Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum december 12, 2014, 21:48:36
szerb kézilabdázó nők, szíjjatok le ti is

Engem is  :P

Szopjatok faszt, nyomorult Schalke gecik. Még azt a kibaszott 1x-et sem tudtátok összehozni, ti anyabaszó állatok. Rohadjatok meg!!! :hanyas:

Én csak annyit kérek karácsonyra, hogy a Dortmund essen ki a picsába. Köszönöm.  :angel:

elképesztő hogy mennyi 11-est hagynak ki mostanában. most is ez  a faszszopó southampton, ugyan melyik lehetett az a falábú persze pár perc mulva gólt kapnak.

faszszopó barcelona

A Dortmund veretésére már szépen ráálltam, a Bayern minden hétre alapja egy kombinak, de ha ezeken kivül akár egy BundásLiga meccsre is teszek, szakadjon le a farkam miután meghág egy ló. Csicska Schalke  :noway:

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum december 13, 2014, 17:43:22
elképesztő hogy mennyi 11-est hagynak ki mostanában. most is ez  a faszszopó southampton, ugyan melyik lehetett az a falábú persze pár perc mulva gólt kapnak.


Tadic!  Hogy a szél kuszálja össze a lábaid!

Azt a tetves fasszopo olah anyatokat basszatok telibe mocskos heci romanok 20,5 overen voltam 10 percuk volt 2 kibaszott golt dobni erre egy kibaszott golra is keptelenek voltak.hogy a kurva anyjukba dobtak ezek 29 golt a danoknak nem ertem.az elso 10 percben 0 gol utolso 10 percben 1 gol.no comment
Remelem mindannyian hosszan tarto betegsegben es szenvedesben fog megdogleni

Retkes Róma, egy nyamvadt gólt bírtak verni 70 perc emberelõnyben... Verjék telibe egymást a City elleni alibiért is. :bash:

Basszátok meg Ibra egy kibaszott gólt nem tudtatok be préseni? geci huszárok

Csak egy kurva Liverpool gól kellett volna,hogy szakítsak egy nagyot  :bash:

Cremonai retkes cigányok, basszátok a jó kurva anyátok!!!!!

Amúgy megint ugyanaz az effektus, mint korábban a Brasilia és a Rakvere Tarvas meccsén.
Pesaro eddigi idegenbeli meccsei: Brindisi: 92-56, Avellino: 69-60, Reggiana: 91-73, Sassari: 92-64, Milano: 96-61.

Ma pedig: na persze...

Persze b+, majdnem 3 percig tartott elvégezni a 49. perc közepén befújt 11-est, nehogy az 50. perc végéig leessen a vezető gól a Santiago Wanderersnek...

Szopjatok le spanyol ribik!

Idézetet írta: rosco Dátum december 15, 2014, 17:35:23
Szopjatok le spanyol ribik!

Martín az enyémet, a többiek a tiétekét ;)