Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Annyira szeretem ezt az éjszakai-hajnali teniszezést. Az ember felkel és már a gumiszobában kezdi a napját. Friedsam, most hogy kikaptál egy 17 éves kislánytól, remélem elgondolkozol azon, hogy a teniszezés helyett miért is nem gombot árulsz az utcasarkon.

Ááááááááááááááááááááááááááááááá!!!

#6512 január 04, 2015, 13:29:18, alexthebest
Ha egy csapat tízzel megy egy negyed után, de a következőben majd 8 perc alatt csak egy hármas esik be, meg mellé 3 büntető, azaz 6 szánalmas kurva pont bónuszban akkor miért nem lehet azelőtt időt kérni hogy egyenlítene a másik? Rohadt Lagun Aro...  :bash:

Na akkor mára végeztem is. Csicska csapat megy 12-vel, ki akarok szállni, erre zsinórban jönnek az érthetetlen turnoverek, képtelenség cash outolni... Ilyenekkel nem lehet mit kezdeni...

Barnie, hogy nyolc nyíl álljon a makkodba, ha legközelebb tábla elé állsz.  :bash:

Ajánlom a Shittynek, hogy nagyon gyorsan szedje össze magát!!!!

Szép volt Pana, megint a 2. fordulóban esek ki. Mocskos sarlatánok...

#6516 január 05, 2015, 06:51:41, alexthebest
Nyomorék Benneteau, ha szarul vagy faszé nem adod fel?

Már 2-2 nél medicalt kér, biztos voltam benne nem megy végig. De hát ekkora ökröt, inkább végigszenvedi, meg hagyja hogy egy taknyos gyerek szopassa. Remélem úgy lesérül, hogy fel nem épül a geci csigazabáló.

#6517 január 05, 2015, 14:15:55, alexthebest
Jól van Querrey fiam, labda a duplabrékhez, erre zsinórban 12 vesztett pont amikor szerválni kell a szettért. Ez mi?  :D

Javítva: 16 pont zsinórban... Ebbe megint belenyúltam basszameg, el se hiszem...  :crazy:

Kétszer kértünk - sikertelenül - visszahívást a napokban a telenortól, majd ma felhívtuk őket és az ügyintéző "kapcsolása" alatt (helyett) pontosan 30 percig hallgattunk zenét, mielőtt bontott volna a vonal...

ÉS MOST AZT VÁRJÁK, HOGY ÉRTÉKELJEM, MENNYIRE VAGYOK ELÉGEDETT VELÜK!

A szerencsejáték oldalak okosabban csinálják: Általában akkor küldik ki a kérdőívet, amikor nyertél, vagy ha éppen nyerésben vagy...

A JÓ ÉDES ANYÁTOKAT JETS HOKIBAN IS,8MP A VÉGE ELŐTT BULI-T ELBASSZÁTOK ÉS BESZOPJÁTOK A GÓLT...
X2-RE VOLTATOK TÉVE. A KURVA ANYÁTOKAT  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Vonulj vissza Hewitt!

De ilyen is volt:
Idézetet írta: kreatos Dátum május 14, 2014, 17:44:17
Fucsovics nevét régen láttam már itt :laugh:

Persze az oldal aljára már odakerült:
Idézetet írta: butyi Dátum május 20, 2014, 12:47:40
Roland Garros (France) - Qualification
Fucsovics M. (Hun)  -  Ignatik U. (Blr)   4:6 4:6

ez az fucsovics!  :hanyas:

És csak a Gumiszobában 88 oldalt töltöttünk meg egy év alatt! De az biztos, hogy ZTE88-nak a legsűrűbben látogatott topikja ;)

Én azt hittem, hogy a top 10-ben legalább 8 helyen alexthebest-et látjuk :D

Viszont hiányolom az egyik kommentjét. Nincs kedvem kikeresni, de valami ilyesmi volt: ">nickneve a csókának< olvassál geci, olvassál" :D

Nekem Greipel kreatívabb kirohanásai tetszettek a legjobban az évben. :D ;D Sajnos az év 2. felére konszolidáltabb lett. :redchug: