Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Robredo szopnal le egy vagon negert bazdmeg te szerencsetlen hulladek....agyhalott geciláda....

Bouchard te szakadék. Attól mert helyes arcod van, még egy átlagos kanadai kis lotyó vagy, úgyhogy ha fáj, ne szenvedj, gondolj a következő meccsre( és ne megint a Bieberre...) és add fel. Ha Lisicki ellen nem hozol bréket ott már gond van  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 30, 2014, 10:56:54
Bouchard te szakadék. Attól mert helyes arcod van, még egy átlagos kanadai kis lotyó vagy, úgyhogy ha fáj, ne szenvedj, gondolj a következő meccsre( és ne megint a Bieberre...) és add fel. Ha Lisicki ellen nem hozol bréket ott már gond van  ;D

Te szánalomra méltóan buta vagy ugye tudod? Remélem úgy megfarkal a Justin hogy pályára se lépsz többet.

Seppi te szerencsétlen nálad nagyobb lúzert ritkán látok, szett és brékelőny, szerválhattál a meccsért rakat kihasználatlan breaklabda... egy fáradt és csalódott Robredo ellen... vicc.. második szett elvesztése után persze agyhalál mint a csajoknál...

de az igazi Istenbarma ez a Wawrinka nevű féreg, ettől az Itotól kikapni Uramisten, hogy dögölnél meg, remélem egyedül RAJTAD fog elmenni a Davis kupa!!!

Rohadt mocskos fasszopó Schalke bagázs hogy állandóan csak szopatni tudjátok az embert, leXeltek a chelseavel, aztán képtelenek vagytok otthon nyerni, megveritek a Dortmundot aztán képtelenek vagytok nyerni egy szlovén csapatt ellen, mostmár kurvára szívből gyűlöllek titeket!!!! Kapnátok el az ebolát mind!!!!!!!!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Modern versike részlet valahogy így: Sok-sok-sok okoskodás,
                                                            Minden napra egy szopás.
Hiába hívom hadra a még gondolkodni képes agysejtjeimet, mégsem jön össze semmi, mióta a kibaszott TippmixPron nyomom.
Minden szelvényemen van egy kibaszott nyomoronc ügyeletes szelvényelbaszó. Rangers otthon kikap, Inter otthon kikap, most meg a Barca a tartalékos PSG ellen, pedig DV-t tippeltem, de még így sem jött össze.
Tanácstalan vagyok a focit illetően. Visszatérek a jégkorong "D"-re. Ha elmegy, akkor elmegy, - hányszor megy el a tuti 1.20-1.50 a focin - de ha bejön,akkor 3.50 odds jön.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 30, 2014, 23:17:08
A sportfogadás egy nagy szopás,
Ami bizony kurváknak szokás.
Szopjon is le az egész Barca,
A Schalkét meg az anyja bassza.


junglefever - " Keep calm and write poetry "

OK és kössz. Csak az a bibi, hogy kurva nehéz nyugisnak maradni a tippelésnél, ha rendszeresen jönnek olyan eredmények, amelyekben semmi "logika" nincs. Példa. Hétfőn Rangers-Hibernian 1-3. Előtte idegenben 4:0-ra veri a dobogós Raith-t, majd otthon beszopja az 1:3-t az utolsó előtti Hiberniantól. Másik: Inter egyik nap 7:0-ra győz otthon, majd ugyancsak otthon 1:4-re kikap az utolsó előtti Cagliaritól, tegnap a Barca. De Ti is tudjátok, ezek már sajnos velejárói a mai pénzorientált  futballnak.
De abban igazad van, kár az idegekért, nyugodjunk le és nyomjuk ezerrel a lírát.
Köszi

Idézetet írta: Tomee886 Dátum szeptember 30, 2014, 22:34:38
Rohadt mocskos fasszopó Schalke bagázs hogy állandóan csak szopatni tudjátok az embert, leXeltek a chelseavel, aztán képtelenek vagytok otthon nyerni, megveritek a Dortmundot aztán képtelenek vagytok nyerni egy szlovén csapatt ellen, mostmár kurvára szívből gyűlöllek titeket!!!! Kapnátok el az ebolát mind!!!!!!!!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Mostantól minden nap: BASZÓDJ MEG SCHALKE!!!

Kisebbik manchesteri vegye be a véreres kékerest, hogy ilyen állófocit focit játszva nem verte meg a kedvenc csapatom.Meg is érdemlem, hogy nem mindkettő "ver"-re vettem. :bash:
Szokásos:12-ből 11 talált.

man city köszi...Remélem, hogy még a csoportból sem juttok tovább és azt is, hogy a bajnokságban a 4. hely meg lesz, hogy jövőre is kieshessetek a csoportból.  :noway:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 01, 2014, 08:30:50
Kisebbik manchesteri vegye be a véreres kékerest, hogy ilyen állófocit focit játszva nem verte meg a kedvenc csapatom.Meg is érdemlem, hogy nem mindkettő "ver"-re vettem. :bash:
Szokásos:12-ből 11 talált.

tegnap játszott a MU?


Baszódj meg köcsög Zenit  :bash: :bash:  Kínai kosarasasok a sírból visszahozzák, már csak ti kellenétek a 6 meccses 30 ezres szelvényhez te basztok egy gól verni.
Fasszopó oroszok ezt a hulladék Monacot nem bírjátok otthon megverni, nálatok nagyobb fasszopó már csak én vagyok, hogy erre az elcseszett kurva focira tettem megint    :noway: :noway: :noway:

#5894 október 02, 2014, 00:47:18, ZTE88
Kosáron ilyen extrém módon régen vesztettem:

A dél amerikai liga meccsén a bolíviai La Salle-re tettem egy +25.5 es HC-t az argentín Libertaddal szemben. A tipp ultrakényelmesen állt az utolsó negyed feléig: 6 perc 36 volt a meccsből, 55-63 az állás. A bet365 live ekkor +12.5 es hc-t adott. Innen valami őrületes mészárlás és amatőrizmus kezdődött, az argentínok kihasználtak, hogy a La Salle megzavarodott és rájuk vasaltak még 13 pont hátrányt.

0:37 nél 60-81 volt az állás, innen az volt a feladat, hogy a gyökerekre ne verjenek rá még 5 pontot. Magamban 1000 es oddsért adtam volna, hogy innen elmegy a tipp. Hát elment. Néztem a streamet, ahogy ezek a balfaxok hagyták a Libertad játékosát olcsó kosarat szerezni, 60:23,

0:10 nél a La Salle játékosa betör a palánk alá, bedobja a kosarat, faultolnak rá, erre a GECI bíró 2+1 helyett befújja a TURNOVERT!

0:03 A szokással ellentétben nem pattogtatja le a labdát a nagy különbséggel vezető csapat, és a Libertad játékosa Vieta bedobja a 3-ast, miután kijátszották neki tiszta open-be a labdát.

60-86

Le vagyok döbbenve még mindig, múlt péntek óta csak vesztek, de ez ment el a legszemetebb módon.  Kibaszott KÖCSÖGÖK!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: