Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Hát az az igazság. hogy nekem a sportfogadás "drog", jobban megreccsenek, ha abbahagyom. Az arany középutat választom: mértékkel, kevesebb meccset rakva, hideg fejjel játszva.

#6286 november 29, 2014, 15:39:46, pergelt
Remélem ezen a hétvégén nem az újpesti focisták a sorosak a tippmixeléssel!!
Egyet bevághatnának ennek a fos haladásnak.

szerencsétek

#6287 november 29, 2014, 18:01:47, rosco
Szép volt bersciai impotensek! Egy félidőnyi kettős emberelőnyben nem sikerült még egy kibaszott  gólt szerezni. :bash:

Mocskos rohadt faszszopó, tetves geciszívó Ademar, az az utolsó szutyok bundás kurva anyádat!!!!!!!! Már az első meccs is értelmezhetetlen volt, de ez teljesen felfoghatatlan, amit műveltek, ti mór patkányok. FC Porto, ráadásul kéziben, atyaúristen...

Jelenleg 4 gól előny, majd félidei viszonylag biztos vezetés után hazai pályán 4 gól hátrány, hogy pusztulnátok meg kínok között...

Idézetet írta: Greipel Dátum november 29, 2014, 18:43:17
Mocskos rohadt faszszopó, tetves geciszívó Ademar, az az utolsó szutyok bundás kurva anyádat!!!!!!!! Már az első meccs is értelmezhetetlen volt, de ez teljesen felfoghatatlan, amit műveltek, ti mór patkányok. FC Porto, ráadásul kéziben, atyaúristen...

Jelenleg 4 gól előny, majd félidei viszonylag biztos vezetés után hazai pályán 4 gól hátrány, hogy pusztulnátok meg kínok között...


Hihetetlen, 50. perc környékén 2-vel ment a Porto és támadtak, ki is nyomtam a betet. Most meg visszanézek, és mennyi az eredmény? Már nem emlékszem, de 3-mal végül az Ademar nyer. Ezt a szart. :D :D
Ugyanakkor nagy seggfej ez az Ademar továbbra is, így megérdemelten búcsúztak a kupából.

mocskos kelszi...

Retkes kurva anyját a Chelseanek!

bassza meg az isten ezt a diósgyőrt. ilyen szar gyakadémiától kikapni...

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 29, 2014, 12:47:16
Hát az az igazság. hogy nekem a sportfogadás "drog", jobban megreccsenek, ha abbahagyom. Az arany középutat választom: mértékkel, kevesebb meccset rakva, hideg fejjel játszva.

Te valójában pont azt élvezed, hogy idegeskedhetsz és ezt még dokumentálhatod is, ezért nem változtatsz stratégiát és nem fogadsz vissza.
Ezeket az elment meccseket írhatod a "Bejött" témába is, mert jól érezted, hogy el fog menni és kelleni fognak a képernyőképek!    :ok:
(oké, tudom, ez most talán más, mert utólag néztél rá az eredmény alakulására)

Ha a "drogozásnál" egyszer fontosabb lesz, hogy több pénzre váltsd ezt a sok value betet (!), akkor úgyis változtatni fogsz majd.

Kedves Dijósgyőr!

Gratulálok a mai teljesítményhez szarrágó, retek degeneráltak. Húzzátok egymást a nagy taktikus Szivics faszára, úgy takarodjatok haza! Szakadna rátok az új stadionotok!

A kurva isten baszná véresre ezt a zsidó geci ajaxot. Minden kurva szelvényem egy meccsen megy el ezen a szájbabaszott hétvégén.

#6296 november 30, 2014, 16:37:13, Greipel
Mocskos hamburgi kézilabdás szemétládák! Remélem kiesés lesz a vége a görénykedéseteknek. Ott baszódjatok meg ahol vagytok a hazai pályás -6-otokkal együtt...

Rohadt férgek, 50. perc környékén megvan a fordítás, onnantól kezdve végig 1 gól vezetés, majd egyenlítés, megint 1 gól vezetés, megint egyenlítés. 26-25-ig ez ment. A vége pedig 26-27. A jó kurva anyátokat!!!!!!!!!!!!! Legalább 2-vel kaptatok volna ki, és kizúgtatok volna a picsába...

*26-28, azt a mákos kurva fajtátokat, hogy 1-gyel több idegenben lőtt góllal ti mentek tovább, faszszopók.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 30, 2014, 00:08:44
Te valójában pont azt élvezed, hogy idegeskedhetsz és ezt még dokumentálhatod is, ezért nem változtatsz stratégiát és nem fogadsz vissza.
Ezeket az elment meccseket írhatod a "Bejött" témába is, mert jól érezted, hogy el fog menni és kelleni fognak a képernyőképek!    :ok:
(oké, tudom, ez most talán más, mert utólag néztél rá az eredmény alakulására)

Ha a "drogozásnál" egyszer fontosabb lesz, hogy több pénzre váltsd ezt a sok value betet (!), akkor úgyis változtatni fogsz majd.

Elég lenne minden 3. Print Screen után nyomni egy cash out-ot is, és már bőven profitban lenne ezekkel.

Idézetet írta: Dortbo Dátum november 30, 2014, 16:02:53
Elég lenne minden 3. Print Screen után nyomni egy cash out-ot is, és már bőven profitban lenne ezekkel.
Régebben én is ezt írtam neki, de azóta azért látszik, hogy nagyon sok fogadásnál nincs cash out (race a kosárnál és sokszor a hendiknél se, mert ilyen u19-es és hasonló egzotikus bajnokságokra rak, amik sokszor nincsenek live-ban sem)
Nyilván persze meg lehetne párat menteni, remélem tanul ezekből.

Kurva anyádat fasszopó csicska Juventus! Nincs bírói segítség egyből nem tudtok nyerni! :bash: