Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Vajon volt már ilyen hosszú káromkodásmentes sorozat a Gumiszoba történetében?

Misi mondta, hogy reméli, nem terhelik át az előfizetőkre az adót. Én havi 10k-t fizetek a UPC-nek a szolgáltatásért, havi átlag 500 GB forgalom mellett. Ha minden igaz, ez 75k adó. Szerintem nem hogy nem fogja kiszámlázni ezt nekem a UPC, de még havi nyereményjátékot is fog tartani a "Ki tud több adatot letölteni egy hónapban" cím alatt. Szinte látom azt, ahogyan Vajna már dörzsöli a tenyerét, és jön a Nemzeti Internetkávézó...

El kell menni innen fiatalok, amíg lehet. Ez teljesen tudatos, le kell butítani az országot, és a maradék birkákkal (akik ezer forintért megbasszák az anyjukat+nem neteznek+nem fogadnak+stb.) be lehet húzni még akárhány választást. 2030-ra a keresőképes lakosság 51%-a lesz cigány egy jósolt felmérés szerint.


Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 21, 2014, 23:01:45
El kell menni innen fiatalok, amíg lehet. Ez teljesen tudatos, le kell butítani az országot, és a maradék birkákkal (akik ezer forintért megbasszák az anyjukat+nem neteznek+nem fogadnak+stb.) be lehet húzni még akárhány választást. 2030-ra a keresőképes lakosság 51%-a lesz cigány egy jósolt felmérés szerint.

Nem megyek sehova.
Zárcsökkentés van!!

http://youtu.be/aLKgfuJK4ZQ?t=3m16s

Baszki, lassan odáig jutunk, hogy petróleumlápánál kell barlangrajzokat készíteni.

Ha elkészül a szobor, akkor lehetne belőle egy országos Wifi antenna.

Kormánypárti "gazdasági" lap szerint 700 ft/fő lesz magánszemélyeknek a havi maximum '"netadó".

Akkor végül kb. csak annyit bukok rajta egy évet alatt, mint a pénzügyi rezsicsökkentésen...


Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 21, 2014, 23:57:38
Ha elkészül a szobor, akkor lehetne belőle egy országos Wifi antenna.

Viccelsz? Úgy látom, hogy ez bronzból készült. Szerinted mennyi ideig sugározna netet? Úgy is kérdezhetném, hány nap kellene ahhoz, hogy egy MÉH telepen kössön ki, de ez túl evidens lenne.

Ami "tetszett" Misi nyilatkozatában az az volt, amikor azt mondta, hogy az eddigi törvény módosítások elősegítették azt, hogy a munkából szerzett pénz nagyobb hányada a dolgozónál maradjon. Viszont a kiesést vissza kell hozni, így a termékek, szolgáltatások árán kell azt megtenni. Szerintem ez leegyszerűsítve azt jelenti, hogy legyen a munkád a hobbyd, dolgozz mint egy gép, éld le az életedet úgy, hogy húzod a rabigát, Ők majd a milliárdos villáikban élnek majd helyetted is.
2 éve költöztem haza, de már megbántam. Komolyan azt hittem, hogy a birkákhoz való hasonlítás csak költői túlzás a magyarokkal szemben. A lófaszt! Itt egy darab cigány megtehet bármit. Nem hiába vitették a koronát a Parlamentbe. Teljes szívemből utálom ezt a korrupt politikát (világot), de legalább máshol hagyják az embert élni.
Legooglezom, hogy mennyi a net havidíj Kubában, és ha hasonló árban van mint itthon, költözök át. A politikai színvonal ott is hasonló, azon nem vesztek, de legalább olcsó a szivar, a rum, az étel, és még tengerpart is van. Bár így jobban átgondolva, lehet Jamaicaban könnyebb és vidámabb az élet.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 22, 2014, 00:30:31
Viccelsz? Úgy látom, hogy ez bronzból készült. Szerinted mennyi ideig sugározna netet? Úgy is kérdezhetném, hány nap kellene ahhoz, hogy egy MÉH telepen kössön ki, de ez túl evidens lenne.

Ami "tetszett" Misi nyilatkozatában az az volt, amikor azt mondta, hogy az eddigi törvény módosítások elősegítették azt, hogy a munkából szerzett pénz nagyobb hányada a dolgozónál maradjon. Viszont a kiesést vissza kell hozni, így a termékek, szolgáltatások árán kell azt megtenni. Szerintem ez leegyszerűsítve azt jelenti, hogy legyen a munkád a hobbyd, dolgozz mint egy gép, éld le az életedet úgy, hogy húzod a rabigát, Ők majd a milliárdos villáikban élnek majd helyetted is.
2 éve költöztem haza, de már megbántam. Komolyan azt hittem, hogy a birkákhoz való hasonlítás csak költői túlzás a magyarokkal szemben. A lófaszt! Itt egy darab cigány megtehet bármit. Nem hiába vitették a koronát a Parlamentbe. Teljes szívemből utálom ezt a korrupt politikát (világot), de legalább máshol hagyják az embert élni.
Legooglezom, hogy mennyi a net havidíj Kubában, és ha hasonló árban van mint itthon, költözök át. A politikai színvonal ott is hasonló, azon nem vesztek, de legalább olcsó a szivar, a rum, az étel, és még tengerpart is van. Bár így jobban átgondolva, lehet Jamaicaban könnyebb és vidámabb az élet.

Észak-koreai TV - Magyarországi hírek 05. A végső győzelem!

Jelenleg egyébként úgy érzem, hogy két üldözött társadalmi csoport tagja is vagyok (sportfogadó és magyar). Szerintetek van arra esély, hogy Észak-Koreában van politikai menekült státusz? Ha igen, vajon Milan-ék tudják majd oda postázni az SPF pontokból vásárolandó Xbox-omat?

kurvaanyád devvarman szívjál le egy indiaielefántot te patkány

Hozzám most jutott el ez a hír...a kurva mamikájukat....
Ezért nem szeretek én híreket hallgatni és híradót nézni :bash:

Bazd szájba az anyád sálke, a vak bíróval együtt, aki nem mellesleg meg is vakulhat, ha nem tudja a kezet megkülönböztetni az ember fejétőll!  :fakk:

7 kapura lövés egész meccsen .... Abból 4 gól lett! Dugjátok fel magatoknak a 800-1000 passzot meccsenként, amikor már lehetne kapura lőni, ti még passzoljatok egyet!

Egy kérdés: Az első félidőben a barca rúgott egy kapufát. Az nem kaput eltaláló lövés? Volt két gól, meg egy iniesta helyzet és a kapura lövési stat 3-0 volt?!