Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Büdös kurva anyád napoli, baze a mocskos gecik még C csapattal is 3 at kellene lőnötök ennek a biszem baszom tehenész fositosi csaptank..............

Ferrer, Karlovic, Thiem, Ram, Carreno Busta tornasorbaaaaaa! Aztán takarodjatok lovat szopni a kurva anyátokat!

Szörnyű, mekkora szarházi nyomorék faszszopó csicska vált Carreno-Bustából. Az ilyen meccseket 1-1,5 éve gond nélkül, simán nyerte, mostanában meg kikap minden jöttmenttől. Csak megemlítemém, hogy alig több, mint egy hete 6-2, 6-2-re verte ezt az ocsmány drogos pofájú Lorenzit...

Idézetet írta: Greipel Dátum július 21, 2014, 20:58:16
Szörnyű, mekkora szarházi nyomorék faszszopó csicska vált Carreno-Bustából. Az ilyen meccseket 1-1,5 éve gond nélkül, simán nyerte, mostanában meg kikap minden jöttmenttől. Csak megemlítemém, hogy alig több, mint egy hete 6-2, 6-2-re verte ezt az ocsmány drogos pofájú Lorenzit...

A végére nagyon feljavult Pablito, elképesztő ütéseket produkált, de a győzelemhez az is kellett, hogy Lorenzi vagy alkoholista, vagy kemény drogos, vagy szellemi fogyatékos. Elég ránézni. :D

5-3, 40-15-ről kúrta el a digó.  :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 22, 2014, 10:40:35
Suárez 80 millió, Rodriguez 70 millió....undorító hányadék spanyol gigászkettős, remélem mindkettő klubot megbassza a spanyol NAV. :noway: :noway:

Mitől ér Hámesz 70 milliót?

Idézetet írta: Medve Dátum július 22, 2014, 21:07:57
Mitől ér Hámesz 70 milliót?
Egyik sem ér ennyit, de ha van aktív szerződésük akkor onnan ki kell őket vásárolni.

Macedón U18-as kurvák, basszátok meg egymást...  :bash:

Shakhtar Donetsk   2-0   Dinamo Kijev IGy van pont ez kellet te nyomorult ukrán férgek hogy 6 idegenfasszopo hiányzik azt igy is nyertek bunda geci

A rohadt mocskos geci WH bingó a világ vicce, bassza meg. Nyerek 20 font bónuszt, erre lesz belőle 11 dollár. Mekkora rohadt csicska geciség már ez? 25-30-szor voltam egy számra és bazmeg nem húzta ki.
Végülis igen csak megérte befizetni, mert szép kis haszonnal távoztam, de akkor is.

Ki a faszom játszik ilyen buzi játékot a saját pénzét kockáztatva?  :noway: :redchug: :bash:

Idézetet írta: Lancer Dátum július 22, 2014, 21:58:31
Shakhtar Donetsk   2-0   Dinamo Kijev IGy van pont ez kellet te nyomorult ukrán férgek hogy 6 idegenfasszopo hiányzik azt igy is nyertek bunda geci

A Szatyor be van biztosítva brazilokból, mert a 12 tagú légióból a disszidálás után még fele megmaradt. A Dinamo meg akkora fos, hogy még a DVTK is lenyomná őket idegenben. :buck2:

GERARD GRANOLLERS, REMÉLEM FELNÉGYELNEK, TE UTOLSÓ ROHADT SZARHÁTI SZEMÉT PATKÁNY, A JÓ MOCSKOS KURVA ANYÁDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chiudinelli az édesapád faszát te nyomorék. Hogy a rákba kapsz ki Cipollától? Hát ha a Marci gyerek jobban figyel lesimázza. Előző körben egy a mérkőzést feladó játékos másfél szett alatt 5ször brékelte, egy félamatőr bazmeg...  Erre 6-2, 6-0 ra kiszopsz? Szerintem még senki ellen nem hozott ilyen simán meccset ez a lúzer... És miért is nem adtad fel te geci?  :bash:

Rühellek Haase, elmondhatatlanul nagy csicska vagy, fulladnál meg...

Harewood te lúzer olvassááááá, geci olvassááááááá  ;D ;D

Fekete lista: Robin Haase - Hogy lehet valaki ekkora agyhalott én ezt nem értem   :bash: