Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


FCM, a mocskos kurva retkes faszszopó mindeneteket. Remélem, hogy a bl-ben kizúgtok a picsába. ekkora egy faszszopó geci csapatot. 22-22 egy niemand koppenhága ellen, akit az aarhus 3 napja bucira vert????
Egyesével le is szophattok....

A rohadt bundázó kurva anyádat baszd szájba, te utolsó szemét Virgili!!!!!!!!!

Djokovic, te indolens szemét cigány, dögölj meg!

Idézetet írta: maurozarate Dátum szeptember 06, 2014, 21:17:46
Djokovic, te indolens szemét cigány, dögölj meg!

Biztos, hogy az "indolens" szóra gondoltál? :D

Ettől függetlenül djoko tényleg bassza meg :D

rohadt buzi szánalmas szar lusta disznó Djokovic, hogy basznád meg, mér nem tudsz 40-semmiről megnyerni egy kurva játékot?!  :bash:
Mi a fasznak kell nekem élő fogadást kötni ilyen retkes szarra, mé nem maradtam inkább lent azon a kurva focipályán egy órával tovább sötétben keresni a labdát, meg falat rugdosni inkább?! Rohadt fos tenisz, ilyen szar egy sportot, hogy még kettőből se lehet eltalálni ezt a kettébaszott játékot.  >:(

Köszi Djokó, menjél GYES-re baszki!

Büdös kurva anyátokat Mons, hogy nem voltatok képesek még egy szaros gólra fél óra kettős emberelőnyben tetű szarházi gecik...  :bash:

Büdös gyökér Nigéria...csak 12-es odds-ért adták le....  :bash: :bash: :bash:

Mekkora ünnepet csaptam, mikor értesültem róla, hogy Nishikori kiütötte Djokót... :D Erre hazajövök és látom, hogy Fedex nem tudott nyerni, így a már tutinak gondolt x3.5-ös végső sikeres fogadásom kuka. :redchug:  :bash:

Ezek még az SPF Openen is kiestek volna ilyen szar játékkal...  :bash:

Idézetet írta: Jabba Dátum szeptember 07, 2014, 09:38:08
Ezek még az SPF Openen is kiestek volna ilyen szar játékkal...  :bash:

Jó játékkal is..  ;D

Erre a borzalomra nincsenek szavak.....erre is csak a mieink képesek  :'(

Kurva Bears, hol a hendim?

Tth mocskos kurvai, +2vel mentek neki a végjátéknak és kaptok szépen hármat,így a két pont helyett nulla ponttal mentek haza...
Remélem, kiestek a picsába, rohadt faszszopók....
Ezután mindig veretni foglak titeket... Roberts, te tényleg ezekhez a faszokhoz csatlakoztál?
  :bash: :bash: :bash:

Nem látom a Magyar meccs utáni szidalmakat.........csak én voltam ekkora marha,hogy fogadtam rájuk :redchug: :redchug: