Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Még el se kezdődött a hétvége már kiégtem a fociban  :D Most meg a Sparta Praha szívat. Focinál szarabb sport fogadásra nincs  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 15, 2014, 21:15:59
Még el se kezdődött a hétvége már kiégtem a fociban  :D Most meg a Sparta Praha szívat. Focinál szarabb sport fogadásra nincs  :redchug:

A focinál nehéz szarabbat találni, de szerintem a tenisz is van olyan szar...  :noway:

Mainzi  futballisták, basszon meg titeket egy csorda elefánt!  :noway:


Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 15, 2014, 22:12:34
Kurva Feyenoord :bash:

Én is így érzek. Csak még annyit, hogy a faszszopó Mainz, faszszopó FCK, faszszopó Radwanksa, faszszopó egy féltucat teniszező.  :noway:
Ilyenkor van elegem a sportfogadásból!

Radwanska, basszon már meg téged egy istállónyi kecske

Murray 4-1 dupla break es nem hozza az ilyet miert nem verij agyon?)

SPARTA! Azt mi? Rohadj meg ott ahol vagy!

Majd írja már le valaki,hogy a Manchester United csapata mit is akar ilyen játékkal az idén...hogy basznák meg

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 16, 2014, 15:41:27
Majd írja már le valaki,hogy a Manchester United csapata mit is akar ilyen játékkal az idén...hogy basznák meg

A kiesést akarják elkerülni. Amúgy rohadjanak meg mind.

Media tele volt azzal hogy jönn egy új edző és hozza a megváltást. 1.4-ért
Öszintén aki rakta az csak magát okolja.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 16, 2014, 15:56:16
Media tele volt azzal hogy jönn egy új edző és hozza a megváltást. 1.4-ért
Öszintén aki rakta az csak magát okolja.

Azért azt szeretem amikor valaki meccs után találja fel a spanyol viaszt  :)

Aki tette az valószínűleg arra alapozott hogy az egész nyáron jól tolták, a Swansea meg elvesztette legjobbját Michut pl. A Vb után pár nappal LVG már ott volt, tehát az összeszokottság hiánya is sántít.

Én félidőben tettem 1x-et, mondom hátha felrázza őket ez a nagyképű holland, de húsz perc nem elég, ez nem a vb  :)
Amúgy ez az amit írtam a focira, szinte megtippelhetetlen szar lett. Ha hendivel támogatom a Swansea-t, Rooney szabija beakadt volna  :ok:

Elnézést..
Csak nem értem hogy miért is pakolták ezt a meccset.

Bassza meg 39. megfogadom, hogy a Hannover lő 3-t, erre rá egy percre egy hannoveri faszfej kiállítja magát.  :noway: :noway: :noway:

Raktam egy idióta szelvényt :D És nem bírt elmenni csak egy belőle pedig egyik nagyobb baromság volt mint a másik :D:D Holnap csatolom a képet de ilyen montenegrói liga félidő/vendég 2/2 meg ekkora állatságok nem mintha tudtam volna hogy milyen csapatok!!!