Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Kurva anyád GGL! :fakk:

Köcsög Strasbourg  :crazy: ML helyett a hendit választottam ami +3.5 volt. A sors furcsa fintora hogy az MLből lazán kiszállhattam volna többször is profittal, így meg hosszabbítás után becumiztam...

Még jó hogy elkezdődött az AO selejtező  ;D Akkor az anyja picsáját:

-Bedenének, aki nem tud kiszerválni egy szájbakúrt szettet
-Donskoynak aki agyonnyert első szett után kikap egy ugribugri szerencsétlen indiaitól
-Basilashvilinek, aki két meccslabdáról bukik.

Alig várom a holnapi napot. Lehet kínzom magam és a női kvalira is tolok valamit  ;D ;D

Karatsev te szerencsétlen... Fel nem tudom fogni, mi lehetett annyira megoldhatatlan a teljesen salakos Brkic ellen, hogy még szettet sem nyertél.  Szakadna le a fejed!!!

Csak, hogy továbbgyarapítsam a teniszrajongók körét.
Cabal és Farah remélem, hogy amikor egymás faszát szopjátok azért majd egy pillanatra bevillan a mai produkciótok.

A budos kurva annyat ennek a bekescsabai noi kezis kurvaknak...kikapnak ettol a szarhalom mtk-tol...mennyenek a picsaba...kurna meg az osszeset rgy vagon neger... :bash:

Az a baj hogy a pénzünket is visszi a nyaralójába, azt nem értem mi kell ennek az embernek még.
Biztos benne is meg van ami CR7-ben is, és ő akar isten f..za lenni.


Idézetet írta: TiB Dátum január 14, 2015, 21:01:13
http://sport.hir24.hu/foci-eredmenyek/2015/01/14/europa-orokos-golkiralyanak-a-hagyateka-is-felcsutra-koltozik/

Fradi, Újpest, Szentlőrinc. Az ég világon semmi köze nem volt az 1800 fős kibaszott Felcsúthoz. Jó dolog a hagyaték összegyűjtése, de állítsa már meg valaki ezt az önjelölt Sztálint baszki, a teljes magyar futballt leviszi a nyaralójába.
Nem védem ezeket a buzikat, de az hozzá tartozik, hogy az öregasszony először a Fradit és az Újpestet kereste meg, de ők kiröhögték, amikor meghallották mennyit kér a hagyatékért.

Ungur, mindig is egy aljas bundás szemétláda voltál, ennek ellenére megint rád fogadtam, már magam sem tudom miért. Pedig úgy nézett ki, jó formában vagy, Ouahab pedig még nálad is nagyobb lúzer, gondoltam csak elvered valahogy. Egy nagy lószart... 2-6, majd 1-6 vagy 2-6... A jó kurva retkes oláh anyádat!!!!!!!!!!

Még jó ,hogy nem fogadtam rád, de azért dögölj meg Fucsovics, hogy 4 mérkőzéslabdáról is tudsz veszíteni.

Sejtem, hogy vagyunk páran, akik egyetértenek velem: Húzzon a picsába ez a faszfej F.Torres. Évekig pályán sem volt, most meg szétkúrja a kombimat. Nem tudott várni legalább egy meccset?

Anafaszomdolu Efes jatekosai menjenek el a bus picsaba es egessek fel magukat  :bash:

Reál Madrid a kurva anyátok, én is hülye vagyok, hogy a svájci bohóckodás után teszem őket a fél világgal együtt...
Alba Fehérvár nektek csak simán SzLamb szerencsétlen gyökerek...
Bourges...ti meg egy csordányi lófaszt szopkodjatok tövig...

Csak úgy repkednek ma az 1,4-1,5-es szorzók a faszba....
Ha bármelyik ezek közül jön akkor 0-ás a  nap, de neeem, persze hogy nem.

Andrew harris
Hol is kezdjem? Aki tie break 6-0rol ugy hogy o adogat kikap 8-10re arra nincsenek szavak.
Eleg fajdalom neked is anyukadnak es nekem is hogy a foldon vagy.
Kez es labtorest.