Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Nem akarom megbántani a debrecenieket, de a csapatuk,leszophat :bash:



Fucsovics, most azonnal akaszd fel magad!!!!! Nem tudom elhinni, hogy még ehhez is van pofád. Ez már azért egy kicsit sok...

Idézetet írta: fole Dátum július 16, 2014, 18:03:03
Nem akarom megbántani a debrecenieket, de a csapatuk,leszophat :bash:

Majd a Szpari lenyomja őket  ;D

Idézetet írta: Greipel Dátum július 16, 2014, 20:42:25
Fucsovics, most azonnal akaszd fel magad!!!!! Nem tudom elhinni, hogy még ehhez is van pofád. Ez már azért egy kicsit sok...

Na, ez se volt semmi. Ettől függetlenül jobb lenne, ha a WTA mezőnyében indulna.

#5419 július 17, 2014, 12:59:32, alexthebest
Dolgopolov te utolsó csicska vagy!

Fúúú, mekkora szarházi geci. 5 bréklabdát elbasz, hogy a végén tálcán kínálja a szettet. Mintha Youzsnijt látnám. Undorító szarfaszú!  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 17, 2014, 12:57:02
Dolgopolov te utolsó csicska vagy!

Fúúú, mekkora szarházi geci. 5 bréklabdát elbasz, hogy a végén tálcán kínálja a szettet. Mintha Youzsnijt látnám. Undorító szarfaszú!  :redchug:

A tippmixes kurva anyádat, te nyomorék! Persze hogy az megy el amit véletlenül duplán teszek  :bash:

Egy igazi faszszopó vagy Brown, a jó füves kurva anyádat... Szívjál faszt a spanglik helyett, te utolsó szarházi!!!!

Na, most hagytam abba hogy erre a szutykos hamburgi tornára tegyek. Ma is Brown, most Kohli. Ez a lúzer 40-15, majd 30-0 ről veszíti el az adogatását. Gyönyörű hazai versenyzők.

A mocskos orosz kurva gecik... Kapjátok már össze magatokat szarházi orosz "vízilabdázók".  :crazy:

Remélem, hogy ezután mindenkitől ki fognak kapni az orosz faszszopók!  :bash:  :crazy:

Kanepi a mocskos csaló fajtádat! :hanyas:



Gombos add fel a kurva anyádat! Még nem szereztél pontot fogadás után, felment a szorzó is meccs előtt, szóval ha göthös vagy, add fel te szar  :bash:

Kohlschreiber, te szemét féreg, biztos sokszor mondtam már, de most újra megteszem. Dögölj meg, aztán rohadj meg, te undorító féreg!

Szerb válogatottnak meg szívből kívánom, hogy ne nyerjenek érmet!
A rohadt mocskos gecik  :bash:  :crazy: