Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


tsonga bazz.. ilyen látványosan leadni egy meccset... szégyen ... ásd el magad

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 12, 2014, 19:47:41
Csak az aláírt szerződése miatt ment Halleba, sérüléssel is bajlódik, fáradt a két hét végigteniszezett Garros után, magyarul a háta közepére nem kívánta ezt a tornát....


Sérült, nem sérült, azért ennyire simán kikapni egy ilyen füvestől, aki még soha életében nem ért el semmit, és nem is fog... Murray is sérült? Tsonga is sérült? Gulbis is sérült? Raonic is sérült? Gasquet is sérült?

nem álltak még át fűre.. meg kedvük sincs még játszani.. basszák meg

Idézetet írta: Greipel Dátum június 12, 2014, 21:24:31

Sérült, nem sérült, azért ennyire simán kikapni egy ilyen füvestől, aki még soha életében nem ért el semmit, és nem is fog... Murray is sérült? Tsonga is sérült? Gulbis is sérült? Raonic is sérült? Gasquet is sérült?

Hát ha már kérdezed akkor Gasquet még közel sem 100%-os-.....

Nadalnál pedig nem is a sérültön volt a hangsúly, hanem azon hogy egy szerződés kényszerítette rá, hogy erre a tornára jöjjön.

Na most gondolj bele hogy téged kényszerítenek rá, hogy nézd a Barátok köztöt miközben van a foci VB. Neked se lenne semmi kedved Magdi anyussal foglalkozni  ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 12, 2014, 21:52:53
Na most gondolj bele hogy téged kényszerítenek rá, hogy nézd a Barátok köztöt miközben van a foci VB. Neked se lenne semmi kedved Magdi anyussal foglalkozni  ;D

Lol :D :D :D :D :ok:

Bassza meg a Barcelonai kosárlabdacsapat magát... :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2014, 23:31:56
geeccciiiiiiiiii japááááááááááááááááááááán

ez lesz végig a vb-én...

Idézetet írta: kreatos Dátum június 12, 2014, 23:03:35
Bassza meg a Barcelonai kosárlabdacsapat magát... :bash:

Lehet, hogy nyernek majd egy negyedet!

Belenéztem 2 percig a meccsbe. 3 barca turnover, 2 értelmetlen bítói fújás, meg 2 Pamesa trojka, illetve 4 kimaradt barca bünti. Aztán leokádtam a laptopom, és kinyomtam. Valenciából elhoznak 2 meccset, és otthon nem képesen megcsinálni, röhej. Remélem kiesnek, mert ez tényleg szánalmas. Ja, és az avatarom a foci részlegnek szól.

Tetves szar csapat ez sajnos...

Idézetet írta: kreatos Dátum június 12, 2014, 23:03:35
Bassza meg a Barcelonai kosárlabdacsapat magát... :bash:

Támogatom, h szomorodjanak meg, inkább néztem volna a Brazil meccset mint hogy ezek mit össze nem szerencsétlenkedtek, siralmas, remélem Valenciában is kikaptok és mentek haza a jó kurva édes anyátokhoz, faszfejek!!!!!

A rohadt büdös kurva életbe. Tegnap a Brazil - Horváton tettem egy első gólt 10. percig, 10:14 gól. Volt egy harmadik gól 70. percig, erre 70:00 után fél perccel rúgja az a kis geci a büntetőt.  :bash: Ez a faszszopó nigger ribanc Stephens is  csak akkor hozza az adogatását, amikor megteszem a  6.5 játék alattat  a második szettben. Persze a következőt már elbukta. Pusztuljál meg te hülye fogyatékos kurva  :fakk:

Kibaszott kis köcsög Gojowczyk, na ugye hogy megmondtam hogy ez lesz? Éppen ezért Raonicnak duplán a szerb ronda kurva anyját!!!!! Szép volt Falla!! :D :D

Üzenem a mexikói meccsen lévő bíró brigádnak, hogy SZ.L.A.M.B.!!!!

#5142 június 13, 2014, 21:46:51, ZTE88
Ezt a rohadt. g..i török kosárlabdát lőjék ki az űrbe, ilyen undorító mocsok csapatokat még nem hordott a hátán a föld. CSak azért mert megtehetik széthackelik az egész meccset ezek a suta fanyűvő barmok, és még Kobet akarták ebbe a ligába hozni. Igen, a pénz nem minden. Miért nem birkózó szakosztályban indultak?  :-\

Idézetet írta: TiB Dátum június 13, 2014, 23:17:42
a fészbók kibaszott agyhalott idióták gyülekezete, mindegyiket bassza meg egy méretes ló, azt lájkolnám baszdmeg...kiírod nekik hogy kék az ég, és bazdmeg még abba is belekötnek, kurva anyját az összesnek

Mivel idegesítettek fel angyalom?  :D  ;D ;D ;D

Közben olvasom amit írtál, úgy hogy már semmi, inkább igyál meg egy sört, meg mellé 16 pálinkát  :beerchug: