Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Rohadt köcsög spori, hogy 5-2nél nem hagyod végigfutni az utolsó támadást, és a lövőmozdulat közben fújod le a meccset :bash: :bash: :bash:

KIM HUYBRECHTS, A RETKES ROHADT SZEMÉT FÉREG BUNDÁS KURVA ANYÁDAT, TE RÜHES FÉREG!!!!!!!!!!!!!!!

Kész, vége, elég volt, ennyi volt!
Elegem van a foci VB-től,, a csapnivaló meccsekből, tanácstalan játékból, kiégett, kifacsart sztárokból, tanácstalan edzőkből, elmenő hendikepekből, szóval besokalltam. 65. percig szenvedtem az Argentin-Irán meccsen, és ekkor kikapcs. Nem akarom elhinni, hogy a sztárjátékosoknak ötlete sincs, hogyan tudnának a tömörülő Iránnak gólt lőni. De az edző is. Senki nem hallotta  még a verziót? szélső le az alapvonalig, be a védők mögé, vissza passz, és  az érkező csatárt helyzetbe hozni. Vagy: Mért nem próbálkoznak átlövéssel? Messi az 59. percben került igazából kapu közelbe? Röhej. Ez a Gago gyerek még egy Megyei I. o. szintet is alig üti meg. De az egész VB-re jellemző - igaz még az elején vagyunk - a kritikán aluli szinvonal. Ki fog itt VB-t nyerni??
Még jó, hogy hideg a sör. 

Idézetet írta: corsica Dátum június 21, 2014, 19:39:33
Kész, vége, elég volt, ennyi volt!
Elegem van a foci VB-től,, a csapnivaló meccsekből, tanácstalan játékból, kiégett, kifacsart sztárokból, tanácstalan edzőkből, elmenő hendikepekből, szóval besokalltam. 65. percig szenvedtem az Argentin-Irán meccsen, és ekkor kikapcs. Nem akarom elhinni, hogy a sztárjátékosoknak ötlete sincs, hogyan tudnának a tömörülő Iránnak gólt lőni. De az edző is. Senki nem hallotta  még a verziót? szélső le az alapvonalig, be a védők mögé, vissza passz, és  az érkező csatárt helyzetbe hozni. Vagy: Mért nem próbálkoznak átlövéssel? Messi az 59. percben került igazából kapu közelbe? Röhej. Ez a Gago gyerek még egy Megyei I. o. szintet is alig üti meg. De az egész VB-re jellemző - igaz még az elején vagyunk - a kritikán aluli szinvonal. Ki fog itt VB-t nyerni??
Még jó, hogy hideg a sör.


-csatlakozok hozzád
-szólni kéne pár csapatnak,hogy a focit gólra játszák nem pedig védekezésre...megölik így a meccseket,még ha eredményesen is csinálják ezt...na mindegy,a végén úgy is a Németek nyernek :-\

#5209 június 21, 2014, 20:04:30, alexthebest
Hingis és Pennetta két büdös kurva  :-X

Megint 3 bréklabda és semmi. Vicc bazmeg. Dögöljetek meg most rögtön!

Kurva anyádat Messi ,hogy beleköptél a levesbe a 90 percig  jó lett volna a 9.00 -ás x   :bash: Hogy azt a majom kurva anyádat bazd meg  :bash: :bash:      De az Argentin meccsen az iráni statisztika érvényesült   2.5 gól alatt lett  :ok:   

Idézetet írta: corsica Dátum június 21, 2014, 19:39:33
Kész, vége, elég volt, ennyi volt!
Elegem van a foci VB-től,, a csapnivaló meccsekből, tanácstalan játékból, kiégett, kifacsart sztárokból, tanácstalan edzőkből, elmenő hendikepekből, szóval besokalltam. 65. percig szenvedtem az Argentin-Irán meccsen, és ekkor kikapcs. Nem akarom elhinni, hogy a sztárjátékosoknak ötlete sincs, hogyan tudnának a tömörülő Iránnak gólt lőni. De az edző is. Senki nem hallotta  még a verziót? szélső le az alapvonalig, be a védők mögé, vissza passz, és  az érkező csatárt helyzetbe hozni. Vagy: Mért nem próbálkoznak átlövéssel? Messi az 59. percben került igazából kapu közelbe? Röhej. Ez a Gago gyerek még egy Megyei I. o. szintet is alig üti meg. De az egész VB-re jellemző - igaz még az elején vagyunk - a kritikán aluli szinvonal. Ki fog itt VB-t nyerni??
Még jó, hogy hideg a sör.
Szerintem meg egy kifejezetten élvezetes, fasza vb. Ennél jóval szarabbat lehetett várni, csak 3-4 köpet szar meccs volt.  Fogadási szempontból lehet, hogy szar, de az legyen azok baja, aki fika oddsot nyomatnak egy vb-n.

Játék ami megy szar, engem ez zavar leginkább. Ha pedig magas oddson raksz pl. egy costa ricát azt azoknak köszönheted akik "fika" oddson nyomják.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 21, 2014, 20:01:50
Hingis és Pennetta két büdös kurva  :-X

Megint 3 bréklabda és semmi. Vicc bazmeg. Dögöljetek meg most rögtön!

Nők geci. 1-5 ről és millió meccslabdáról forditanak 7-5 re, erre simán bukják a harmadikat... lélektan, nesze egy mocskos nagy pofon!

Idézetet írta: bendehal Dátum június 21, 2014, 20:43:57
Játék ami megy szar, engem ez zavar leginkább.
Akkor eddig mást néztünk.

Kész, vége, elég volt... Gary Anderson is elcsalja a meccsét... Ha nem Gerwen az ellenfél egyből meghülyül a rohadt tetovált skót görény. Kibaszott kurva darts, úgy utálom, mint a szart... BASSZA MEG!!!!!!!!!!!!!!!

A Nigéria - Bosznia-Hercegovina meccsen ténykedő O'Leary, Hintz, Rule új-zélandi trió leszophatja egymást!

Idézetet írta: rosco Dátum június 22, 2014, 10:17:20
A Nigéria - Bosznia-Hercegovina meccsen ténykedő O'Leary, Hintz, Rule új-zélandi trió leszophatja egymást!

Mélyorkosan bőnyállal!!!!!

Vajon hányszor szopatom még meg magam ezzel az ukrán kurvával?  :crazy:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/SnzoRnXm/#osszegzes;1

Remélem seggbepakol meccs után a Tsonga-Monfils-Brown trió ( egyszerre )

G*ciB*zdmeg Ma Nem jövök ide !!!!!! remélem TI SEM !!!!!!!  :yeah: