Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 09, 2014, 20:46:14
Ha érzed a bajt, na akkor próbálj meg visszafogadni, lehet, hogy jobban járnál  ;)
Tradelek is közben, de a Print Screent is megcsinálom, semmi időbe nem telik, és másnak is segít, hogy melyik játékosok képesek összeomlani. Nem kár ezekért a PS ekért.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 09, 2014, 20:54:49
Tradelek is közben, de a Print Screent is megcsinálom, semmi időbe nem telik, és másnak is segít, hogy melyik játékosok képesek összeomlani. Nem kár ezekért a PS ekért.

Remélem, hogy másoknak tényleg segítenek a print sccreen-jeid, már csak az kéne, hogy neked is hasznot hozzanak valahogy!   ;D

Ha van egy már lezárható fogadásod, akkor csak magadat okolhatod, ha nem nyersz vele pénzt.
Kíváncsi vagyok, te mikor unod meg, hogy az ilyenek miatt idegeskedned kelljen!

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 09, 2014, 21:51:39
Remélem, hogy másoknak tényleg segítenek a print sccreen-jeid, már csak az kéne, hogy neked is hasznot hozzanak valahogy!   ;D

Ha van egy már lezárható fogadásod, akkor csak magadat okolhatod, ha nem nyersz vele pénzt.
Kíváncsi vagyok, te mikor unod meg, hogy az ilyenek miatt idegeskedned kelljen!

Ezek mellékvágány tippek kis pénzért, jó részüket hagyom futni, kell egy kis adrenalin, meg nem lehet minden fa mellé rendőrt állítani.  :police:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 09, 2014, 22:31:39
Ezek mellékvágány tippek kis pénzért, jó részüket hagyom futni, kell egy kis adrenalin, meg nem lehet minden fa mellé rendőrt állítani.  :police:

Én lényegében mindig megszívom, ha nem fogadok vissza.
Egyfajta matematikai csoda, ami történik velem.
Most például nézegettem a csehek 15-ös szorzóját az utolsó percben, hogy levédjem a holland DNB tippemet, de nem tettem...


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 09, 2014, 22:39:47
Én lényegében mindig megszívom, ha nem fogadok vissza.
Egyfajta matematikai csoda, ami történik velem.
Most például nézegettem a csehek 15-ös szorzóját az utolsó percben, hogy levédjem a holland DNB tippemet, de nem tettem...

Ez kemény volt, de a ciprusi fordítás is az.

Én azért tradelek keveset, mert sok kicsi tippet futtatok a mellékvágányokon és nem éri meg mindegyikből kiszállni és az már jó, ha fele beesik, mert 3+ os oddsokkal dolgozom.

Ez volt a leggyorsabb és legaljasabb vesztésem az elmúlt napokból:

Ezen sok pénz múlott: megfigyelés alapján raktam az Osasco u19 es brazil kosárcsapatra egy race to 10-et 6 os oddsért, mert a meccsek elejét jól szokták kezdeni a legerősebbek ellen is.

2 perc 58 mp alatt 9-3- mal nyitották a negyedet, 1 nyomorult pontocska kellett volna a race to 10 hez. Innen már erősen éreztem, hogy gázos a tipp, mert túl szép, hogy igaz legyen, tradelni nem lehetett, mert lezárják a gyors kosárváltások miatt a meccs elején a race to fogadásokat.

9-3 ról 2:42 alatt 0-9 et rohantak rajtuk és 9-12 volt már a vendégnek, EPIC FAIL. A negyed meg 10-18 lett. Bő 7 perc alatt 1 pontot sikerült dobniuk. Hallelujah.


Tipp: Chile gólt szerez a 20. perc végéig, 8-as szorzóval megjátszva a 14. percben.
Gól a 21. perc legelején, két nagy kihagyott helyzet után.


A KIBASZOTT JÓ ÉDES KURVA ANYÁDAT GOVORTSOVA GECI!!!!!!! 4-1 40-0-RÓL 4-6 AZ ELSŐ SZETT TE CIGÁNYNŐ!!!!!!!!!! DÖGÖLJ MEG TE FÉREG RIBANC!!!!!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :2guns: :2guns: :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2: :wall: :shockwhore_125:

Robertson a kurva anyádat ha elbaszod 3-0ról  :bash:

Ezen is sok pénz múlt, liveban nem volt, a dán férfi kéziből a Mors csapatát tettem 3.1 ért + meccs előtt x-el is biztosítottam a tippet 10 es oddsért.

Az egész meccsen vezetett a Mors, a hajrában 20-17 re mentek. Innen átfordult a meccs és 22-22 nél a véghajrában az Alborg beverte a győztes gólt, így a 10 es oddsomat is kinyírták!

:'(


spanyol kosár, felkészülési meccs,

egy harmadosztályú galíciai kiscsapatot, a Xuventudét raktam 5 ös oddsért a másodosztályú Ourense ellen. A Xuventude az első féidőben 35-20 ra elugrott. A 3. negyedre átfordult a meccs, a 4. ben a kicsik újra vezettek 64-57-re 3:09 el a vége előtt. Innen megkukkantak és a vendég egy 0-7 es rohanással OT re mentette a meccset, majd ott tovább fojtatta az ámokfutást egy 0-5 el, így 64-57-ről az OT vel együtt bő 4 perc alatt már 0-12 es  rohanásnál járt a vendég.


spanyol felkészülési 2:

Itt Tarragonát raktam 7.75 ös oddsért, +14 el vezettek bő egy negyeden keresztül, 25-39, 75-79 volt az állás fontos szitukban, kikaptak, mert a hajrát nem bírták. Itt a vendég team totalok pakolásával védtem meg a tippet.

Remek érzés, hogy szinte csoda kategória egy tipp végigfuttatása, mostanából 10/9 bukik, ha futni hagyom őket.

Te hányat fogadsz egy nap? 500-at? :O :O

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 10, 2014, 23:20:45
Te hányat fogadsz egy nap? 500-at? :O :O
Főleg a kosár és kézilabdakínálattól függ: ma összesen 24 tippet raktam.