Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Igen védtem volna, ha van a neten pénzem..  ;D  :wall:

Ú, iskolás koromban volt ez így... védőpénz nélkül az ilyet fel sem "szabad" tenni.

Hogy verjem a faszom bele ebbe a buzi esőbe bazmeg. Idei első tenisz tippem sem lesz lejátszva időben.

Kurva anyád eső!


Kerber téged már nem is szidlak, mert tudom, hogy tőled csak ennyit lehet elvárni. Én vagyok a hülye, amiért rád teszek. Gondegyszálse, csak a tenisszel kérlek haggy fel! Köszbazdmeg!

Federer te rohadt papucs! a Milka tehened nem engedte meg h leadd a meccset Hewittnak vagy miafaszom?? Régebben ilyen bemutatókat simán leadtál pl.: Roddicknak meg Belluccinak is... most meg megvered szerencsétlent hazai közönség előtt... vagy ekkora egód lett az ezredik győzelemtől???! FASZFEJJJJJ

ROHADT TETVES GECI BET365 NYALD KI A BUZI CASH OUTODAT!!! Rohadjanak meg..


Idézetet írta: szorzatos Dátum január 12, 2015, 16:38:05
? mert?

Nagyon tudják, hogy mikor kell levenni a cash out opcíót.. aztán 1 mp-re visszahozzák majd megint eltűnik és egyáltalán nem lehet felvenni. Pont amikor 5x-s pénzzel szálhattam volna ki...  :bash:
De amikor vesztésre áll a fogadásom akkor nagyon ajánlgatják !

Idézetet írta: 26juventino Dátum január 12, 2015, 16:47:24
Nagyon tudják, hogy mikor kell levenni a cash out opcíót.. aztán 1 mp-re visszahozzák majd megint eltűnik és egyáltalán nem lehet felvenni. Pont amikor 5x-s pénzzel szálhattam volna ki...  :bash:
De amikor vesztésre áll a fogadásom akkor nagyon ajánlgatják !
Így van, nagy gecik. Telepítettek a gépedre egy titkos webkamerát, látják, amikor mozdul az ujjad az egéren, hogy cashoutolj, és akkor leveszik. Ha elemeled az ujjad, visszateszik. Minden emberre állítottak egy embert, 10+ millió kezelővel dolgoznak, ezért a Bet365 egyik legnagyobb cég a világon. 8)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 12, 2015, 16:56:08
Így van, nagy gecik. Telepítettek a gépedre egy titkos webkamerát, látják, amikor mozdul az ujjad az egéren, hogy cashoutolj, és akkor leveszik. Ha elemeled az ujjad, visszateszik. Minden emberre állítottak egy embert, 10+ millió kezelővel dolgoznak, ezért a Bet365 egyik legnagyobb cég a világon. 8)

Tudtam én!!! :D

Anadolu Efes tetves férgek hogy 14 pontos előnyt leadtok az utolsó negyedben...

Geci Ázsia kupa.Azt hittem,hogy lesz már végre egy meccs amelyik megáll 2-3 gólba,erre az ausztrálok szétbasszák a kaput.Ezek a meccsek körülbelül 4 kapura rúgással szoktak végződni, nem ennyi dugóval.Remélem már ez a kyrgios gyerek is kikap, hogy ne eggyel főjjön le a kávé  :-\

áááááááááááá, de igazából én voltam a hülye...

Nagyon jó, mikor megszalad a kezed egy fogadásnál és eggyel több nullát írsz be a kelleténél, és utána több órán át izgulhatsz, hogy jöjjön a meccs, mert nem tudsz cashoutolni sem........... :noway: