Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Helsinki JK  ,hogy szopnátok faszt  a mocskos anyátokat  :bash:

Tudom, hogy ez ilyen, de egy kis vigasztalást szeretnék, meg biztatást, hogy jól csináltam.

Tettem egy 3/4-et a már függő fogadásaimra, hogy az utolsó 10 percben még mindegyiken lejön egy gól, egy ilyesmi kombón:
3.50
3.25
1.90
2.25

2.500-at szántam rá, 5 perc múlva lejött az első kettő, én meg kiszálltam 11 ezerrel. Aztán 5 perc múlva lejött a másik kettő is, és lehetett volna 56.000 :( :( :(

Rosenborg geci a jó édes kurva anyátokat azt.. négyszer annyit lőttetek kapura, szögletarány 10-2 és kikaptok egy nyomorék csapattól.  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

így találjunk el bármit is.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 12, 2014, 17:58:27
Baronst raktam a tegnapi meccsük alapján 4.75 ért a Södertalje ellen felkészülésin, az első negyed 29-14 lett, után 37-18 volt az állás a félidő előtt. Eközben elmentem futni, azt gondoltam ezt már én sem bukhatom el, ezt már le lehet futtani a bónszért. De nem, ez is elment, mire haazértem már 76-80 volt, 76-82 re kaptak ki. Így nincs semmi értelme a sportfogadásnak, ha egész nap a gép előtt kell ülni és szinte csoda kell akár egyetlen tipp lefuttatásához is. Ez már túlmutat a materializmuson.

Azt viszont ki lehe3t próbálni, hogy hányszor jön be kosártipp - 12 - 20 as hátrányból, ha rak rá valaki liveban......


Szállj ki 20nál.. elég kis buktával(a maxhoz képest) biztos profittal megkíméled magad és minket a 834.ugyanolyan beírastól.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 12, 2014, 17:58:27
Baronst raktam a tegnapi meccsük alapján 4.75 ért a Södertalje ellen felkészülésin, az első negyed 29-14 lett, után 37-18 volt az állás a félidő előtt. Eközben elmentem futni, azt gondoltam ezt már én sem bukhatom el, ezt már le lehet futtani a bónszért. De nem, ez is elment, mire haazértem már 76-80 volt, 76-82 re kaptak ki. Így nincs semmi értelme a sportfogadásnak, ha egész nap a gép előtt kell ülni és szinte csoda kell akár egyetlen tipp lefuttatásához is. Ez már túlmutat a materializmuson.

Azt viszont ki lehet próbálni, hogy hányszor jön be kosártipp - 12 - 20 as hátrányból, ha rak rá valaki liveban......

Két megoldás van:
vagy teszel egy tippet és nem is nézel rá addig, amíg véget nem ér a meccs, így nem idegeskedsz annyit vagy élőben követed az eseményt és nem csak szurkolsz, hanem fogadsz is.
Egyik esetben sem kell a gép előtt ülni egész nap, visszafogadás után is nyugodtan lehet menni futni.  :)
De azért kár a gép előtt maradni, hogy képernyőképeket készíts a jól álló fogadásaidról.

(tényleg, hányszor van olyan, hogy elkészül a kép, aztán végül nincs rá indok, hogy megoszd velünk?  :)
Én inkább erre sajnálnám az időmet.)

Egyébként nálam is az van, hogy amikor visszafogadok, akkor általában jön az alaptipp, amikor meg "kockáztatok", akkor jól megszívom. Viszont tudom, hogy ha nyerésre áll egy tippem és nem lesz belőle pénz, az csak a saját mohóságom miatt van.
Kevésbé durván fogalmazva: rossz döntést hoztam. Ennyi.
Vagy tanulok belőle, vagy nem.

Valójában nem szép dolog más vesztes tippjénél okoskodni, csak azért merem megtenni, mert te ezeket naplószerűen dokumentálod és vezeted nekünk, anélkül, hogy bármiféle tanulságot levonnál belőle.


büdös kurva geci hoffenheimiek, zongora akadna a torkotokon egyszer se volt még over egy geci meccsetek se

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 12, 2014, 20:17:27

Szállj ki 20nál.. elég kis buktával(a maxhoz képest) biztos profittal megkíméled magad és minket a 834.ugyanolyan beírastól.
Ha lehet és csak objektíven nézem a meccset, így fogok tenni. Ez csak tényleg dokumentáció.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2014, 20:42:17
Két megoldás van:
vagy teszel egy tippet és nem is nézel rá addig, amíg véget nem ér a meccs, így nem idegeskedsz annyit vagy élőben követed az eseményt és nem csak szurkolsz, hanem fogadsz is.
Egyik esetben sem kell a gép előtt ülni egész nap, visszafogadás után is nyugodtan lehet menni futni.  :)
De azért kár a gép előtt maradni, hogy képernyőképeket készíts a jól álló fogadásaidról.

(tényleg, hányszor van olyan, hogy elkészül a kép, aztán végül nincs rá indok, hogy megoszd velünk?  :)
Én inkább erre sajnálnám az időmet.)

Egyébként nálam is az van, hogy amikor visszafogadok, akkor általában jön az alaptipp, amikor meg "kockáztatok", akkor jól megszívom. Viszont tudom, hogy ha nyerésre áll egy tippem és nem lesz belőle pénz, az csak a saját mohóságom miatt van.
Kevésbé durván fogalmazva: rossz döntést hoztam. Ennyi.
Vagy tanulok belőle, vagy nem.

Valójában nem szép dolog más vesztes tippjénél okoskodni, csak azért merem megtenni, mert te ezeket naplószerűen dokumentálod és vezeted nekünk, anélkül, hogy bármiféle tanulságot levonnál belőle.

Őszintén megmondom azért szoktam el a tradeléstől, mert régebben sikerült nagy arányban lefuttatni tippeket és a tradelés egy idő után nem volt kulcskérdés. Mostanában viszont, ha tradelek 10/8 * jön az alaptipp, ha futtatom 10/2*. Csak azért rakom be ezeket a PS-eket, mert hihetetlennek tűnik, hogy zsinórban simán el tudnak menni kosártippek színvonaltól függetlenül + 20 körüli vezetésről, hátha más is tapasztalt ilyet és szól, hogy ez nem egyedi jelenség. Én elismerem: rossz döntéseket hoztam, tanultam is belőle, de nem eléggé, remélem fejlődni azért mindig lehet.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2014, 20:42:17
Két megoldás van:
vagy teszel egy tippet és nem is nézel rá addig, amíg véget nem ér a meccs, így nem idegeskedsz annyit vagy élőben követed az eseményt és nem csak szurkolsz, hanem fogadsz is.
Egyik esetben sem kell a gép előtt ülni egész nap, visszafogadás után is nyugodtan lehet menni futni.  :)

A két megoldás közötti arany középút lenne a nekem való.  :angel:

Hogy ma mindne szarba beletenyereltem: Pool, Löwen, Ademar Leon, DVSC, hogy nyalják ki!  :redchug:

látom Babos már a párosban is szopatod az embert, bazd meg az anyádat te tehén

Egész hétvégén szinte ki se mozdultam, mert ez a kibaszott kurva eső két napja szakad!!!  :noway:

Ito egy rohadt kis buzi vagy remélem idő előtt megdöglesz,
sérülésre hivatkozva feladod a döntőt csak azért, mert szarrá vernek és ezzel csökkented a szelvényem értékét??
buzi

Kurva Napoli, menj a picsába Higuain, mindig is ekkora szar voltál! De a Chievo is bekaphatja, egyszer lő kapura, az bezzeg rögtön gól.

Salzburg menjetek oda ahova a Napolit küldtem elötettek  :bash: