bevéded? :) elég szar lehet annak a tehénnek szurkolni, kudarc kudarc hátán haha felőlem is megdögölhet én már nem rakok rá soha, de buktam miatta korábban én is, nem egyszer.. inkább veretni szoktam a nagyképű ribancot, abban több öröme van az embernek  :) :)
Szerintem ez BTimi maga, vagy egy rokon. 3 perccel a regi után már védi? Vagy csak szerelmes belé? :redchug:

Idézetet írta: Tomee886 Dátum június 12, 2014, 17:16:42
Anyád Murray hány játszma labda kell még neked hogy be tudd fejezni a szettet? :D  :crazy:

te hülye balfasz hozd a másik két szettet ezek után  :crazy:

szégyen vagy Murray  :bash:

Az utolsó negyedben teszem az első fogadást, első három negyed under, 30 perc alapján esélytelen az over, eredmény sem szoros, benyomom a végére az undert, erre 46 pontos utolsó 10 percet nyomnak. Kibaszott nők! -150 mínusz, fasza... Mindjárt írok is Gulbisnak küldjön át 500 €-t, hogy nullán legyek, sőt amiért kibasztak velem ezek a szemét kosarasok, inkább 5ezret kérek ettől a gyökér lettől...

250-es ATP-n top 10-es játékosok csak a sponzorok miatt indulnak, meg kell lennie egy x tornának egy évben. Nem azért mert nyerni akarnak.

#5127 június 12, 2014, 18:32:25, Greipel
Nadal, mi a lófaszt művelsz, te ökör? Remélem összeszeded magad!!!

Na bassza meg, ez nem igaz... Soha többet füves pályás meccsre, ilyenkor az egész mezőny szégyent nem ismerve szétbundázza magát...


Idézetet írta: Greipel Dátum június 12, 2014, 18:23:04
Nadal, mi a lófaszt művelsz, te ökör? Remélem összeszeded magad!!!

Na bassza meg, ez nem igaz... Soha többet füves pályás meccsre, ilyenkor az egész mezőny szégyent nem ismerve szétbundázza magát...

Csak az aláírt szerződése miatt ment Halleba, sérüléssel is bajlódik, fáradt a két hét végigteniszezett Garros után, magyarul a háta közepére nem kívánta ezt a tornát....

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 12, 2014, 14:01:26
Babos Timi. A jó kurva narkós anyádat te utolsó ronda,ostoba,balfasz kurva, hogy ütne el egy vonat. Hogy lehetsz te ennyire nímand, hogy egy ilyen semmirekellő, bohóc Stricovától kikpasz. Adsz neki a második szettben egy biciklit, és mégis elbaszod a 3. settet. Mondd meg nekem, mi a faszért teniszezel te kibaszott kurva? Mindenki látja hogy semmi nem lesz belőled mert egy ilyen meccset sem tudsz megnyerni. Hírből sem ismered az egyenletes formát, egyik meccsen  agyonversz egy nálad jobbat, majd kikapsz egy ilyen senkitől.  Már látom a kifogásokkal teli nyilatkozatokat, hogy fájt a vállam, elégedett vagyok, mert nyertem 2 meccset a főtáblán, előre tekintek, majd Wimbledonban blabla.  Ott is kiesel a selejtezőben te utolsó cigány. 

De én vagyok a hülye hogy megint rád fogadtam..

Komolyan a halálod kívánom.

Elemzésnek tökéletes, gratulálok! Így körülírni ezt a senkiházit kevesen tudják.