Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


#5565 augusztus 11, 2014, 07:37:04, Nezzenekoda
Kitiltottak sb-rol meg regen de nem is erdekel csak regen meg be tudtam fizetni a en kartyamrol egy haver szamlajara. A problemam annyi h azt allitjak hogy ez lehetetlen :D Szoval csak annyit szeretnek beloluk kisajtolni, hogy ismerjek el hogy lehetett ilyet csinalni :D Varom a javaslatokat! Federer vonuljon vissza! Hogy egyertelmubb legyen nem akarok befizetni csak mikor kerdeztek hogy miert tiltottak ki es leirtam azt mondtak h az lehtetlen...

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 11, 2014, 07:34:03
Kitiltottak sb-rol meg regen de nem is erdekel csak regen meg be tudtam fizetni a en kartyamrol egy haver szamlajara. A problemam annyi h azt allitjak hogy ez lehetetlen :D Szoval csak annyit szeretnek beloluk kisajtolni, hogy ismerjek el hogy lehetett ilyet csinalni :D Varom a javaslatokat! Federer vonuljon vissza! Hogy egyertelmubb legyen nem akarok befizetni csak mikor kerdeztek hogy miert tiltottak ki es leirtam azt mondtak h az lehtetlen...

Elvileg bankkártyás befizetésnél rákérdeznek a kártyán szereplő névre, de a sportingbetnél ez előre ki van töltve az "űrlapon", tehát nem adhatsz meg más nevet, mint a számlatulajdonosé.
(nem tudom, hogy ez régebben is így volt-e)

Ha így is sikerült befizetned, akkor azt a bankkártyához tartozó számlakivonattal is tudod igazolni...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 11, 2014, 10:15:59
Elvileg bankkártyás befizetésnél rákérdeznek a kártyán szereplő névre, de a sportingbetnél ez előre ki van töltve az "űrlapon", tehát nem adhatsz meg más nevet, mint a számlatulajdonosé.
(nem tudom, hogy ez régebben is így volt-e)

Ha így is sikerült befizetned, akkor azt a bankkártyához tartozó számlakivonattal is tudod igazolni...
Koszi remelem olyan regre is vissza tudok keresni :D bwinen is tudtam ilyet csak ok nem tiltottak le hanem egyszeruen mar nem lehetett masera befizetni

utolsó 10 perc eredménye fogadás előtt: 2-7
fogadás után: 5-0 + kihagyott 7-es.

Köcsög szírek.

Watson egy balfasz.... :S

#5570 augusztus 12, 2014, 09:54:03, Nezzenekoda
Sock baszki ha nem bírsz lépni miért nem adod fel???? Még egy ekkora nyomorékot nem látni :D :D ki van a gyerek de nem adná fel :D

Karlovic Baszd meg te is te fosfej!

Verdasco teis! :D mára ennyi + tomic + souza :D

Am volt 3 nyero tenisz tippem 8-bol azt hiszem oriasi vagyok

Gondoltam beírom ide a gumiszobába, milyen hihetetlenül szerencsétlen vagyok.... belekezdtem a hetekben egy overezésbe, Lau' naplóját elég sokat "forgattam", jó ideje fogadgatok is gólokra, ez egy új szál volt, szervezetten, megalapozottan akartam játszani, kezdetnek 2000 Ft-ot szántam rá, 5-10%-os tétekkel indítottam. Kielemzett tippek voltak csak, overes bajnokságokból, vagy olyan otthon játszó csapatok gólszerzésére tettem (pl. Zalgiris, a nyitótipp), akiknél szinte csodaszámba megy, ha hazai pályán egy gólt sem szereznek. Már csak röhögtem magamon, hogy sikerült zsinórban ennyi 0-0-ás meccset összeszednem :D
2. tipp izlandi D3 - 0:0 :) Volsungur utsó gól nélkülije 36 meccsel azelőtt volt, 11 meccse volt, hogy ők nem szereztek gólt, de akkor is kaptak 7-et... vendégcsapatnak 13 forduló óta nem volt, hogy ne szerezzen gólt idegenben....
O.K., 3-4 tipp ismét nagy gólvágók mindkét térfélen, nálam 0-0
az 5. végre jött, biztos véletlen...
6.-at elkúrtam, valahogy egy tök hasonló nevű klub-ra tettem, ez nagyon amatőr ballépés volt, de már meg sem lepődtem... még az eredmény is ugyanúgy 3:2-re állt, mikor megraktam. Itt az volt az elképzelés, hogy 5 gól után még tuti lesz 6., a statok alapján is potyognak a meccs végi gólok. Maradt.
7.-re olyan párosítást néztem, akik kiugróan sok gólt vágnak a 80. perc és lefújás közt, még ha nem is 5-6 gólos meccseik vannak, de néhány mindig esik - 0:0
8. egy kötés volt, igaz nem annyira sok gólos bajnokságok, hanem az a stabil, ahol ha csak 1-2, de szinte mindig születik. Egyik elment, tehát ez is bukta.
Ezután már dobtam nagyobb téteket, mert hihetetlennek éreztem, hogy ennyi mellélövés sorozata folytatódjon, ekkora balszerencsés nem lehetek... picik jöttek csak, de nem nevezhető sikerességnek.
Úgy éreztem, hagyjuk ezt egy időre, pihenő.... máskor nekifutunk...
Később már gólindex-kalkulátort is készítettem excel-ben, ez szezonbeli, múlt szezonbeli gólarányokat, helyezéseket, egymáshoz viszonyított pozíciókat, utolsó 12 hazai/vendég gólarányait, az elemzett két csapat egymás elleni eredményeit is figyelembe véve számolgat, százalékosan pl. a sorozatok megszakadása is erősíti az indexszámot, ha az elmúlt alkalmakkor volt 0, 1, 2 gólos találkozó... az elmúlt 12 meccs 2,5 alatti eredményei pedig gyengítik az indexet. Kicsit tesztelgettem is, visszamenőleg is próbálgattam már lezajlott párosításokkal. Ezzel ugrottam ismét neki tegnap és ugyanúgy kifogtam a 0:0-át, tényleg már csak röhögtem.... azért gondoltam megosztom itt másokkal, kíváncsi lennék ki hogy látja, tényleg létezne ekkora balszerencse-sorozat, vagy csak én vagyok vak, rossz a módszerem, simán csak elbénáztam és nem nekem való ez a pálya:) Ha random, rábökéssel választottam volna ki 15 meccset, valószínűleg akkor is sikeresebben jártam volna.
Legutolsó próbálkozás ez a cseh ifi volt, elképesztő: http://www.futbol24.com/teamCompare/Czech-Rep/Jihlava-Youth/vs/Czech-Rep/Liberec-Youth/#statTALR-Table=1&statTALR-Limit=2&statTBLR-Table=2&statTBLR-Limit=2
És ha langyosan játszanak, mindig hagyni szoktam a meccset, csak akkor teszem meg, ha sok támadás van, sok lövés, szögletek, stb.
Alább pedig a táblázat.

#5572 augusztus 13, 2014, 07:59:04, Nezzenekoda
Garcia-Lopez egy szarházi vagy! Most nezem ezt a wardot meg fucsovics is megverte .... furcsa sport a tenisz

PAKSI GECIK TÉNYLEG EZT KELL CSINÁLNI???

feliciano lopez miért ilyen balfasz??? nem értem ezt betegen miért játszanak ezek ez is meg sock is ? :S

#5575 augusztus 12, 2014, 18:38:52, Nezzenekoda
Idézetet írta: knosy Dátum augusztus 12, 2014, 18:13:02
PAKSI GECIK TÉNYLEG EZT KELL CSINÁLNI???

fúú öcsém most nézem :S nagyon mocskos rohadékok ezek

Thiem te nyomorult már ilyen fiatalon kifulladni büdös szar :S

Idézetet írta: knosy Dátum augusztus 12, 2014, 18:13:02
PAKSI GECIK TÉNYLEG EZT KELL CSINÁLNI???


ku....a anyukája Mindnek  :bash:

A Seppi meccsen meg kinézne az over 2.5 :D erre megsérül! ha feladja az durva lesz :D

Most olvasom ezt a husegprogramot, de nehogy mar azert mert bejarok ide rendszeresen karomkodni meg pont is jarjon :D ugye a gumiszobaert nem jar?