Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Wozniacki te hülye kurva! Megversz mindenkit aztán mikor fogadok rád, 2-0ra kikapsz. Menj a picsába! :bash:

Elküldtem az unibetnél az over fogadásomat a Lille-Porto meccsre, a 10 másodperces késleltetés 8. másodpercében esett a gól, így persze nem ért be...
Mi a picsának kell ennyire sietni?!

A 10 mp késleltetés alapból egy vicc,mondjuk te szerencsésebb vagy,mert nekem ugyanez 12 mp

Engem is megvágtak ott rendesen a késleltetéssel, azóta nem is fogadok ott. :noway: Tenisznél, kosárnál megölik teljesen az egészet.

Ne is mondd..még ping pong élőfogadásuk is van...szerinted tudtam szett közben fogadni??Tippelj

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 20, 2014, 23:34:38
Engem is megvágtak ott rendesen a késleltetéssel, azóta nem is fogadok ott. :noway: Tenisznél, kosárnál megölik teljesen az egészet.

Tenisznél én is tapasztaltam :) De ami még "jobb", hogy kézinél van, hogy 10-15 percre befagyasztanak minden fogadást. A másik kedvencem az, hogy NINCS nagyobb oddsok elfogadása, hanem csak MINDEN szorzóváltozás. Na, itt igen könnyű megszívni tenisznél és kézinél :D

Jellemző,hogy minden kibaszott kosármeccset eltaláltam tegnap csak pont azt az egyet nem,amit megtettem!
Szájbabaszott német buzik,hogy libasorban szopjátok le Nowitzkit ti szerencsétlen buzik!
Te tényleg hogy lehetek,ekkora állat?!
Kinézem a belgákat a cseheket meg a románokat,erre fogadok a szétkúrt náci retkekre!
Anyátokat,szerencsétlen csicskák!

Kokkanikas egy rohadt nagy gyökér vagy, 4 2:ről bukod el a döntőszettet 4 6-ra úgy h  4 4-nél 40semmiről brékeled le magad..... ROHADJ MEG

Idézetet írta: Spooner Dátum augusztus 21, 2014, 19:51:55
Kokkanikas egy rohadt nagy gyökér vagy, 4 2:ről bukod el a döntőszettet 4 6-ra úgy h  4 4-nél 40semmiről brékeled le magad..... ROHADJ MEG

Az utolsó 9 pontot mind elvesztette. Bravó fiam, bravóóóó  :bash:

B'meg ez a Poleksic nevezetű kapust nem tanították meg a kapuból kijönni?

fucsovics...miért?!

Mert ő Fucsovics , tipikus magyar . Ha kézben van valami elbassza. :redchug:

Sose volt kézben ez a meccs, simán kapott ki.. csak azt bánom, hogy bíztam benne újra, pedig az előző körben még úgy voltam vele, hogy nem fogok menni a nyáj után.. :bash:

Rohadt Viborg. Azért az nem semmi volt amikor tíz perc alatt 2 gólt vertek, pedig voltak emberelőnyben is  :crazy: A végén is többször jöhettek volna fel négy gólra... Szemét ribancok  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 22, 2014, 19:21:51
Rohadt Viborg. Azért az nem semmi volt amikor tíz perc alatt 2 gólt vertek, pedig voltak emberelőnyben is  :crazy: A végén is többször jöhettek volna fel négy gólra... Szemét ribancok  :bash:

Mák hogy nem szarták le az utsó támadást így jött a 6os hendim, huhh. Viszont az mi hogy kézi hendire nincs cash out opció??? Köcsögök  :nu: