Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Jajjjhhhh, de szerettem régen a Pesti Műsort....  ;)

Ronnie Ronnie...hát ez mi volt? ???

Aberdeeni cigányok h bassznátok szájba a kurva anyátokat,genyófejüek... :crazy:

Elegem van, szünetet is tartok...
Szánalmas birka Bayern, hazai pályán minden ellenfele tönkreverte ezt a paraszt Bremerhavent, ti meg itt szarakodtok, hogy dögölnétek meg. +16,5 hendi :cya: :cya: Faszfejek!!!!

" Minden ember más kihívásokkal, nehézségekkel és élethelyzettel terhes...Ha valakit megítélsz, azzal azt mondod: "az ő nehézségeivel, gyarlóságaival ÉN JOBBAN KÜZDENÉK MEG!"
Ezzel azonban csak az önhittséget és önteltséget leplezed le lényed mély bugyraiból...
Munkád a saját gyarlóságaiddal van, s mivel ennek ismered a pokoli nehézségeit: megértő és együttérző vagy minden lény iránt....

Legyen szép napod Barátom!"

(Kowalsky)

Jöttem ide vissza, ahol a helyem: Ma nagy hévvel  megtettük itthon a PSG-Chelsea-t, hogy majd jót izgulunk (lol) fél órája kb. mondom megnézem már a végeredményt.


Nézem sehol.....

Erre megtaláltam hogy a 17.-e az stimmel csak nem január, hanem február.... ;D :bash:

Tényleg nem vagyok 100-as.... ;D

Zorall - Nem csak a húszéveseké a világ

https://www.youtube.com/watch?v=AVQNf6OZ5SI

Idézetet írta: luckyzoz Dátum január 18, 2015, 08:42:24
Zorall - Nem csak a húszéveseké a világ

https://www.youtube.com/watch?v=AVQNf6OZ5SI
Te ezt a topikot használod naplónak? Nyissál egyet inkább.


Akkora faszkalap vagyok, hogy a pinnacle oldalán rossz rubrikába írtam be a tétet egy kosármeccsnél, under helyett a moneyline oszlopba, pedig ez fedezte volna egy másik fogadásomat.
Persze egymástól függetlenül így jöhetett volna mindkét fogadás, de inkább vesztes lettek, hogy tanuljak belőle...

Hja és másfél napig kerestem, hova tűnt a pénzem, mert gyanúsan kevés volt.


A legjobb az lenne, ha örökre feloszlatnák az AC Milan labdarúgócsapatát.  :lehany: :hanyas:

Tipsz tegnap megmondta, hogy veszélyes az Udinesere rakni, de én annyira makacs voltam, hogy csak megraktam. Az élet kit igazolt ? Őt. Pedig ezek a nyomorékok 89. percben nyerésre álltak. Erre jött egy hazai kezezés a 91 ben és vége is volt a dalnak..

HÜÜÜÜÜÜÜLYYEEEEEEEEEEEEEEEEEE VOOOOOOOOOOOOOOOOLTAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ilyen a mesében nincs...
Fogadok a 17. percben a Colo Colo félidei vezetésére, a 18. percben megszerzik a vezetést, mire mennék lefedezni, már 1:1 (22. perc) és a 23. percben megvan a vendég vezetés is, hogy izgulni se kelljen...

Mákomra nekem ezzel az 5 perccel épp lejött a tipster ligás tippem, beszarás (BTS & 2.5 over)