Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Baszd meg a kurva anyád, te féreg Krka!!!!! Szép volt a fault 1 másodperccel a vége előtt, aztán a hosszabbításban meg csak 3 pontot dobtok ABA Liga csapatkként hazai pályán. Hogy rohadnátok meg, mocskos szemét állatok!!!!

Ez turbo verseny? Mert ha lehet még rebuyolni, olyan nagy nem lehetett a vak, ha nem turbo.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 02, 2014, 21:00:35
Ez turbo verseny? Mert ha lehet még rebuyolni, olyan nagy nem lehetett a vak, ha nem turbo.

Igen, turbo, 2750 chipem volt, a vak meg 400, ha jól emlékszem.

mocskos kurva anyátokat walesi fasszopó banda....mennyeteket birkákat meg kecskéket legeltetni bazdmeg...fasszopó swansea...ráadásul ilyen stat mellett.... :2guns: :2guns: :bash: :bash:


pont most írom, erre gólt rúgnak  :D :D

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 02, 2014, 21:55:08
Igen, turbo, 2750 chipem volt, a vak meg 400, ha jól emlékszem.

Az azért nem kevés. Ez el lett kapkodva.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 02, 2014, 22:39:22
Az azért nem kevés. Ez el lett kapkodva.

Lehet, de nagyon rossz volt a lapjárás, szinte minden lapot dobtam, megváltás értékűnek tűnt az A,Q ebben a szituációban.

Csak a  miheztartás végett: Marseille-i cigányok, basszátok az anyátok!
Egy gyönyörű góllal megszerzitek a vezetést, erre összehoztok egy kamu 11-est...mintha megijedtetek volna a vezetéstől.
A második félidőt már nem is néztem, tudtam hogy marad az 1-1. Sajnos neten nem volt pénzem, a tippmix-szelót gyűrtem rongyosra....
Hogy dögölne meg az összes bundás geci!!!
Remélem a Psg keresztbeszopat titeket a bajnokságban!
Dokkmunkás cigányok.

Picsába hogy egyetlenegy kínai kosármeccsre nem fog az over jönni - amire tettem...  :redchug:

Rebuyban egész nap adom AQ-val a fenti helyzetet, ott sokkal lazább all-inek peregnek, mint normál versenyhelyzetekben. Viszont abban sincs semmi rendkívüli, ha háromfelé nem áll meg az AQ. Így csak annyi történt, hogy kiestél egy freerollról.

Tudom, hogy nagyon szerencsétlennek érzed mostanában magad és ezt próbáltad velünk is éreztetni, személy szerint együtt is érzek, de ez akkor sem Gumiszoba pozitív anyag sajnos, hozz valami jobbat!  ;D

***off

a nagyvak nem Kiskokó a Vidiből???   :D

Faszomert nem jo mar a bwin... :bash:

Nymburk szarházi köcsögjei minden meccsen 80 pont körül dobnak ma hazai pályán 5 perccel a vége előtt 52-nél járnak.
Szopjátok le szépen egymást nyomorékok...  :bash:

#6326 december 04, 2014, 03:58:58, alexthebest
Csicska Memphis, a Houston B tömi őket... Kijönnek a második félidőre, gondoltam felszívják magukat. Hja, első három labdabirtoklás turnover...   :redchug: :redchug:

Fúúú, de rühellem ezt a két kiszámíthatatlan nyomoronc csapatot!

 Orosz focibajnokság...  már tegnap is majdnem emgszívatott de ma sikerült nekik :D Kapják be rohadékok

rákos unicaja....!! :noway: :noway:

A büdös, faszszopó kurva retkes geci anyádat pkr

Soha a büdös kurva életben nem fogok többet itt pókerezni.  :bash: :bash: :bash: