Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Lapchenko a jo kurva anyad rakna telibe...5-1 rol hogy lehet elbukni az elso szettet te agyhalott....ekkora budos barmot meg nem lattam komolyan...kiszurkolom diyas gyozelmet...lapchenko gondoltam behuzza....de hat egy ilyen fakezu lapchenkoba bizni felesleges volt...

A párizsi kosárcsapatnak miért kell minden negyedet oboával kezdenie?  :bash:

Remélem a teljes angolai szarházi válogatott megpusztul AIDS-ben, hogy a sehol sem jegyzett Lesothót sem tudták megverni. Tetves köcsög faszrágók!!!!!!!!

És ami a legidegesítőbb, hogy 0-0 lett. Kibaszott bunkerfocis geciládák...

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 10, 2014, 21:07:18
A párizsi kosárcsapatnak miért kell minden negyedet oboával kezdenie?  :bash:

Magától értetődő hogy a harmadikat is  :D Ha negyedikre tenném a Gravelines-t, biztos beindulna a Paris...

Szar japán kosárlabda, mindig szarják a pontokat most meg nem lesz 12o sem... :bash:

szegedi faaszzopó pólósok nem bírjátok megverni ezt a kaposvárt... fulladjatok vízbe  :crazy:

Alcorcón 9 ember ellen nem megy?  :bash:

Fasszopó buzi köcsögöööööööööök lehet fütyülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D

mocskos szőröstalpúak, idióta szerb kutyák, faszszopó német ribancok, gyökér cseh kurvák, baszódjatok meg mind!  :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 11, 2014, 19:56:03
Fasszopó buzi köcsögöööööööööök lehet fütyülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D


:D :D :D

Ezek a gyökér Osztrákok addig fognak elől bakizni,hogy a végén sírni fognak velem együtt  :bash: :bash:

Idézetet írta: kreatos Dátum október 12, 2014, 19:29:10
Ezek a gyökér Osztrákok addig fognak elől bakizni,hogy a végén sírni fognak velem együtt  :bash: :bash:
19ezret vettek ki a zsebemből azok a buzik. egy kombin ezerre jött volna majdnem 20, csak az ausztria 1.5 over nem esett le, pedig bele-belenéztem, volt vagy 5-6 igazi ziccer. Az a fejes is, ami felsőléc lett, majd lefordultam az ágyról. Tök fasza kis szeló volt, de elbaszták a geci sógorok. Kurva annnnyukat mindnek, aki falábú

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 12, 2014, 22:38:27
19ezret vettek ki a zsebemből azok a buzik. egy kombin ezerre jött volna majdnem 20, csak az ausztria 1.5 over nem esett le, pedig bele-belenéztem, volt vagy 5-6 igazi ziccer. Az a fejes is, ami felsőléc lett, majd lefordultam az ágyról. Tök fasza kis szeló volt, de elbaszták a geci sógorok. Kurva annnnyukat mindnek, aki falábú

5-6 ziccer?....a csávó egyedül vitte a kapusra és képes volt kihagyni és oldalhálóba rúgni...és kapufára...meg a kurva anyába is

Faszszopó Kazany, remélem megdögöltök a kurva anyátokban :bash:

Idézetet írta: Solyom2 Dátum október 13, 2014, 19:43:09
Faszszopó Kazany, remélem megdögöltök a kurva anyátokban :bash:

Balhé, meg nem adott gól a vendégeknek, majd egy szép gól a kapuba 2 másodperccel a vége előtt.

kazany - Vlagyivosztok 4-3


Inkább lepihenek...  :redchug: