Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum december 04, 2014, 21:39:41
A büdös, faszszopó kurva retkes geci anyádat pkr

Soha a büdös kurva életben nem fogok többet itt pókerezni.  :bash: :bash: :bash:

Mi történt??? Én is szeretek ott játszani.

Idézetet írta: 26juventino Dátum december 04, 2014, 21:45:27
Mi történt??? Én is szeretek ott játszani.


Egy versenyen voltam, elég sokan indultunk, aztán olyan asztalhoz kerültem át (ugye egyre kevesebben lettünk), ahol a top 10-ből az első mellett még két másik volt. Végig szar lapjaim voltak, és amikor jókkal nyitottam pl AQ, akkor nyer a másik egy 6-os párral, de úgy, hogy rivernél jött fel neki a 6-os. Meg ilyen 2-es párral nyertek többen. Vicc, hogy 2-3 ember mindig nyert az asztalnál, a többiek meg szívtak, aztán én is kiestem.

Egy hete játszom itt, minimális mínusszal, de végig szar lapokkal. azt hiszem, hogy az egy hét alatt kétszer volt AA a kezembe, és talán még kétszer KK, de abból az egyik alkalommal buktam. Általában ilyen full hulladék lapokat kapok, amivel nem érdemes beszállni.

De mindegy is, a pókert nem élvezem, meghagyom neked :)
Nyerj helyettem is :beerchug:

A JÓ KURVA ÉG VERJEN MEG TITEKET, RETKES KIBASZOTT GRAVELINESI SZEMÉT CSALÓK, A MOCSKOS BUNDÁS KURVA ANYÁTOKAT, AZT!!!!!!!!! :segg:


Buzi skót falábú gecik. Ilyen helyzeteket kihagyni rohadjatok meg.  :2guns:

kurva anyád, mocskos chelsea...  :noway: :noway: :noway:

Kurva anyádat fasszopo mocskos Chelsea... :hanyas: :lehany: :lehany:

arsenal, nincsenek rád szavak ....  :fakk:


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 06, 2014, 17:25:53
Tsonga  :noway: :noway: :noway:

Egész szettben a kibaszott brékre játszok, erre az utolsónál már úgy voltam, hogy 5-5-tel tesztelik az új szabályt, erre Tsonga semmire veszi el a másik gyökér adogatását.  :noway: :noway: :noway:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 06, 2014, 17:33:48
Egész szettben a kibaszott brékre játszok, erre az utolsónál már úgy voltam, hogy 5-5-tel tesztelik az új szabályt, erre Tsonga semmire veszi el a másik gyökér adogatását.  :noway: :noway: :noway:

True story... Ezért szép a tenisz...

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 06, 2014, 17:33:48
Egész szettben a kibaszott brékre játszok, erre az utolsónál már úgy voltam, hogy 5-5-tel tesztelik az új szabályt, erre Tsonga semmire veszi el a másik gyökér adogatását.  :noway: :noway: :noway:
milyen új szabályt?

Igazából nem gumiszoba téma, mert csak a Chelsea okozott kisebb bevételkiesést, de elég komoly hétvégénk van eddig. Kikapott a Chelsea, az Arsenal, a Tottenham ellen 12-2 re hozta a szögiket a Palace, a Roma kettővel cumizik bő húsz perc után otthon, ahogy a Bilbao is vesztésre áll. Frankón a Bundás a hétvége papírbajnoksága  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 06, 2014, 18:29:03
Igazából nem gumiszoba téma, mert csak a Chelsea okozott kisebb bevételkiesést, de elég komoly hétvégénk van eddig. Kikapott a Chelsea, az Arsenal, a Tottenham ellen 12-2 re hozta a szögiket a Palace, a Roma kettővel cumizik bő húsz perc után otthon, ahogy a Bilbao is vesztésre áll. Frankón a Bundás a hétvége papírbajnoksága  :D

Zaza mekkora játékos... remélem visszajön télen a Juvéba :)

Brindisi cseszd meg, 8 pont előny nem elég a negyedik negyedre? Zsinórban szopják a hármasokat  :redchug:

Nem gyakran irok ide, de egyszeruen meg mindig bennem van a hajnali Pacers meccs.
-14 rol kiegyenliteni ugy  hogy aztan elcsesszek egy ponttal a hosszabitast, a budos isten faszaert kell ezt csinalni, nem is tudtam rendesen elaludni utana. Buktak volna el inkabb 30-al, ahogy az az elso negyedben kinezett. >:(
Vitte a szelom mindenhol a 365ligatol a will hill-ig, a rohadt visszafogadas miatt kb. nullszaldos a dolog, de a kurvaeletbe mar. >:(