Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Na UAE és Kuvait, ezt szépen lebundáztátok, az arab cigány kurva anyátokat, hogy fogyna el azonnal az összes olajatok... 2-0-ról 2 perc alatt 2-2, aztán 0 db helyzet az egész 2. félidőben. Most akkor szépen leadjátok Kuvaitnak az 1 pontot, így akkor ők továbbjutók, eddig valószínűleg jól számoltatok. Nektek pedig most van 2. De mi van akkor, ti büdös tevebaszó faszszopó férgek, ha Iraktól kikaptok? Ha? Akkor beszopjátok, hogy fulladnátok a homokba. Ugyanis Irakkal nem lesz olyan könnyű megbeszélni előre az eredményt, ti undorító cigányok. Kibaszott arab csalók!!!!

A cseh kosárkupában raktam a Litomericére egy 1. negyed race to 10 et 3.4@ es oddson. Ez a csapat a másodosztály nyugati csoportjának 8-0 val álló veretlen listavezetője. Gondoltam annyi érték lesz bennük, hogy a Decin ellen otthon legalább az első 10 pontra jók lesznek.

7-4, 9-7 volt nekik, ezután 9-9 nél 2 büntetőt dobtak, MINDKETTŐT kihagyták, de még eztán is volt támadásuk, hogy megcsinálják a race to 10 et. Innen 9-14 lett.

Rohadt faszszopó köcsögök, menjetek szart lapátolni.


#6227 november 19, 2014, 18:17:25, bendehal
Köcsög vámosok!
Majd el felejtettem meg említeni.
Faszopó japo!

Rohadt niggerek! A kurva dél-afrikaiaknak most mi a pöcsömért kellett nyerniük, már így is biztos csoportelsők basszameg, a kurva Nigéria meg így fog kiesni a francba, mert képtelen nyerni. Kurva élet!!!!  :bash: :bash:

Én sem értem, én is a kibaszott Nigérián mentem el. Szétkúrják az agyam az ilyen balfasz eredmények.

12bol nulla talalat! Ezt ubereljetek :D

A jó ég verjen meg, te féreg UNICS, hogy lehettek ekkora szarfaszúak, már hétről hétre???

A Lada meccsen elképzelhető hogy megszakad a sorozat :D

Köcsög Olympiakosz kissé korán húzta be a kéziféket  :redchug:

Annyira bírom mikor a faszfejnek labdája van a duplabrékhez, azt persze  nem tudja megcsinálni és utána game-t se nyer már...

kurva szádat Garin

Idézetet írta: Greipel Dátum november 17, 2014, 17:45:00
Na UAE és Kuvait, ezt szépen lebundáztátok, az arab cigány kurva anyátokat, hogy fogyna el azonnal az összes olajatok... 2-0-ról 2 perc alatt 2-2, aztán 0 db helyzet az egész 2. félidőben. Most akkor szépen leadjátok Kuvaitnak az 1 pontot, így akkor ők továbbjutók, eddig valószínűleg jól számoltatok. Nektek pedig most van 2. De mi van akkor, ti büdös tevebaszó faszszopó férgek, ha Iraktól kikaptok? Ha? Akkor beszopjátok, hogy fulladnátok a homokba. Ugyanis Irakkal nem lesz olyan könnyű megbeszélni előre az eredményt, ti undorító cigányok. Kibaszott arab csalók!!!!


Hahahahahahaha, nem jött össze a taktikázás, Kuvaiti mocskok, szép volt Omán!  :great: :great: :cya: :cya: :cya:




Szép volt Tsonga, a jó kurva anyádat!