Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: maurozarate Dátum december 16, 2014, 22:53:36
Spanyol copameccsek. Egy kibaszott meccsre raktam overt, a többit békén hagytam. Természetesen az Almeria-Betis a kiválasztott, félidő 0-0, látszik, hogy mindkét buzeráns faszszopó társaság a háta közepére kívánja az egész szarságot a 4:3-as első meccs után. Nulla futás, nulla elképzelés, nulla helyzet. A tűz égesse meg mindet!
Nem tudom de ha ez az egesz csak egy jatek lenne en kiprobalnam azt h a dolgaimat nem nekik tetszo aron adnam es lennek mindenfele nepnyuzo szemet ailyen egyebkent minden elnok kivetel egy-ketto. Aztan felkinalnam ingyen de a nepemet megjobban sanyargatnam. Akkor mennyire lennek kedves? Kina pl egy fkkal jobb csak mint ek de valamilyen szinten kedvukre tesz. Maris visszafogottabbak a biralatok.

#6436 december 17, 2014, 11:23:02, Knapp
Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 17, 2014, 10:14:18
  Nem tudom de ha ez az egesz csak egy jatek lenne en kiprobalnam azt h a dolgaimat nem nekik tetszo aron adnam es lennek mindenfele nepnyuzo szemet ailyen egyebkent minden elnok kivetel egy-ketto. Aztan felkinalnam ingyen de a nepemet megjobban sanyargatnam. Akkor mennyire lennek kedves? Kina pl egy fkkal jobb csak mint ek de valamilyen szinten kedvukre tesz. Maris visszafogottabbak a biralatok.

Inkább áttettem ide, nem Gumiszoba téma:
:)

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7101.60.html



múltkor a spanyolok szopatnak le félidő +5ről most meg a svédek...  :noway:

svéd kézis nők, szíjjatok le!

Peter HORVATH(HUN) Balazs MARTON(HUN), kéz és lábtörést kívánok (szó szerint) az ilyen csaló szarfaszú bíróknak.

Idézetet írta: drogos Dátum december 17, 2014, 17:25:02
Peter HORVATH(HUN) Balazs MARTON(HUN), kéz és lábtörést kívánok (szó szerint) az ilyen csaló szarfaszú bíróknak.

ereztem hogy magyar birok vannak  :redchug: latszott a fujasokon  :bash:

Hogy inkább nyelt volna le titeket az édesanyátok, dán kurvák

Remélem megbassza ezeket a dán picsákat egy csapat gorilla, majd nyomat velük egy ATM-et.
Remélem, hogy ezután 10 évig még a négybe sem fognak bekerülni a férgek.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum december 17, 2014, 19:46:36
Remélem megbassza ezeket a dán picsákat egy csapat gorilla, majd nyomat velük egy ATM-et.
Remélem, hogy ezután 10 évig még a négybe sem fognak bekerülni a férgek.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

De úgy basszák meg őket, hogy repedjenek ketté, és ott dögöljenek meg mind!!!!

Kurva anyád Frankfurt, vagy Hertha? A frászt hozzátok rám. Mindkettő lő gólt - ez volt a tippem. Erre: Hertha 7 idegenbeli mérkőzésén rúgott 7 gólt - ez ugye 70 percenkénti átlag. Most meg 12 percenként rúg egyet-egyet. Meg belém is. Lehet most is szopás lesz? Remélem a Frankfurt fel tud állni a padlóról. Ne kúrjatok ki velem!

Hát ez gyors volt, köszi frankfurti legények!

Azt a mocskos kurva életbe, hogy pont azon a kibaszott német meccsen nincs legalább 2 gól, amit kiválasztok. Kurvanyátokat hoffenheimi köcsögök!

Idézetet írta: drogos Dátum december 17, 2014, 19:46:36
Remélem megbassza ezeket a dán picsákat egy csapat gorilla, majd nyomat velük egy ATM-et.
Remélem, hogy ezután 10 évig még a négybe sem fognak bekerülni a férgek.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
hogy jutnanak? Az atok 11.5 eves :D am megerdemeltek :D kocsogok voltak vegig