Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Nishikori a kurva anyádat!!!

buzi brazilok, ilyen Hulkot meg Jot hogy a kecibe lehet nevezni a brazil keretbe, Chile sokkal jobban megérdemelte volna, remélem elütik őket a büdös picsába következő körben

Anyám! Én nem ilyen lovat (VB-t) akartam! Minden idők egyik legszarabb Brazil válogatottjára kell? tippelni.Ez csapat?- OK nem a mieinkhez viszonyítva - Nincs védelmük Alves?  egy vicc. Nincs csatárjátékuk. Fred? Thorgellemisanyink gyengébb formájában is megfocizná amit ő. Hulk? Ugyan már. Lehet hogy Hulk Hogan is nyújtana annyit. Elpasszolja a labdát, és majdnem kiesnek miatta. Igaz, hogy Kaka,  Robinho és Pato sem valami nagy formát mutatott az utóbbi időben, de még be sem válogatni őket?  Szvsz: ha Neimart és Thiago Silvát kivennék a csapatból ez a brazil válogatott egy középszerű csapat lenne- vagy így is?!

Majdnem elfelejtettem: A jó kurva anyádat te boxospicsájú S Williams. Elkúrtad a szelvényemet. Baszódj meg!!

Faszom a rohadék esőbe a geci Wimbledonban. Most minimum két napig ül a pénzemen az iroda, meg a tippjátékban is meg vagyok lőve... Kurvajó!

Basszák szájba, hogy nem kalkulálja bele Lugano sárga lapját a bet365-nél, ilyen kibaszott idióta szabályzatot :bash: :bash:

Idézetet írta: stdavid Dátum június 29, 2014, 00:02:13
Basszák szájba, hogy nem kalkulálja bele Lugano sárga lapját a bet365-nél, ilyen kibaszott idióta szabályzatot :bash: :bash:
Én is ezen szívtam meg az Algéria-Orosz meccsen, ilyen ez.  :-\

Idézetet írta: TiB Dátum június 29, 2014, 01:04:39
Az org fb falán kaptam egy finom anyázást, sokáig agyaltam hogy válaszolok, de aztán csak töröltem a hszét. Ha esetleg olvasnád ezt te féreg, akkor csak szólok hogy örülj neki hogy messze laksz bazd meg. Bár így is majdnem kocsiba szálltam te patkány...névtelen nyomorék fb userek, két pillanat alatt megvolt a címe, mert még azt is posztolják hogy milyen színűt szartak tegnap. Gecikurvaéletbe de elegem van már az ilyen tetvekből.

Gyere bazdmeg ha ekkora pofad van akkor gyere ki a hóra azt játszuk le.. ;D ;D

Amúgy mért kaptál anyázást ? :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 29, 2014, 11:54:22
Mert leszóltam a magyar stúdióvendégeket a vb meccs alatt :D :D Masszív fanatikusok is vannak, lássuk be.
A Halmai Fan Club megtalált? Mind a 24 tag amelyik anno az MTK össznézőszáma volt amíg Gabi ott játszott?

Ejj.. az ilyeneket minek veszed magadra? MIndig is voltak és lesznek is még ilyen kőkorszaki barmok akik abban élik ki magukat hogy ha a másikat elküldhetik a kurva annyukba..

Hajrá MTK, Halmai a legnagyobb!

;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 29, 2014, 12:05:04
Hajrá MTK, Halmai a legnagyobb!

;D
Amíg ingyenes volt bemenni a "B" teraszra, addig volt hogy kijártunk brahiból. Ott voltam a Dunaferr bajnokavatásán is (MTK-Dferr 1:4). Egyébként bérletes fradista voltam de már rohadtul nem foglalkozom magyar focival vagy 10 éve.

Kurva anyádat Chisnall te rohadék analfabéta remélem lerohad a kezed! :bash: 4-1-ről kikapsz ez ellen a szerencsétlen Hunt ellen! :bash: KURVA ANYÁD! vonulj vissza, többet ne dartsozz!

Idézetet írta: TiB Dátum június 29, 2014, 01:04:39
Az org fb falán kaptam egy finom anyázást, sokáig agyaltam hogy válaszolok, de aztán csak töröltem a hszét. Ha esetleg olvasnád ezt te féreg, akkor csak szólok hogy örülj neki hogy messze laksz bazd meg. Bár így is majdnem kocsiba szálltam te patkány...névtelen nyomorék fb userek, két pillanat alatt megvolt a címe, mert még azt is posztolják hogy milyen színűt szartak tegnap. Gecikurvaéletbe de elegem van már az ilyen tetvekből.
Gyere csak köcsög, már úgyis elköltöztem. :P :D

Készítek magamnak helyet a Holland vagy Costa Rica meccs utáni percekre..