Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


1    Argentína -6.5    Szenegál v Argentína
(Pont hendikep)    03/09/2014    Egyik sem    1.61    Nyert
2    Felett 141.5    Törökország v Finnország
(Játék összesített)    03/09/2014    Egyik sem    1.55    Függőben
3    Felett 2.5    Újpest FC v Vasas SC
(Összesített gólok)    03/09/2014    Egyik sem    1.36    Nyert
4    Finnország    Finnország v Dél-Korea
(Megnyeri a mérkőzést)    03/09/2014    Egyik sem    1.36    Nyert

Hogy a JÓisten szomorította volna bilire az össze faszszopó budapesti csapatot meg ezt a rohadt kosárlabdát.Feladom 2900-zal a szelvényt azt én marha kiveszem 700 ft-nál ugyanis a Vasasnál 35 perc alatt gól sem volt, a kosáron meg 5 perc alatt volt vagy 5 pont.13 ezer vmennyit hozott volna. :bash:

Baszom meg ezt a kibaszott kurva kosárlabda VB-t  :(

A kibaszott törökök megfordítják -20-ról és behúzzák, a szerbek visszajönnek szintén -20 körülről, 67:60-ra vezetnek, sima út a győzelem felé, erre a végén még a +6,5-es szerb hendim se jön...

Ki a fasz látott már ekkora geciséget? Bassza szájba magát az egész szerb válogatott  :bash:

1X-t raktam a TTH-Esbjergre. 26-27. Mi a fasz ez már? Basszon már meg titeket minden buzi tehén, szarfaszú tth-sok  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 03, 2014, 20:03:19
Baszom meg ezt a kibaszott kurva kosárlabda VB-t  :(

A kibaszott törökök megfordítják -20-ról és behúzzák, a szerbek visszajönnek szintén -20 körülről, 67:60-ra vezetnek, sima út a győzelem felé, erre a végén még a +6,5-es szerb hendim se jön...

Ki a fasz látott már ekkora geciséget? Bassza szájba magát az egész szerb válogatott  :bash:

Ez a kosár VB nagyon geci.Amin kevés pontnak kellene lenni azon szétdobják a palánkot,és fordítva is.A szerb meccs az tényleg vicc volt.

 Mekkora szar ez a Tippmixpro....nem lehet élőben fogadni egy US Open Djoko-Murray meccsre? :laugh:
Vicc....

Ausztrál görény állat féreg taktikázó bundázó szemét faszszopó féreg retardált geciszopó tetves ausztrál gecifejű kosár válogatott, takarodjatok a mocskos rühes kurva anyátokba, hogy 15 pont vezetésről is kikaptok a nyeretlen Angola ellen. Dögöljetek meg mind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 04, 2014, 15:08:31
Ausztrál görény állat féreg taktikázó bundázó szemét faszszopó féreg retardált geciszopó tetves ausztrál gecifejű kosár válogatott, takarodjatok a mocskos rühes kurva anyátokba, hogy 15 pont vezetésről is kikaptok a nyeretlen Angola ellen. Dögöljetek meg mind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


...csatlakozok hozzád...

"jó" ez a Fülöp csapat :)

Többet se teszek a kosár vb-re...  :bash: :bash: :bash:

A jó büdös kurva anyátokat brazilok, hogy 50-el vezettek és még így is bazdmeg egész pályán védekeztek ezeken a nyomorult egyimptomiakon és a kurva +61.5-es hendim is elmegy mert neketek kurvára be kell dobni mindent a végén basszátok meg!!

Faszevőőőőőő lehúzós tmobile 56 ezres számla :D:D:D:D HAHHAHAHAHAA  :great:
magatoktól nekiállni korrigálni..!!!!  :2guns: :knuppel2:

Nem hiszem el hogy ezek a U21-es Hollandok nem tudtak nyerni Georgia ellen pfuuuu  :bash:

Odensen kurvái, basszátok már meg magatokat! Félidőben HATTAL vezettek, most meg X????

Mi a büdös kurva élet van veletek????  :bash: :bash: :bash: :bash:

Dinamo! Mi a szart csinálsz? Minden 20. tippem kb 2 egység, most rátok tettem pasztmek. Szedjétek össze magatokat férgek!   :bash: :bash: :bash: :bash:

mocskos keci dinamo és még nagyobb keci zvezda, szopjatok le, mind!  :crazy: :bash: :bash: :bash: :bash:

Pedig már többször megfogadtam, hogy ezekre a csicska kecikre nem fogok tenni, de basszák meg. Most bíztam bennük utoljára. Kéz és lábtörést kívánok ezeknek a faszcibálóknak! SZÓ SZERINT!!!

FCM kurvái, kapjátok már össze magatokat!!! Nem hiszem el, hogy ezek ellen a bohócok ellen nem tudtok kiütéses győzelmet aratni. Szarjon le titeket egy elefánt!  :bash: :bash: :bash: