Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: knosy Dátum július 05, 2014, 21:03:43
Ó,hogy tegyem a f...omat Kvitovába és Bouchardba!
Kvitova rendben van, a kanadait elintézem én. 8)

Bryan & Bryan & Hamilton az angolszász faszszopó fajtátokat! :noway:

Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2014, 14:30:15
Hú de utálom a folyamatos kérkedést, a kibaszott nagyképűség egyik formája. Szívlapátot az összes ilyen hülyének... :bash:

Izgatottan várjuk a miértet :)

Sziasztok! Ne haragudjatok, ha esetleg rossz helyen kérdezem meg, de találtam ezt a régebbi képet itt a fórumon: http://i45.tinypic.com/2qwo7t2.jpg  A kép szerint a felhasználó számláján, több mint 5 millió forint van. Azt szertném kérdezni, hogy lehet ezt az összeget elérni, hogy sikerülhet valakinek ennyi pénzt nyerni?

Idézetet írta: Medve Dátum július 06, 2014, 15:24:15
Sziasztok! Ne haragudjatok, ha esetleg rossz helyen kérdezem meg, de találtam ezt a régebbi képet itt a fórumon: http://i45.tinypic.com/2qwo7t2.jpg  A kép szerint a felhasználó számláján, több mint 5 millió forint van. Azt szertném kérdezni, hogy lehet ezt az összeget elérni, hogy sikerülhet valakinek ennyi pénzt nyerni?

Jó helyen jársz, ez itt a Gumi Szoba, azaz minden ide nyúlik, akarom mondani nyílik. A kérdésedre a válasz pedig, hogy megfelelő számú nyertes fogadással lehet elérni ezt az összeget. Pl. ha felteszel két és fél millát egy kettes szorzóval, és bejön, rögtön meglesz :)

Altenatív megoldásként írj a "Bejött" topikba, ott megadják neked a Photoshop legújabb verziójának letöltőlinkjét.
Ha ezek közül egyik sem járható út, akkor ajánlom figyelmedbe a fórum egyetlen sikeres és nyereséges tagjának, Gönczi mesternek a tanácsait, tippjeit. Azt hiszem 10 lájk a fizetség, egy VIP tippért bőven megéri.

Jeges tesó jól megmondta a Barna tesónak ;D

Idézetet írta: fole Dátum július 06, 2014, 15:50:14
Jeges tesó jól megmondta a Barna tesónak ;D

Persze, most meg én leszek a rasszista  :bash:
Minden medve egyenlő, függetlenül a bundája színétől, és olyan hogy barnamedvebűnözés, nincsen.

#5332 július 06, 2014, 20:35:33, forzainter
Rosenborg a geci kurva anyátokat! Félidő 2-0, 66. perc 2-3! Szopjatok le! :fakk:

3-3! Gyerünk blökik!

LOL, 4-3!  :D Innen már nemelbaszni!


#5334 július 06, 2014, 22:00:46, Knapp
Idézetet írta: Medve Dátum július 06, 2014, 15:24:15
Sziasztok! Ne haragudjatok, ha esetleg rossz helyen kérdezem meg, de találtam ezt a régebbi képet itt a fórumon: http://i45.tinypic.com/2qwo7t2.jpg  A kép szerint a felhasználó számláján, több mint 5 millió forint van. Azt szertném kérdezni, hogy lehet ezt az összeget elérni, hogy sikerülhet valakinek ennyi pénzt nyerni?

Lehet, hogy 10 milliót fizetett be, csak már elbukta a felét.
Ebben az esetben jogos, hogy a Gumiszobában beszélünk róla.

Ami a legkeményebb, hogy a képre kattintva feljött egy aprócska tippmixpro reklám:
"Nyerj 10 millió forintot akár egyetlen fogadással!"   ;D
Remélem tudtam segíteni! 

Fucsovics is mindig akkor táltosodik meg mikor ellene rakok... Puetz bezzeg nagy falat volt. :bash:

A kurva életbe, most látom, hogy nem a Brit GP győztesére fogadtam, hanem Lewis végső sikerére.  :crazy:  :bash:

Cecchinato hogy basszon meg az ipari áram te fattyú. 6-1 az első szett. Második 0-5 ről 4-5 40-0. Erre most 6-1 4-6 0-3. Bravó  :great:

Szép volt De Vroome! :bash: Fene azt a holland füves kurva anyádat! :beerchug: :crazy:

Berankis dögölj meg! Köszi!