Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum december 15, 2014, 17:55:17
Martín az enyémet, a többiek a tiétekét ;)

Áll az alku  :D


Simán ül a kosár tippem, erre most látom, hogy alatt helyett felett tettem. Kibaszott megszokás! ÁÁÁ!

Na, eladtam egy kis eurót tegnap, erre ma beszakadt a forint...

Jelzem arról volt szó, hogy az államadósság év végi kozmetikázása miatt majd "mesterségesen" erősítik kicsit a forintot decemberben. Már ebben sem lehet RÁJUK számítani. Köcsögök.

(Orosz barátaink odatették ma magukat egy 6,5%-os (!!) kamatemeléssel... Kicsit bajban vannak.)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 16, 2014, 12:32:25
Na, eladtam egy kis eurót tegnap, erre ma beszakadt a forint...

Jelzem arról volt szó, hogy az államadósság év végi kozmetikázása miatt majd "mesterségesen" erősítik kicsit a forintot decemberben. Már ebben sem lehet RÁJUK számítani. Köcsögök.

(Orosz barátaink odatették ma magukat egy 6,5%-os (!!) kamatemeléssel... Kicsit bajban vannak.)
Most ok vannak bajban kesobb masok lesznek :) Most a kis orosz sziv kesobb a kis eu-i mg amerikai fog mert az urasagok civodnak :)

#6425 december 16, 2014, 13:38:30, csacsi1899
Idézetet írta: Knapp Dátum december 16, 2014, 12:32:25
Na, eladtam egy kis eurót tegnap, erre ma beszakadt a forint...

Jelzem arról volt szó, hogy az államadósság év végi kozmetikázása miatt majd "mesterségesen" erősítik kicsit a forintot decemberben. Már ebben sem lehet RÁJUK számítani. Köcsögök.

(Orosz barátaink odatették ma magukat egy 6,5%-os (!!) kamatemeléssel... Kicsit bajban vannak.)

Baszhatják a 17%-os alapkamatukat, ha tegnap 13%-ot gyengül a rubel, ma meg már 25%-ot.
Csak az nem hozza el onnan a pénzt, aki nem tudja...
(És az is nagyon durva, hogy év eleje óta már megfeleződött a rubel értéke)

Olasz suttyók...hol vannak a gólok!? :crazy: >:(

Mocskos fasszopo cigany kormend ilyebkor tudnak nyerni...mocskos szanalmas banda geci  :bash:

Spanyol copameccsek. Egy kibaszott meccsre raktam overt, a többit békén hagytam. Természetesen az Almeria-Betis a kiválasztott, félidő 0-0, látszik, hogy mindkét buzeráns faszszopó társaság a háta közepére kívánja az egész szarságot a 4:3-as első meccs után. Nulla futás, nulla elképzelés, nulla helyzet. A tűz égesse meg mindet!

Idézetet írta: maurozarate Dátum december 16, 2014, 22:53:36
Spanyol copameccsek. Egy kibaszott meccsre raktam overt, a többit békén hagytam. Természetesen az Almeria-Betis a kiválasztott, félidő 0-0, látszik, hogy mindkét buzeráns faszszopó társaság a háta közepére kívánja az egész szarságot a 4:3-as első meccs után. Nulla futás, nulla elképzelés, nulla helyzet. A tűz égesse meg mindet!

Megégette őket, mert a 78. percre leesett három gól! A másodikat sokat fogják mutatni.

Pelicans, bohóc geci csapat basszameg, egy utolsó Utah-tól kikapni otthon.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 16, 2014, 13:36:12
Baszhatják a 17%-os alapkamatukat, ha tegnap 13%-ot gyengül a rubel, ma meg már 25%-ot.
Csak az nem hozza el onnan a pénzt, aki nem tudja...
(És az is nagyon durva, hogy év eleje óta már megfeleződött a rubel értéke)
Meg az is durva elvonatkoztatva mindettol, hogy ha mondjuk en egy josagos angyal lennek es szembemennek az amerikai erdekekkel. Akkarmekora orias vagyok kepes lenne kicsinalni :) Engem ez is nyugtalanit h muszaj abban bizni h amerika nem egy utolso aljas diszno mert ugyais az lesz amit k akarnak :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 17, 2014, 03:43:13
Pelicans, bohóc geci csapat basszameg, egy utolsó Utah-tól kikapni otthon.
Valamit nagyon benéztél,mert a Pelicans győzött 119:111-re :D


Idézetet írta: Winger Dátum december 17, 2014, 08:57:45
Valamit nagyon benéztél,mert a Pelicans győzött 119:111-re :D

Full kilátástalan játékkal álltak rendre tizen kivül. Az utolsó negyedben robbantottak, DE csak azért mert akkor irtam rájuk gumiszobában  ;D

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 17, 2014, 08:55:26
Meg az is durva elvonatkoztatva mindettol, hogy ha mondjuk en egy josagos angyal lennek es szembemennek az amerikai erdekekkel. Akkarmekora orias vagyok kepes lenne kicsinalni :) Engem ez is nyugtalanit h muszaj abban bizni h amerika nem egy utolso aljas diszno mert ugyais az lesz amit k akarnak :D

Ez sajnos benne van, de amíg Adolfok, Szaddamok és Vlagyimirok ellen aktivizálják magukat és nem az "angyalokat" bántják, addig én inkább lájkolom őket.

Egyébként angyalnak lenni sem annyira jó dolog.

Rammstein Engel (Official Video) HD