Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


sarapova az Isten baszna meg téged te szerencsétlen colos ótvar ribanc

Azt hiszem én voltam a hülye hogy reménykedtem a Mongólia-Dél Korea kosár 38-39-es félidőnél a Mong +21,5-es hendimben...  :bash:

Idézetet írta: Spooner Dátum szeptember 24, 2014, 12:01:11
sarapova az Isten baszna meg téged te szerencsétlen colos ótvar ribanc
Ha lehet, Dimitrov után, de még Isten előtt, megb.....hatnám én??? ::)

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 24, 2014, 13:14:20
Ha lehet, Dimitrov után, de még Isten előtt, megb.....hatnám én??? ::)

Mi hülye vagy :D

mocskos geci szar dortmundi fattyak!

Mocsadék Leverkusen  1-0   azt hittem nincs lejebb  ,pedig van   Malaga Barcelona 0-0  a majmok  :bash:

Retkes Ferrer!!! Mondom nagyon köhög ez a Troicki, a spanyol élesnek tűnik, így teszem a 2-0t. Zsinórban Troicki nyert 10 pontot(am. 11-et, de utana tettem)...

http://www.livescore.in/match/CtsE6OJA/#match-summary
panfil 5-0 ra ment a második szettben, Raskóné vizsgáld ki!
8)

Egy 2-0 ás győzelmet tettem Schepperékre 4 es oddson, az első szettben 2-4* re mentek, több labdájuk volt az 2-5 höz szerválóként, elkúrták.... 3*-4 0-40 jük, azaz zsinórban 4 bréklabdájuk volt a 3-5 höz, elkúrták.... és innen 7-5 lett az űj zélandi párosnak. Ezt a köcsög Scheppert el kéne küldeni szart lapátolni. Ilyen suta, tehetségtelen, 0 hozzáállású köcsögöt ritkán látni teniszpálya közelében.

#5859 szeptember 25, 2014, 21:24:55, alexthebest
Unics basszad meg, kéne a HT-FT  :bash:

31-32 ---- 31-41...

Troicki - Gilardo 1.sett

Okéé hogy 5-2-ről nem tudod behúzni és baszol kiszerválnii, de tie-breakben 5-1-ről úgy h csapkodja a sapkáját és teljesen tilten van a kolumbiai felengedni 5-6-ra majd 6-8-ra elbukni, hááát mész picsááábaaa  :fakk2: :fakk2:

Benneteau, Troicki, Gasquet esélyesként bármit leadnak bazdmeg, hihetetlen  :bash:

Egyszerűen hihetetlen Gasquet 5-3-nál szervál a szettért nem jön össze, tiebreak 5-2-ről 7-9-re bukja az 1. szettet úgy, hogy tegyük, hozzá Monaco majdnem minden adogatását 40-re hozta. Aztán persze bukja is az első adogatását a 2. szettben, jó most visszajött 2-2-re, de ennyire nem lehet valaki fejben 0.  >:(

Idézetet írta: Greg Dátum szeptember 26, 2014, 13:06:47
Egyszerűen hihetetlen Gasquet 5-3-nál szervál a szettért nem jön össze, tiebreak 5-2-ről 7-9-re bukja az 1. szettet úgy, hogy tegyük, hozzá Monaco majdnem minden adogatását 40-re hozta. Aztán persze bukja is az első adogatását a 2. szettben, jó most visszajött 2-2-re, de ennyire nem lehet valaki fejben 0.  >:(

Most is miket művel  ;D Az a baj hogy van egy egész jó fonákja de azon kivül full betli a gyerek, amolyan Forrest Gump, csak még annyit sem tud. És vannak olyan birkák akik még hisznek az ilyenekben, mint gasquet, wawrinka, vagy pl troicki.

Hát birka voltam sajnos hittem a franciában, többet nem fogok! :(