Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Makarova szopjon vízilovat!

Tudom, hogy közhely és már sokszor le lett írva, de most é is megteszem: Fucsovics egy szarházi szerencsétlen fasszopó, akiből soha sem lesz senki... Most pont a nevesincs Puetz oktatja a kis taknyot pont füvön, ahol ez a buzeráns junior Wimbledont nyert VÉLETLENÜL.

Brávó Fucsú te szarfaszú, 9 kibaszott szettlabda is kevés ahhoz hogy szettet nyerj  :noway:

Én megcsináltam volna egyet belőle  >:(

Idézetet írta: Greipel Dátum június 19, 2014, 14:36:32
Tudom, hogy közhely és már sokszor le lett írva, de most é is megteszem: Fucsovics egy szarházi szerencsétlen fasszopó, akiből soha sem lesz senki... Most pont a nevesincs Puetz oktatja a kis taknyot pont füvön, ahol ez a buzeráns junior Wimbledont nyert VÉLETLENÜL.


Ez az, jöjjön egy bicikli is a két tiebreak után te vadbarom... Legalább adnád fel...

Kurva anyját a sok izlandi pinának, hogy idegenben 8-at rúgnak Máltának, otthon meg csak szögleteket... Alapból 7,5es határ volt, de nekem elég lenne a 7gól ribancok, gyerünk már!!!

Meg akkor már a Montepaschi játékosai is elmehetnek a faszomba hogy 19 pontos félidei előny után még kétséges hogy nyernek :redchug:

Bettynek ehhez semmi köze, de Hodgson jó vastagon leszophat >:(

Basszátok meg anyátokat, ha tudjátok, impotens kis köcsög japánok! 50 perc emberelőny és az is kevés volt, kis sárga mocskok! Komolytalan gyìkok!


szopd le a kurva apádat suljovic..46-ra mi az anyádpicsájáért 18, dupla14-gyel szállsz szakadj szét ?
hiába az a kedvenc kiszállód, ha nem tudod kidobni te retedék bohóc majomkurva

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum június 20, 2014, 16:56:24
szopd le a kurva apádat suljovic..46-ra mi az anyádpicsájáért 18, dupla14-gyel szállsz szakadj szét ?
hiába az a kedvenc kiszállód, ha nem tudod kidobni te retedék bohóc majomkurva


Ez egy idióta. Fél lábon állva dülöngélve dobálja a nyilakat. A nemrég véget ért csapatVB-n is a gyerek társa mentette meg a pofáját. Ettől függetlenül a magyar kommentátorok fényesre nyalják a picsáját folyton...

Ébresztő rohadt olasz tetvek!!!
Csicska fos costa rica ellen itt buziskodtok?!
Kurvára ajánlom,hogy egyenlítsetek ki!!!

Dögöljön meg az összes olasz csicska. Ezért utálom ezeket, ha ugyanúgy jöttek volna ki mint az angolok ellen, hármat közzétesznek. Remélem Uruguay meggyalázza őket, aztán szopjatok majmok!

Olaszország focistái, csak egy szívességet tegyetek meg nekem,,, dögöljetek meg mind, annyira boldoggá tennétek, ha hazafele lezuhannátok az óceánba, életem egyik legszebb napja lenne, olyan mint a jó kurva anyátoknak volt mikor megszült benneteket, ti szerencsétlen faszok....

dögöljetek meg olasz gecik!!!!!!!!!
jó hogy 1x-be fogadtam réátok és basszátok meg a kurva anyátokat azt a gecizabáló riherongy kurvát,hogy még ezt is elbasztátok!!!!!!!!!
nyomorodjatok meg buzik!!!!!!!!!
costa ricai tetves cigányok,remélem titeket is elkapnak még de nagyon az idei vb-n,tetves fasszopók!!!!!!!!!!
remélem mocskos geci talján gecik,már a 8-ba sem értek be nyomorékok!!!!!!!!!!!!!!