Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Hogy megy el a Mexikó tj és az X2 -őm, hát ezt nem hiszem el :bash: :bash: :bash:
Ezt a mákos faszkalap holland bagázst, ezzel a szarral menetelnek az elődöntőig, hát ez egy rossz vicc. >:( >:( >:(

Nekem meg az underem...

A kibaszott életbe, fél napot agyaltam rajta, hogy viccből megtegyem a holland győzelmet és a görög x-et 1000-rel de végül lebeszéltem magam róla az utóbbi napok bukásai után... BASSZA MEG!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum június 30, 2014, 00:17:07
A kibaszott életbe, fél napot agyaltam rajta, hogy viccből megtegyem a holland győzelmet és a görög x-et 1000-rel de végül lebeszéltem magam róla az utóbbi napok bukásai után... BASSZA MEG!!!!!!!!!!!
milyen oddson?


Budos fasszopo kurva anyadat krajnovic geci. 13bol 1 kibSzott breaklabdat csinalsz meg 40-15rol bukod az adogatasod a nyomorult mecir ellen.remelem megdoglesz

Köcsög gall kappanok, rúgjatok már egy gólt, az is elég lenne, hogy kapnátok be...

Nyomorék alibis franciák! Valahogy húzzátok be ezt a meccset, mert nagyon sok pénzem van rajtatok!

Általában fogadás miatt írok ide, de ilyen sz@r meccset mint ez a német - algír  :crazy:

Ezek a "németek" mit akarnak? Passzolgatnak, teljesen tanácstalanok, ha nem raktam volna nagytéttel a "németeket", akkor most az algíroknak szurkolnék. Götze kurvagyenge, szélsővédők 0, Lahm középen meg szar. Ennyi a véleményem: :hanyas:

Ui.: Remélem feljavulnak ezek a köcsögök, nagyon kéne a győzelmük.

#5290 június 30, 2014, 23:54:08, Greipel
Okádék szar nácik németek... De Jogi is bassza meg az anyját, nem megy a támadójáték, megsérült Mustafi, aki csak utólag lett behívva a keretbe, ettől függetlenül mindig játszik, ott ül Klose és Draxler is a kispadon, akit felpezsdíthetnék a támadójátékot, errefel kit küld be ez a Guardiola utánzó faszszopó? Khedirát... Bassza meg magát az egész banda, ahogy csak tudja...

Idézetet írta: Greipel Dátum június 30, 2014, 23:29:59
Okádék szar nácik... De Jogi is bassza meg az anyját, nem megy a támadójáték, megsérült Mustafi, aki csak utólag lett behívva a keretbe, ettől függetlenül mindig játszik, ott ül Klose és Draxler is a kispadon, akit felpezsdíthetnék a támadójátékot, errefel kit küld be ez a Guardiola utánzó faszszopó? Khedirát... Bassza meg magát az egész banda, ahogy csak tudja...
nácizni nem kell tesó

Idézetet írta: Greipel Dátum június 30, 2014, 23:29:59
Okádék szar nácik... De Jogi is bassza meg az anyját, nem megy a támadójáték, megsérült Mustafi, aki csak utólag lett behívva a keretbe, ettől függetlenül mindig játszik, ott ül Klose és Draxler is a kispadon, akit felpezsdíthetnék a támadójátékot, errefel kit küld be ez a Guardiola utánzó faszszopó? Khedirát... Bassza meg magát az egész banda, ahogy csak tudja...


A SZEMÉT BELE ROHADJON KI ÖZILTŐL KEZDVE MÜLLEREN ÁT A KURVA ÉLETIG AZ ÖSSZES SZARHÁZI BUZILÁDÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS MI KÖVETJEZIK MAJD EZUTÁN? MINIMUM 2-3 GÓL ABBAN A TETVES KURVA HOSSZABBÍTÁSBAN... Bárcsak kiesnének valahogy, de úgysem fognak...

Remélem Kolumbia végig ver mindenkit,mert egy rakott szar a sok sztár csapat....mit akar ez a német csapat is...vicc az egész.... :bash:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 30, 2014, 23:51:17
nácizni nem kell tesó


Bocs, de annyira ideges vagyok, hogy azt sem tudok, mit csináljak. Legszívesebben kimennék, és a közelben lévő összes kirakatot szétverném a közelben. Sajnos csak poharak és az egerem volt a közelben.