Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Golubev te cigány  :D 6-1es első szett után a másodikban kiszopsz 1-6ra? Utána meg a 3 szettben brkéhátrány  :D :D :redchug: :redchug: :bash: :bash:

5-3ról kimented TBre és ott elkúrod, hogy dögölnél meg :bash:

Nikola Cacic te bundás szar! :bash:

Idézetet írta: Jenci84 Dátum július 14, 2014, 14:09:49
Nikola Cacic te bundás szar! :bash:

Tudtam, hogy ez lesz, pont így, tegnap Laaksonen in 5-5-nél bukta el simán. Mocskos szerb geci, gondolom te is láttad, kiket vert meg az elmúlt 2 hétben ez a semmirekellő, ma meg van pofája ezt művelni...

#5404 július 14, 2014, 18:38:40, bbazsi85
Struff......................................................................... :fakk: :fakk2: :lehany:

6-1 után, hogy lehet valaki ekkora gyökér! Rohadj meg Te kis f@szfej!!  :bash: :bash: :bash:

Bangoura 6-0s első szett után el ne baszd a két szettemet, te birka!

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 14, 2014, 20:41:54
Bangoura 6-0s első szett után el ne baszd a két szettemet, te birka!

Persze, 6-2, sima harmadik szett. 1,85ről ment le a szorzó 1,5re, nagyot kaszáltam, de a habot lefújtad a tortámról te szemít  :redchug:

Fszom ebbe a napba, inkább 1 napra blokkolták volna a bet365-öt.. ;D ;D ;D

Na baszd meg Peliwo, te retkes gyökér, kíváncsi lennék rá, ezt mégis mivel magyarázod?????? Ez már tényleg mindennek az alja...

Szóljon már valaki a Mayernek, hogy 3 játék alatt lassan a tizedik bréklabdája van, illene kihasználni minimum egyet bazdmeg !!!

szájba baszott Hirosima,hogy a 90.percben még 1-0ra vezettek és kikaptak 1-2re. :bash: :bash: :bash:

Kanepi majdnem szívrohamot kaptam te cigány :D mázlid hogy visszahoztad 5-1ről  :beerchug:

#5412 július 15, 2014, 21:21:24, Greipel
Hogy lehet az, hogy az andorrai csapatnak több kapuralövése volt, mint ennek a szutyok Maccabi Tel-Avivnak? Ráadásul az utóbbiak még kaput sem találtak eddig. Nagyon gyorsan találjatok ki valamit okádék zsidók!!!!!


Na végre, mi a fasz tartott idáig??

Giorgi, dögölj meg, te rohadt kurva!

Kibaszott Debrecen! Nem tudom, hogy kivel kerültök össze, ha tovább léptek, de a tegnapi meccsből már látom, hogy abban nem lesz köszönet. Nem kell ragozni, szarok vagytok. Ennyi.